Druiidide horoskoop – hobukastan (15.05 – 24.05 ja 12.11 – 21.11)

Nimi: HOBUKASTAN

Element: Tuli

Tüüp: Mehelik

Organismi nõrgad kohad: vereringe, suguelundid, selg, ainevahetus, lümfisõlmed

Peamised märksõnad: julgus, realistlikkus, tähelepanelikkus, taiplikkus ja organiseerimisvõimed
»» Iseloom


Oled väga kena inimene, kuid Sa ei kasuta seda ilu eriti hästi enda huvides ära. Vajad elus piisaval määral ruumi ning oled pungil reipusest ja energiast.

Sul on hästi arenenud õiglustunnetus, mistõttu teed üsna märkimisväärseid jõupingutusi selleks, et seista nii enda kui ka lähedaste inimeste õiguste eest. Selles vallas ei mõtle Sa tagajärgedele, mistõttu oled valmis oma huvide kaitseks kasutama kõikvõimalikke meetodeid. Üldjoontes eelistad siiski asju ajada diplomaatiliselt ja taktitundeliselt, kuid kui see tulemusi ei taga, siis oled valmis kasutusele võtma ka drastilisemad meetmed.

Inimsuhetes ei näita Sa välja erilist paindlikkust, mis viib selleni, et Sul tuleb elu jooksul mitmeid kordi töökohti vahetada. Kõik vastasseisud teiste inimestega mõjutavad Sinu igapäevast elu vägagi negatiivselt, sest oma sisemuses oled Sa vägagi tundlik inimene.

Olgugi, et oled väga sihikindel ja kontrollitud lähenemisega kõikidele asjadele, ei tähenda see seda, et kangekaelne oleksid. Oma rahaasjade korraldamisel oled ettenägelik ja kokkuhoidlik, mistõttu suudad oma elu jooksul materiaalseid probleeme ennetada. Pöörad oma ettevõtmiste juures väga suurt tähelepanu reeglitele ja seadustele, mis võimaldab Sul ära hoida suuremaid tagasilööke.

Püüad oma elu elada nii mugavalt kui võimalik. Sa ei ole eriti kohanemisvõimeline, mistõttu on Sul ka raske teisi inimesi täielikult usaldada. Tegelikult Sa ei usalda ennastki nii palju, kui Sa seda teha võiksid. Teiste inimestega on Sul raske kompromisslahendusi leida, mistõttu võib Sinuga koostöö kujuneda keerukaks.

Oled intellektuaalne inimene, kes suudab kõige paremaid tulemusi elus saavutada konkreetsete ja kindlaid põhimõtteid järgivate tegevuste juures. Oled talendikas, kiire ja täpne, mis võimaldab Sul ette võetud kohustused kiiresti ellu viia. Palju sõltub Sinu elus ka sellest, milline on see keskkond, millega igapäevaselt kokku puutud. Parimate tulemuste saavutamiseks tuleks Sul ennast ümbritseda nende inimestega, kes suudaksid Sind mõista ja toetada.

Oled inimene, kes on alati valmis teisi toetama ja julgustama. Suudad suurepäraselt kõikide situatsioonidega kohaneda, mistõttu on Sinust teistele inimestele palju kasu.
»» Tugevused


Oled inimene, kellel on suured eesmärgid. Lisaks sellele, et need eesmärgid on kasulikud Sulle endale, peaksid nendest märkimisväärset kasu saama ka teised inimesed ja ühiskond tervikuna. Kui oled enda jaoks eesmärgid püstitanud, püüad neid sihikindlalt ja suure visadusega teostada.

»» Nõrkused


Peamiseks nõrkuseks Sinu puhul on see, et Sa ei suuda oma tugevaid külgi esile tuua. Rühid sihikindlalt oma eesmärkide poole ning näitad sealjuures välja fanaatilisust. See aga takistab Sul oma ettevõtmiste juures muutusi ellu viimast, mis aitaksid kaasa efektiivsuse suurenemisele. Ka kipud tähelepanuta oma elus jätma neid detaile, mis on Sinu elus kõige olulisema tähendusega.
»» Armastus


Sinu jaoks ei saa armastus kunagi olla pinnapealne. Vajad selleks, et kellegagi armastussuhtes olla, väga sügavaid tundeid ja harmooniat. Kui oled ennast mõne inimesega tihedamalt sidunud, võid olla kindel selles, et Sinu maailm hakkab avarduma. Sinu otsekohesus võib armuasjad mõnikord Sinu jaoks keeruliseks muuta.

Vajad oma ellu väga armastust ning Sinus võivad peituda üsna suured hirmud, kuna kardad, et Sa ei leia oma ellu soovitud armastust. Ka võid karta seda, et väljavalitud partner võib Sind mingil etapil hüljata. See kõik võib takistada aga seda, et ennast täielikult oma partnerile avada saaksid.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Sünnihoroskoop


Kas sobime kokku?


Saatuse aastahoroskoop


Skulptuur: ema ja tütar


Seinapilt lõuendil või kapal: puud rivis


Multitööriist: Leatherman Skeletool


Söögiriistade komplekt (16 tk)


Päikesepüüdja: merevaik


Käevõru: dumortjeriit


Seinapilt lõuendil või kapal: sügis Mustjärve ääres


Kausid (6 tk) (15,7 cm)


Seinakaunistus: makrameeNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused