Tähemärkide müstiline ja salapärane pool (Kaalud ja Skorpion)

Antiikajalugu on täis müüte ja lugusid, mis on seotud tähtkujudega. Kreeklaste ja roomlaste jaoks olid tähtkuju seotud jumalate ja kangelaste lugudega, mis ilmestasid nende maailmavaadet. Tähtkujud on endiselt inimeste jaoks põnev ja mõistatuslik teema. Nende müstiline olemus hoiab elus huvi ja soovi avastada rohkem universumi saladusi.
KAALUD

Kaalud on kõige noorem märk. Kaalusid ei esinda elusolend, vaid Õigluse Kaalud. See sümbol on seotud iidse Egiptuse jumalanna Maatiga, kes väljendab tõde, tasakaalu, korda, seadust, moraali, õiglust. Tema rolliks on Looja seadusi hoida. Vanas Egiptuses usuti, et pärast surma kaalutakse iga inimese hinge. Ühel kaalukausil on inimese hing ja teisel sulg. Kui hing on kergem kui sulg, vaid siis pääseb ta Paradiisi, muidu peab taassündima. Teine müüt räägib Heraklesest, kes pidi kinni püüdma maad rüüstava metskuldi. Ta otsustas aga vältida tapmist ja jättis oma vibu maha. Kentaurid Pholos ja Cheiron ahvatlesid teda veini jooma, mille peale teised kentaurid vihastasid ja ahvatlejad ära tapsid. Herakles leidis kuldi, püüdis ta kinni ning alistas. Haaras kuldi kukile ja laskus koos temaga mäest alla, ise võidulaulu lauldes.
Kaalud püsivad mugavustsoonis selle asemel, et tegutsema hakata. Kaalud saavad vaenlastest ilma relvadeta võitu ja kui asi on korda aetud, on nad õnnelikud. Kui selgus on käes, siis julgevad turvatsoonist kaugemale minna. Tasakaalu taastamine on raske, aga kui see on saavutatud, on probleemid lahendatavad kergesti. Kaalud on tänulikud igaühele, kes juhatab nad turvatsoonist kaugemale, uute kogemuste juurde. Nad naudivad uusi kogemusi, aega, ruumi ja teiste toetust.

Tuntud Kaalud: Mahatma Gandhi (2. oktoober), Vladimir Putin (7. oktoober), John Lennon (9. oktoober), Giuseppe Verdi (10. oktoober), Aleksis Kivi (10. oktoober), Luciano Pavarotti (12. oktoober), Margaret Thatcher (13. oktoober), Oscar Wilde (16. oktoober), Alfred Nobel (21. oktoober) jt.
SKORPION

Kreeka mütoloogias tappis Skorpion Orioni. Need tähtkujud on paigaldatud taeva vastaskülgedele, et ära hoida konflikti. Skorpion on üks kahest sodiaagimärgist, mis ületab Linnutee, kuhu minevat ka surnute hinged. Skorpioni tähtkujus olevat heledat tähte Antarest kutsusid vanad hiinlased suureks tuleks Draakoni südames. Teine legend räägib Heraklesest ja Hüdrast, kaheksapealisest koletisest. Herakles pidi ta tapma ja see oli üks tema 12. ülesandest. Hüdra elas pimedas urus vesiliivade vahel. Herakles ajas ta urust välja ja raius ühe pea maha, aga asemele kasvas kaks uut. Iga rünnak tegi eluka hoopis tugevamaks. Siis haaras Herakles Hüdral põlvedest ja tõstis ta pea kohale. Päikesekiired võtsid Hüdralt jõu. Nii sai koletise tappa ning maha matta.
Skorpionil on julgust vaenlastele vastu astuda, tabude vastu võidelda. Skorpioni negatiivsed hoiakud ja suhtumised mõjutavad teda tugevalt. Alateadvuse tume mülgas on Skorpioni puhul väga intensiivne ning kui ta sellest välja ei tee, muutub asi halvaks. Ta peab sukelduma oma emotsioonidesse ja hoiakutesse, tõstma need päikesevalguse kätte, et ta näeks, kui kerge on neist vabaneda.

Tuntud Skorpionid: Monaco printsess Grace Kelly (12. november), Imre Kalman (24. oktoober), Pablo Picasso (25. oktoober), Vanessa Mae (27. oktoober), Julia Roberts (28. oktoober), Diego Maradona (30. oktoober), Marie Curie (7. november), Leonardo Di Caprio (11. november), Kurt Vonnegut (11. november), Astrid Lindgren (14. november), Calvin Klein (19. november) jt.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Partnerlushoroskoop


Kahe kuu horoskoop (päevade lõikes)


Karma analüüs


Padjakate 40 x 40 cm (4 tk)


Seinapilt lõuendil või kapal: võilill


PLAYMOBIL City Action Tactical Unit Truck, 9360


Seinakaunistus: lilled


Käevõru: sodaliit


Tassid (3 tk) - Villeroy & Boch


Tassid (3 tk)


Taldrikud (27 cm) (4 tk)


Seinapilt lõuendil või kapal: päikeseloojang Pakri pangalNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused