Ratsuritähe kinkimine: elegantsuse ja püsivuse sümbol

Lilled on olnud juba ammustest aegadest viis oma emotsioonide väljendamiseks ja sündmuste tähistamiseks. Üheks eriti võluvaks ja sügava tähendusega lilleks on ratsuritäht.

Ratsuritäht on tänapäeval oluline lill kimpudes, üksiku lõikelillena kui ka potitaimena. Peamiselt saab seda lille kinkida talvel ja kevadel, kuid teatud sorte on saadaval ka muudel aegadel. Ratsuritähte sobib kinkida erinevateks üritusteks, sünnipäevadeks, pulmadeks ning ka matustel. Ratsuritäht on ilus ja mitmetähenduslik lill, mistõttu on tegemist suurepärase kingitusega, kui soovitakse väljendada oma tundeid ja jagada sügavaid sõnumeid.
Ajalooliselt on ratsuritähe sümboolsus olnud seotud naiselikkuse, emaduse, puhastuse, lunastuse ja graatsiaga. Ratsuritähte on kasutatud mitmesugustes rituaalides, mille eesmärgiks on olnud puhastuse ja lunastuse saamine ning viljakuse suurendamine. Ratsuritäht on ajalooliselt seotud tihedalt ka armastusega.

Ratsuritähe kinkimisel võib lähtuda järgmistest tähendustest:

Austus ja lugupidamine:
Ratsuritäht väljendab austust ja lugupidamist teise inimese suunas. Sobib kinkida inimesele, kes on oma elus palju saavutanud, kes on tark ja väärikas.

Tugevus ja julgus:
Ratsuritäht sümboliseerib tugevust ja julgust. Seetõttu sobib ratsuritähte kinkida inimesele, kes on üles näidanud tõelist vaprust ja tugevust keerulistel hetkedel.
Kokkulepped ja pühendumine:
Ratsuritäht kinkimine sümboliseerib kokkulepetest kinnipidamist ja pühendumist. Lille võib kinkida inimesele, kellele soovitakse väljendada oma pühendumist ja truudust.

Kurbus ja kaastunne:
Ratsuritähte sobib kinkida ka kurbadeks hetkedeks inimesele, kes leinavad kaotust. Seeläbi väljendatakse leinajale oma kurbust ja toetust raskel hetkel.

Puhtus ja süütus:
Ratsuritäht sümboliseerib puhtust ja süütust, mistõttu seostatakse lille sageli pulmadega. Seeläbi on võimalik väljendada oma soovi, et saaja elu oleks õnnelik ja rikkalik.
Terviklikkus ja uued algused:
Ratsuritähte seostatakse terviklikkuse ja muutustega. Lille sobib kinkida inimesele, kes vajab sisemist rahu ja tasakaalu, kui ka inimesele, kes on sattunud valikute ette, mille hulgast on õige valiku tegemine keeruline. Sellisel juhul sümboliseerib ratsuritähe kinkimine toetust ja julgustust.

Ratsuritähte on aretatud väga erinevates värvitoonides, kuid käsitleme siin ainult kõige populaarsemaid värvitoone.

Punased ratsuritähed:
Sümboliseerib kirge, armastust ja romantikat. Sarnaselt punaste roosidega väljendab punane ratsuritäht sügavaid tundeid ja armastust. Punase ratsuritähe kinkimine on peamiselt seotud just romantilise žestiga.
Roosad ratsuritähed:
Roosa ratsuritäht sümboliseerib armastust, imetlust ja kiindumust. See oma romantilise armastuse sümbol ning sobib eelkõige kinkimiseks inimesele, kes on leidnud kindla koha kinkija südames.

Valged ratsuritähed:
Valge ratsuritäht sümboliseerib puhtust, süütust, puutumatust ja lunastust. Kasutatakse tihti pulmakimpudes. Väljendab kinkija soovi, et saaja elu oleks õnnelik ja rikkalik. Sümboliseerib ka uut algust ja terviklikkust. Valget ratsuritähte kasutatakse ka matustel, sümboliseerides sellisel juhul lunastust lahkunule ja tuge leinajale.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Armastuse ja suhete aastahoroskoop


Reisihoroskoop üheks kuuks


Karma analüüs


Seinakell


Kott: The Moon


Padjakate 50 x 50 cm (2 tk)


Metallist kauss


Kaelakee: panda


Barbie nukk (HHN10)


Lamp: juhtmevaba, RGB


Mälukaart: SanDisk Extreme CompactFlash UDMA7 32GB, 120 MB/s


Taro kaardid: The Seed and Sickle Oracle (koos raamatuga)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused