Hiina astroloogia: HOBUSE sobivus teiste märkidega

HOBUSE sobivus ROTIGA

Roti ja Hobuse sobivus pole hea. Võib öelda, et nende märkide sobivus on ehk üks halvimaid hiina astroloogias. Need kaks inimest on üksteise vastandid ning suhtuvad suhtesse samuti täiesti erinevalt. Rotile on oluline armastus ja tihe läbikäimine, kui aga Hobune eelistab iseseisvust ning ta võib pidada liigset armastust enda piiramiseks. Kui Rott hakkab Hobusele liialt suurt tähelepanu pöörama, võib Hobune tunda vangistatust. Sellisel puhul soovib hobune põgeneda, et seeläbi jälle vabadust nautida. Selles suhtes mängib suurt rolli kannatamatus. Need inimesed vaidlevad tihti ning kompromisslahenduste leidmine on keeruline. Kui Rott tunneb, et teda ei austata või kasutatakse ära, viib see suhte lagunemiseni.

Äriasjades peaks nende inimeste koostöö hästi sujuma. Äriasjades on neil võimalik üle saada üksteise erinevustest ja sellega kaasnevatest probleemidest. Rott on suuteline äriasjades nägema terviklikku pilti, kui Hobune teab täpselt, kuidas ette võetud asjad reaalsuses ellu viia.
Kui selles suhtes on koos meessoost Hobune ja naissoost Rott, kujunevad armuasjad alguses väga kirglikeks ja huvitavateks. Samas on nende inimeste erinevus siiski liialt suur, et see kirglikkus seda kaua varjata suudaks. Rott vajab suhtes turvatunnet ja kirglikkust, mida tal on selles suhtes aga raske leida. Seda suhet varjutab negatiivsus ning pole välistatud ka vägivaldsed kokkupõrked.

Kui selles suhtes on koos naissoost Hobune ja meessoost Rott, võtab naine selles suhtes juhtimise üle, surudes seeläbi mehe tunded ja vajadused täielikult maha. See suhe on probleemne ja ebasobiv juba esimesest hetkest peale.
HOBUSE sobivus PÜHVLIGA

Pühvel ja Hobune oleksid väga edukad äriasjadega tegelemisel. Samas partnerlussuhte loomisel ei kulge see suhe probleemideta. Neil inimestel on ellusuhtumine vägagi erinev, mistõttu on kompromisside leidmine keeruline. Pühvel eelistab kodust elu, kus oleks vaikne ja lõõgastav atmosfäär, samas Hobune soovib oma ellu seiklusi. See erinevus võib olla suhtes mõlemale osapoolele vägagi kurnav ja väsitav.

Kui osapooled suhtele täielikult pühenduvad, on neid võimalik suhe toimima saada. See aga tähendab seda, et Hobune peab õppima nautima vaiksemat elu vaiksemas keskkonnas, Pühvel omakorda peab aeg-ajalt osa võtma erinevatest seiklustest. Kui mõlemad veidi lähemalt vaatavad, siis on neil võimalik märgata, et selles suhtes osapooltel mitmeid selliseid väärtusi ja omadusi, mida teine osapool hindab. Pühvel on alati Hobuse jaoks olemas, kui viimane seda vajama peaks. Hobusel on aga töötegemisel väga kõrged normid, mida Pühvel hindab. Hobune pole eriti edukas enda avamisel, mistõttu võivad paljud asjad Pühvlile selgusetuteks jääda. Samas oskab Pühvel aidata Hobusel enda avamisel.
Kui selles suhtes on koos meessoost Hobune ja naissoost Pühvel, toob see suhtesse kaasa mitmesuguseid raskusi, mille ületamine on keeruline. Need inimesed võiksid olla küll head sõbrad, kui partnerlussuhte loomine oleks keeruline. Need inimesed on suhte loomisel nagu kass ja koer. Neil on partnerlussuhtes väga palju tülisid ja arusaamatusi, mis võib viia lahkuminekuni. Samas kui ollakse lahus, soovitakse jälle kokku saada.

Kui selles suhtes on koos meessoost Pühvel ja naissoost Hobune, jõuavad osapooled ajapikku järeldusele, et see suhe ei paku neile kõike seda, mida nad on oodanud. Naine soovib selles suhtes iseseisvust, mida on seda suhet silmas pidades mehel raske täita. Naine ei tunne ennast koduses keskkonnas hästi ning püüab leida oma ellu seiklusi.
HOBUSE sobivus TIIGRIGA

Tiiger ja Hobune sobivad omavahel suurepäraselt. Neile mõlemale meeldivad väga erinevad seiklused. Ka iseloomuomadused on neil sarnased. Nad pole üksteise suunas armukadedad, mis aitab ära hoida nii mõnedki probleemid. Nad pööravad väga suurt tähelepanu suhte arengule ning üksteise soovide ja vajaduste arvestamisele. Nende käsutuses on suurepärane huumorimeel, mis aitab enamiku esilekerkivatest probleemidest lahendada. Tiigrile meeldib väga Hobuse võime käesolevas hetkes elada. Hobusele meeldib Tiigri ootamatus ja iseseisvus.

Mõningad probleemid selles suhtes siiski esile kerkida võivad, mis on tingitud Tiigri sooviga suhtes domineerida. See aga võib Hobusele vägagi negatiivselt mõjutada. Hobune on oma olemuselt analüütiline, mis võib tekitada probleeme Tiigrile, kes on soovib langetada otsuseid hetkeajendil. Kui üks osapool peaks hakkama ennast selles suhtes aheldatuna tundma, pole loota, et see suhe kaua kestaks. Seepärast peaksid osapooled täpsemad reeglid paika panema.
Äriasjades suudavad need inimesed suurepäraselt koostööd teha. Nad on avatud, innovatiivsed ja loovad. Ka ärisuhtes võib Tiigril soovida asju juhtida ja vastavalt oma nägemusele korraldada. See võib aga ka ärisuhtesse probleeme tekitada.

Kui selles suhtes on koos meessoost Hobune ja naissoost Tiiger, kipuvad nad olema rahaasjades väga pealiskaudsed. See aga toob suhtesse varem või hiljem kaasa probleeme. Neile meeldib murevaba elu, kuid see võib kaasa tuua ka olukorra, et probleemide tekkimisel võib üks osapool murevabalt teiste juures lahkuda.

Kui selles suhtes on koos meessoost Tiiger ja naissoost Hobune, kulgeb suhte nende vahel hästi. Nad oskavad oma suhet hoida ja tegemisi planeerida nii, et need ei tekita kummaski osapooltes ebamugavust.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoobid, kuuhorksoobid, aasta analüüs numeroloogia järgi


Sünniratta kood


Karma analüüs


Kaelakee: Rudraksha Mala helmed


Kaelakee: kalade tähtkuju


Kaelakee: Medusa


Serviis (18-osaline)


Klaasskulptuur: õunapuu


Kõrvarõngad


Skulptuur: perekond


Kaelakee: shungiit


Kaelakee: fööniksLehed ( 1 / 4 ): 1 234Järgmised »

Seotud postitused