Hiina astroloogia: KITSE sobivus teiste märkidega

KITSE sobivus ROTIGA

Selles suhtes peavad osapooled tegema küllaltki suuri jõupingutusi selleks, et kõik asjad normaalselt toimima saada ja oma suhe õnnelikuks muuta. Selles suhtes on osapoolte iseloomud vägagi erinevad. Selles suhtes olevad inimesed saavad koduses keskkonnas üsnagi hästi läbi, kuid kui on vaja välja minna, soovivad nad totaalselt erinevaid asju. Rotile meeldib aktiivne ööelu, Kits eelistab aega veeta looduses.

Kits pöörab väga suurt tähelepanu kodustele asjadele, püüdes luua sellise koduse keskkonna, kus mõlemad ennast hästi tunda saaksid. Rott pöörab väga suurt tähelepanu Kitse heaolule, püüdes pakkuda talle kõike seda, mis võimaldaks Kitsel ennast hästi ja turvaliselt tunda. Samas võib Rott kiiresti tüdineda sellest elustiilist, mida Kits eelistab. Roti energiavarud on väga suured, mistõttu otsib ta võimalusi selleks, et neid mingil viisil rakendada. Need inimesed võiksid moodustada suurepärase sõprussuhte. Armusuhte loomine nende kahe inimese vahel on aga mitte kõige targem tegu, kuna probleemid tõusevad esile varem või hiljem.
Ärisuhe nende kahe inimese vahel peaks toimima hästi. Rotile meeldib suhtlemine ja inimestega mõtete vahetamine. Kits eelistab aga tagaplaanil töötamist ja oma loovuse rakendamist. Mõlemad annavad ärisuhtes endast maksimumi, et kõik asjad normaalselt toimiksid.

Kui selles suhtes on meessoost Kits ja naissoost Rott, kujuneb see suhe probleemseks. Mees on selles suhtes rõõmsameelne ja armastusväärne. Naine soovib selle suhtes olla asjade juhtija ja korraldaja, kuid pikapeale hakkab see meest vägagi märkimisväärselt häirima. Mees võib selles suhtes olla vastutustundetu rahaasjade korraldamisel, mis võib suhtesse pingeid ja arusaamatusi kaasa tuua.

Kui selles suhtes on meessoost Rott ja naissoost Kits, kujuneb suhe keeruliseks. Naine on selles suhtes vastutustundetu, mis võib seada väga suure koorma mehe õlgadele. Naisele meeldib kulutada, mehele säästa. Naisele meeldib see, et mees pühendub perekonnale ja kodule.
KITSE sobivus PÜHVLIGA

Pühvel ja Kits ei saa üksteise läbi. Pühvel peab Kitse püsimatuks, kergemeelseks ja ekstsentriliseks. Kits omakorda peab Pühvlit kangekaelseks. Kitsele on oluline elus loovus ning tema jaoks ei ole töö tegemine niivõrd oluline. Pühvel on täpselt vastupidise suhtumisega. Selles suhtes on raske luua kindlat vundamenti, millele suhe tugineda saaks. Harvadel juhtudel võib see suhe siiski toimida, kuid see tähendab ka äärmist pühendumist üksteisele. Kui sellest pühendumisest peaks väheseks jääma, ei saa ka suhe toimida. Kits hindab kõrgelt Pühvli ausust ja usaldusväärsust.

Äriline suhe nende kahe inimese vahel saab toimida ainult siis, kui mõlemad suudavad üksteisega vaherahu sõlmida. Ehkki selles suhtes ühinevad kaks head omadust, Kitse loovus ja Pühvli usinus, on koostöö käimasaamine siiski üsna keeruline.
Kui selles suhtes on meessoost Kits ja naissoost Pühvel, ei ole selle suhte toimimine eriti tõenäoline. Kits on selles suhtes liialt naiselik ning Pühvel liialt mehelik. Kits teab selles suhtes hästi, milliste eesmärkideni ta välja jõuda sooviks, samas ajab see Pühvli väga suurde segadusse. Kits kulutab ohjeldamatult rahalisi vahendeid, mis aga läheb konflikti Pühvli säästliku lähenemisega.

Kui selles suhtes on meessoost Pühvel ja naissoost Kits, ei kulge see suhe samuti hästi. Mõlemad inimesed selles suhtes on äärmiselt erinevad, mistõttu on ühiste huvide leidmine raske. Kits tüdineb sellest suhtest kiiresti, kuna soovib ellu pidevaid uusi seiklusi. Pühvel on aga rohkem kinni selles, mis on talle oluline. Kits on kergemeelne ja vastutustundetu, mis tekitab Pühvlile palju pingeid.
KITSE sobivus TIIGRIGA

Tiiger ja Kits peavad tegema üsna suuri jõupingutusi selleks, et oma suhe toimima saada. Samas kui mõlemad on selleks valmis, on nad suutelised välja jõudma suurepärase suhteni. Kitsele meeldib väga Tiigri magnetism ja ilumeel. Tiigrile aga meeldib väga Kitse loovus ja tundlikkus.

Kits vajab oma tegemiste juures märkimisväärset toetust, mistõttu ootab ta seda ka oma partnerilt. Vastasel korral võib tema lootused suhte osas kiiresti puruneda. Tiiger on valmis Kitse küll toetama, kuid Kits võib siiski osutuda liialt nõudlikuks. Kui Kits oma ootusi partneri suunas ei vähenda, võib juhtuda, et Tiiger tunneb ennast aheldatuna ning otsib sellest väljapääsu. Mõlemad osapooled peavad selles suhtes täpselt paika panema selle, mida nad üksteiselt ootavad ja mida on valmis suhtele pakkuma. Ainult nii teavad osapooled, mida üksteiselt oodata ja kuidas käituda. Vastasel korral toob see suhe kaasa depressiivsust ja tagasilööke.
Kui selles suhtes on koos meessoost Kits ja naissoost Tiiger, peaks see suhe kujunema katsumusterikkaks. Ehkki magamistoas sobivad need inimesed kokku suurepäraselt, võivad kõik muud valdkonnad kaasa tuua muresid, arusaamatusi ja probleeme. Suhtlemine nende inimeste vahel on keeruline, aeg-ajalt aga võimatu. Kits on selles suhtes väga ratsionaalne, mistõttu on tal raske läheneda suhet puudutavatele asjadele intuitiivselt.

Kui selles suhtes on koos meessoost Tiiger ja naissoost Kits, kujuneb see suhe väga raskeks, kui mitte võimatuks. Ehkki alguses võib nende inimeste vahel olla suur kiindumus, ei ole nad suutelised seda kiindumust ära kasutama selleks, et luua tugev suhe. Tiiger soovib seda, et Kits tegutseks vastavalt tema soovidele, kuid peagi saab talle selgeks, et seda on võimatu saavutada. Tiigrile võib väga suuri segadustundeid tekitada Kitse meelemuutused. Kits võtab selles suhtes ja elus kõike kergelt ja mänguliselt, kui aga Tiiger võtab kõiki asju tõsiselt.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Eluteed edendavad ja takistavad omadused


Kõige olulisem karma sünnitabeli ja nimetabeli järgi


Parima sõbra horoskoop


Multitööriist: Bibury 21-osaline


K.I.T.T.


Tassid (6 tk)


Padjakate 45 x 45 cm (4 tk)


Kaelakee: süda ja käed


Taro kaardid: Dragon Wisdom (koos raamatuga)


Batman ja Batmobile


Tekk (180 x 220 cm)


Padjakate 45 x 45 cm (2 tk)Lehed ( 1 / 4 ): 1 234Järgmised »

Seotud postitused