Jõulusokid hoiavad sinu jalad soojas

Kommertsartikkel

Jahedama ilmaga hakkavad ka külmetama meie jalad, selleks, et neid soojas hoida aitavad soojad sokid. Seetõttu on saanud ka pühadeajal inimeste lemmikuks jõulusokid. Jõulusokid erinevad tavalistest sokkidest selle poolest, et nende mustrid kui ka värv on jõulude teemalised. Nii leiab mitmete poodide lettidest lõbusaid jõulusokke, mis on ideaalsed kaaslased talveõhtuteks.

Jõulusokid on ideaalseks jõulukingiks lähedastele

Kirjud sokid on moes ja seda eriti jõulude ajal, kui paslik on kanda jõulusokke. Jõulusokid muudavad enda meeleoluka välimusega kogu sinu riietuse vahvaks ja unikaalseks. Kanna neid nii kontoris kui ka kodus. Kodus kandmiseks saad valida eriti paksud ja pehmed jõulusokid, mis tavalistesse jalanõudesse ei mahu. Samuti võid pehmed sokid tööle kaasa võtta ja enda varbad kogu tööpäeva jooksul soojas hoida.

Värvilised ja lõbusad sokid sobivad imehästi päkapiku jõulusoki sisse kui ka kingituseks enda lähedastele. Sokid on alati praktiline kingivalik, sest neid saab tegelikult kanda aastaringselt, niisamuti saab jõulusokke kanda edasi jaanuaris, veebruaris ja vajadusel ka järgnevatel kuudel.

Villased jõulusokid on ideaalsed suurele külmavaresele

Mõni inimene külmetab teisest natukene rohkem ja kui sina eelistad pigem sooja kui külma, siis hoolitse talvel eriti enda jalgade eest. Kõige soojemad jõulusokid on need, mis on valmistatud villast. Vill on pehme, vastupidav ja niiskust hästi imav ning kehatemperatuuri reguleerivate omadustega materjal. Lisaks annab vill ka sooja siis, kui see on niiske, mistõttu on päris villast jõulusokid olulised matkal või niisama õues viibides. Kõige kvaliteetsem on meriino lambavill, mis ei ole üldse kare ega naha vastu olles sügelev.

Õues hoiavad jalad soojad nii sokid kui ka head jalanõud

Toas viibides piisab soojadest jõulusokkidest, kuid veetes aega õues, tuleb lisaks sokkidele mõelda ka muule, et jalad oleksid kogu selle aja soojas. Seega on oluline valida ka korralikud jalanõud, mis on veekindlad. Jalanõusid valides on kõige olulisem materjal, millest need on valmistatud, sest väline kiht kaitseb sinu jalgu niiskuse ja külma eest. Seetõttu peavad jalanõud olema valmistatud võimalikult veekindlast materjalist kui võimalik.

Sõltuvalt sellest, millest on jalanõude sisemus valmistatud, võib kaaluda ka lisataldade kasutamist. Nii nagu ka jõulusokke saab villast, saab soetada ka villased sisetallad.

Kui sul on jalas head saapad, soojad sokid kui ka sisetalled, peaksid olema hästi varustatud külma vastu. Juhul, kui sellest aga ei piisa, siis liigu palju, sest see parandab vereringet ja tõstab lõpuks sinu kehatemperatuuri. Hüppa, jookse ja liigu aktiivselt, et end soojana hoida!

Jõulusokid kuluvad alati ära – üllata enda lähedasi vahva kingitusega ja soeta kindlasti ka endale soojad sokid, et talvisel ajal varbad soojas hoida.NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused