Kuu mõjud ajavahemikul 05.02.2024. – 11.02.2024.a.

Teisipäeva pealelõunani mõjutab Kuu Amburis. Merkuur on esmaspäeval Veevalajas, selle ekstsentriline mõju on väga tugev ja rahutus ja uudishimu valitsevad. Ollakse otsekohene, siiras, avatud ja taktitu. On kiirustamist, rabedust, hooletust ja veidrat käitumist. Süüdimatu otsekohesus ja distsipliini puudumine on iseloomulik. Igasugune liikumine on soositud. Soositud on ka nii õppimine kui õpetamine, aga mitte ranges stiilis, vaid uudishimule ja huvile rajatuna. Igasugune eksootika ja ekstravagantsus tõmbab. Turismiga seonduv edeneb, soositud on tehnika ja IT valdkond, spordivõistlused ja mõttetalgud, vältima peaks rutiinseid ja piiratud tingimustes tegevusi. Mõte töötab eriti hästi, pähe võib tulla täiesti utoopilisi ideid, mis samas võivad olla ka teostatavad. Neid mõtteid ei tohiks jätta tähelepanuta.

Tervis: reied ja istmikunärvid annavad tunda, veri, veresooned ja maks on ohustatud. Maksa ei tohiks koormata ei liigse magusa, liiga rasvase toidu ega alkoholiga. Parem on süüa lahjemaid toite ja keskmisest rohkem liikuda.
Teisipäeva pealelõunast neljapäeva õhtupoolikuni mõjutab Kuu Kaljukitses. Muututakse nõudlikumaks ja keskendumisvõime paraneb. Visadus, kannatlikkus, distsipliin, positsioon ja maine muutuvad oluliseks. On hea aeg tegeleda tõsiste asjadega, teha tähtsaid töid, sõlmida olulisi lepinguid. Uute ettepanekute suhtes ollakse skeptiline, uusi algatusi see mõju ei soosi. See on väga hea aeg ametlikeks kohtumisteks, tähtsateks koosolekuteks, vastutuse enda kanda võtmiseks, koolis õppimiseks, kaosesse läinud olukordade kordategemiseks. Oma mainet on kergem parandada.

Tervis: liigesed, luud, hambad on ohustatud. Hea aeg külastada hambaarsti, käia juuksuris või küünetehniku juures. Libedaga tuleks olla ettevaatlik, luumurdude ja nihestuste oht on suur, vältima peaks rõskete ilmadega külmetamist, peaks tervise hoidmisel ennetustegevusega tegelema.
Neljapäeva õhtupoolikust laupäeva õhtupoolikuni mõjutab Kuu Veevalajas. Periood algab kaduneljapäevaga ja laupäeval 00.59 saab alguse Draakoniaasta. See on märgilise tähtsusega periood. On hea aeg teha kaduneljapäeva õhtul oma elus inventuuri, et enne Draakoniaastasse minekut oma elus koormavaid ja ülearuseid asju maha jätta. Rahutu ja isegi närviline õhkkond valitseb nendel päevadel. Käitutakse kummaliselt ja ebatavaliselt. Rutiin kurnab ja piirid ahistavad. Kõik püüdlevad vabaduse poole, lapsed on mässumeelsemad, eriti teismelised. Eksperimenteerimine sobib, uuenduste ja uute asjadega tegelemine, teadmiste omandamine, tõe avastamine, tulevikuplaanidega tegelemine, moodsa tehnoloogiaga seotud ettevõtmised on soositud. Miski ei suju sel perioodil plaanipäraselt, see toob üllatusi küll ja veel. Ettevaatlik tuleb olla tulirelvade, terariistade, elektri, teravate esemetega ja liikluses.

Tervis: vaevata võivad ebamäärased tervisehädad, diagnoosi on keeruline panna, jalad ja sääred on tundlikud, närvisüsteem on ülekoormatud, vererõhk kõigub, võib esineda kummalisi krampe või spasme ja ebatüüpilisi valusid. Võib esineda äkktraumasid ja õnnetusi ettevaatamatuse tõttu. Hea aeg on looduslikest väekohtadest energiat ammutada.
Laupäeva õhtupoolikust mõjutab Kuu Kalades. On Draakoni aasta esimene päev. Valitseb müstiline meeleolu, võib teha rituaale, et tõmmata õnne oma ellu. Maagilised-müstilised toimingud on soositud. Inimesed on tundlikud, kaastundlikud, hoolivad, empaatilised. Pingelist olukorda on raskem taluda, võidakse meelemürkide ja meeleliste naudingute poole kalduda, lausa neisse kinni jääda. Emotsioonid on olulised ja mõjutavad kõiki tegemisi. Kasulik ja hea on viibida veekogu lähedal, jalutada mere ääres, teha sauna- või spaaprotseduure, võtta vanni või dušši. Ka kaunite kunstidega tegelemine või kunstielamuste nautimine on väga hästi mõjuv. Võib ka lihtsalt unistada või endasse süüvida. Looduses viibimine mõjub hästi.

Tervis: immuunsüsteem on löögi all. Peaks vältima enda kurnamist ja liiga suurt koormust, viirustega kokkupuutumist. Ollakse tundlik ravimite suhtes, kõrvalmõjusid on rohkem. Tundlik ollakse ka igasuguste kahjulike mõjude ja ainete suhtes. Kalade mõju all ollakse väga tundlik ja alateadvus töötab täistuuridel.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Suhte analüüs ja võimalused (kvaliteet)


Isikuhoroskoobid


Elutee üldskeem


Võtmehoidja: roosa kvarts


Klaasskulptuur: flamingo (2 tk)


Dekoratsioon: tšakra ja ahhaat


Unenäopüüdja


Kaelakee: roos, rist ja süda


Kaelakee: merihobuke


Multitööriist: 21-osaline Aventuris


Tassid (4 tk) (400 ml)


Seinapilt lõuendil või kapal: vesi ja õliNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused