Druiidide horoskoop – pöök (22.12)

Nimi: PÖÖK

Element: Maa

Tüüp: Naiselik

Organismi nõrgad kohad: vereringe, luustik, nahk

Peamised märksõnad: mõtlikus, täpsus, organiseerimisoskus, realistlikkus
»» Iseloom


Oled harmooniline ja kena inimene. Tänu oma rahulikule meelele on Sul võimalik elada väga pika elueani. Näid ka oma välimuselt oluliselt nooremana oma tegelikust vanusest. Sinu liigutused on graatsilised ning välimus kaunis.

Sul on head võimalused ükskõik missugusel alal edu saavutada. Oled nutikas ja väga erinevate oskustega. Sul on igasuguseid plaane, mida suudad erinevates situatsioonides ellu viia.

Oled sarmikas ning paned väga suurt rõhku inimsuhete arendamisele. Häid tuttavaid saab Sul elu jooksul olema mitmeid, mis peaksid väga positiivset mõju avaldama kõikidele Sinu asjaajamistele. Oled oma olemuselt väga loov, mis aitab Sul oma ettevõtmiste juures saavutada suurepäraseid ja unikaalseid tulemusi. Sinu mõttemaailm töötab väga aktiivselt, mistõttu on Sul võimalik leida paljudele probleemidele kiired ja omapärased lahendused.

Tead täpselt seda, mille poole elus liikuda soovid ning mitte miski ei saa Sinu teel ette jääda. Oskad oma tegemisi suurepäraselt organiseerida, mistõttu oledki nii edukas oma ettevõtmiste juures. Ka ei tule Sul puudu visadusest. Oma rahaasju korraldad alati väga tähelepanelikult, mistõttu püsivad Sul rahaasjad alati kindla kontrolli all. Sa ei soovi eriti oma materiaalseid ressursse jagada ning oled oma väga ökonoomne ka oma igapäevaste asjaajamiste juures. Samas ei takista kõik eelpooltoodu sugugi seda, et Sa ei võiks aeg-ajalt vägagi helde olla, eriti oma lähedaste inimeste suunas.

Oled kõikide otsuste langetamisel väga ettevaatlik ja hoolas, kaaludes läbi kõik poolt ja vastu argumendid. Sa ei soovi ühtegi asja lihtsalt juhuse hooleks jätta.

Sinu jaoks on elus peamiseks ambitsiooniks rikkuse ja heaolu tagamine, millele järgneb seejärel õnn.

Sinu energiavarud on äärmiselt suured ning tead üsna hästi ka seda, kuidas neid energiavarusid suunata, et seeläbi kiiresti oodatud tulemused tagada. Vajad oma ellu piisaval määral ruumi tegutsemiseks, kuna liialt kitsastes oludes võid Sa olulisel määral oma sihikindlusest ja energiavarudes lihtsalt kaotada.

Paned oma elus suurt rõhku traditsioonidele ja konservatiivsusele, mistõttu võivad muutused olla Sinu jaoks üsnagi keerulised.

Sinu jaoks on tervise eest hoolitsemine ja hea füüsiline vorm äärmiselt oluline.
»» Tugevused


Oled siia maailma sündinud tõelise juhina. Sa ei karda enda kätte liidripositsiooni haarata. Oled oma tegevuse juures alati suunatud sellele, et saavutaksid edu, kuid samas püüad hoiduda sellest, et sellega teiste inimeste huvisid kahjustaksid. Ka kõige keerukamates elusituatsioonides suudad edukalt oma plaane teostada ning seeläbi endale edaspidiseks kindlamat vundamenti luua. Kõike seda aitab Sulle tagada enesekindlus ja visadus.

»» Nõrkused


Oled kindlate veendumustega inimene, keda juhib intellekt. Tunded ja emotsioonid on need, mida Sa eriti hästi kontrollida ei suuda, mistõttu võivad need Sulle tihtilugu tõelise müstikana tunduda. Sinu jaoks on elus traditsioonidel mängida oluline roll, mistõttu on Sul muutustega väga raske kohaneda.
»» Armastus


Oled täielikult pühendunud armuasjadele. Sinu jaoks on oluline tugev kiindumus ja armastuse püsivus. Sinu jaoks on oluline see, et Sind mõistetaks ilma, et peaksid selle saavutamiseks liialt palju oma sõnu kasutama. Just armastus on see valdkond, mille abil on Sul head võimalused oma sisemise maailma ja südamehääle tundma õppimiseks, mida tavaolukordades maha surud.

Peaksid leidma enda kõrvale inimese, kes suudaks toime tulla Sinu domineerimisega armuasjades, sest vastasel korral võivad Sinu suhet ees oodata tagasilöögid.

Sa ei ole armuasjades mitte eriti kujutlusvõimeline. Samas ei takista see Sinu puhul suurepärase abielu loomist. Sul on väga suur soov lapsi saada ja meeldiv kodu luua.

Oled armuasjades oma partnerile tõeline lotovõit, kuna hoolitsed oma partneri eest, hoiad silma peal majanduslikel asjadel ning hindad kodu ja perekonda.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Karjäärihoroskoop


Saatus-tulevik horoskoop


Horoskoop naisele


Pealamp: Black Diamond Storm 400


Kaelakee: punane tiigrisilm


Seinakaunistus: hunt


Kausid (11 cm) (4 tk)


Kaelakee: lasuriit (55 cm)


Taro kaardid: The Sacred Forest Oracle (koos raamatuga)


Dekoratsioon: roos


Dekoratsioon: punane jaspis


Kaelakee: sodaliitNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused