Kas suurte ratastega tõukeratas on parem?

Otsid endale tõukeratast, et kiiremini ühest punktist teise liikuda? Kui nii, võib sul peas olla erinevaid küsimusi, et leida see õige mudel. Üks enamlevinud küsimusi on seotud sellega, kas suurte ratastega tõukeratas on parem kui väiksemate ratastega. Selgitame sulle lahti, mida tuleb arvestada, kui oled endale kas elektritõukeratast või tavalist ostmas ja mis vahe on rataste suurusel.

Loe edasi

Mitmekülgne tõukeratas igas vanuses kasutajale

Vaid mõne aastaga on meie tänavapildis toimunud märkimisväärne areng. Lisaks autodele, jalakäijatele ning ratturitele jääb üha sagedamini silma tõukeratas. Mõttemaailma muutus, et tõuksid polegi ainult lastele, on toimunud üllatavalt kiiresti. Oma roll on taskukohaste elektritõukerataste turule jõudmisel, ent Kaup24 e-poest ei ole kadunud ega kadumas täiesti tavalised mudelid.

Loe edasi

Mida arvestada elektritõukeratta valikul?

Erinevad elektrilised kergliiklusvahendid on saanud viimaste aastate jooksul väga populaarseks. Juhul, kui sul veel ei ole kas elektrilist jalgratast või tõukeratast, siis kindlasti oled seda rentinud mõne sõiduvahenduse platvormi kaudu. Üks populaarsemaid elektrilisi sõidukeid on kindlasti tõukerattad ja kui sina oled üks neist, kes on nende praktilisuse ja lihtsuse poolest lummatud, siis tasub jätkata lugemist, sest anname sulle soovitusi, millega arvestada, kui hakkad ühte endale soetama.

Loe edasi