Kas suurte ratastega tõukeratas on parem?

Otsid endale tõukeratast, et kiiremini ühest punktist teise liikuda? Kui nii, võib sul peas olla erinevaid küsimusi, et leida see õige mudel. Üks enamlevinud küsimusi on seotud sellega, kas suurte ratastega tõukeratas on parem kui väiksemate ratastega. Selgitame sulle lahti, mida tuleb arvestada, kui oled endale kas elektritõukeratast või tavalist ostmas ja mis vahe on rataste suurusel.

Loe edasi

Jalgratas – kasu tervisele mistahes vanuses

Kuna kütusehinnad tõusevad, otsivad inimesed ökoloogilisemaid ning ökonoomsemaid vahendeid – jalgratast. Aga mõte, et jalgratas pole mulle mõeldud, on tihti hirmutav. Tervisespetsialistid ütlevad, et jalgratas on üks parimaid ja mitmekülgsemaid viise igas vanuses ja tervisliku seisundiga inimestele. Oluline on vaid mitte üle pingutada ning oma võimeid õigesti hinnata.

Loe edasi

Mitmekülgne tõukeratas igas vanuses kasutajale

Vaid mõne aastaga on meie tänavapildis toimunud märkimisväärne areng. Lisaks autodele, jalakäijatele ning ratturitele jääb üha sagedamini silma tõukeratas. Mõttemaailma muutus, et tõuksid polegi ainult lastele, on toimunud üllatavalt kiiresti. Oma roll on taskukohaste elektritõukerataste turule jõudmisel, ent Kaup24 e-poest ei ole kadunud ega kadumas täiesti tavalised mudelid.

Loe edasi