Õnnenumbrid kõigile tähtkujudele 2024. aastal

Astroloogias teatakse, et iga sodiaagimärk on seotud konkreetse numbriga või numbritega, mis toovad tema ellu õnne ja edu. Millised on iga tähtkuju jaoks kõige olulisema tähendusega number 2024. aastal? Õnnenumbri tähenduse mõistmine annab Sulle võtme oma saatuse avamiseks.

JÄÄR – õnnenumber 9

Julge ja energilise Jäära jaoks seostub number 9 jõu ja saavutustega. 2024. aastal suuna oma energia oluliste asjadega tegelemisele. See number annab Sulle jõudu kõikvõimalike väljakutsetega toimetulemiseks.

SÕNN – õnnenumber 6

Stabiilsuse poolest tuntud Sõnn leiab 2024. aastal oma tasakaalu ja harmoonia number 6 abiga. See number juhatab Sind rahalise stabiilsuse ja emotsionaalse heaolu poole.
KAKSIKUD – õnnenumber 5

Kohanemisvõimelise ja uudishimuliku Kaksikutele on 2024. aastal õnnenumbriks 5. See viitab sellele, et Sul tuleks julgelt vastu võtta kõik muutused, mida aasta kaasa toob. Otsi aktiivsemalt uusi kogemusi ning lase 5 mitmekülgsel energial juhtida ennast sellel aastal põnevate võimaluste ja arenguteni.

VÄHK – õnnenumber 2

Hoolitsevale Vähile on 2024. aasta õnnenumbriks 2. Keskendu rohkem partnerlussuhtele, inimsuhetele üldisemalt ja harmooniale oma elus. Püüa muuta oma kodu selliseks, et see pakuks Sulle ja perele kindlustunnet ja mugavust.
LÕVI – õnnenumber 1

Loomuliku juhina tuntud Lõvile on 2024. aasta õnnenumbriks 1. See tähendab julgemat pealehakkamist ja julgust ka üldisemalt. Ei tohi karta katsumusi, sest katsumuste kaudu avanevad tihtilugu uued võimalused. Võta ennast kokku ja kasuta 1 energiaid selleks ära, et juhtida nii enda tegemisi kui ka teisi inimesi.

NEITSI – õnnenumber 3

Detailidele suurt tähelepanu pöörava Neitsi 2024. aasta õnnenumbriks on 3. See viitab vajadusele pöörata rohkem tähelepanu suhtlemisele, loovusele ja eneseväljendusele. Ole avatud uutele võimalustele ja isiklikule kasvule. Ära hoia enda loovust tagasi, vaid tule sellega julgemalt ka teiste inimeste ette.
KAALUD – õnnenumber 7

Tasakaalu hindavate Kaalude jaoks on number 2024.a. õnnenumbriks. Keskendu rohkem sisemise tarkuse otsimisele, usalda oma sisetunnet ning lase numbri 7 müstilisel energial ennast Sulle olulise tasakaalu poole juhtida.

SKORPION – õnnenumber 8

Tundeküllase Skorpioni jaoks on 2024. aasta õnnenumbriks 8. See on muutuste number, mis julgustab Sind julgemalt tegema muutusi oma isiklikus elus. Haara kinni kõikidest uutest võimalustest, kui need on esile kerkimas. Seeläbi oled suuteline saavutama vägagi märkimisväärseid tulemusi oma elus. Ära lase number 8 positiivsetel energiatel raisku minna, vaid lase sellel energial esile kutsuda positiivseid arenguid Sinu elus.
AMBUR – õnnenumber 4

Seiklusliku Amburi õnnenumber on 2024. aastal 4. Oluline on keskenduda vundamendi ehitamisele ja praktilisusele. Lase stabiilsust esindaval number 4 juhtida ennast uute horisontide poole.

KALJUKITS – õnnenumber 10

Ambitsioonika Kaljukitse õnnearv on 2024. aastal 10. Sea endale sellel aastal kaugeleulatuvad ambitsioonikad eesmärgid. Lase numbritel 1 ja 0 täiuslikul kooslusel ennast peamiste saavutuste poole suunata.
VEEVALAJA – õnnenumber – 11

Uuendusmeelset Veevalajat mõjutab 2024. aastal arv 11. Uuri julgemalt uusi ideid ja usalda oma intuitsiooni. Arv 11 abiga on Sul võimalik oma eluteel jõuda murranguliste avastusteni, mis Sind edaspidi eluteel saadavad.

KALAD – õnnenumber 22

Oma olemuselt unistava Kalade jaoks on 2024. aasta õnnearvuks 22. Sukeldu oma kujutlusmaailma ja püüdle aktiivsemalt kõikide nende unistuste poole, mis on Sulle olulised. Ära unusta seda, et 22 energiad on väga tugevad, mistõttu ära lase selle aasta positiivsetel mõjudel raisku minna. Lase 22 energiatel avada oma sügavamaid soove.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Kuuhoroskoop (päevade lõikes)


Karma analüüs + saatuse analüüs


Ühe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi + elukutsevalik numeroloogia põhjal


Konstruktor: lennuk "Mad Hornet", 1930


Taro kaardid: The Tarot of Curious Creatures (koos raamatuga)


Kaelakee: obsidiaan


Taro kaardid: Wise Dog Tarot (koos raamatuga)


Taro kaardid: Mystical Medleys (koos raamatuga)


Skulptuur: jõehobu


Kaelakee: türkiis


Kaelakee: süda ja käed


Kaelakee: obsidiaanNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused