Ruunide ennustus ajavahemikuks 08.01.2024. – 14.01.2024.a.

JÄÄR

See nädal võib Sulle kaasa tuua mitmesuguseid väljakutseid, samas oled väga sihikindel ja oskad oma ettevõtmisi hästi korraldada, see aitab soovitud tulemusteni jõuda. Armastuse vallas toob see nädal kaasa positiivsed arengud. Võimalikud on mõningad väiksed konfliktsituatsioonid, kuid need lahenevad kiiresti. Oluline on see, et paneksid rõhu romantikale. Ole suhtlemisel avatud ja püüa oma partneri mõtteid rohkem mõista. Pereasjades julgustab see nädal ühtekuuluvustunde loomist. Väiksemad pinged on esile kerkimas, kuid need lahenevad kiiresti. Ole pereliikmetega suhtlemisel avatud ning püüa kompromisse otsida. Tööalaselt võib see nädal kaasa tuua mõningaid väljakutseid, samas ka võimalusi. Lähene kõikidele asjadele loominguliselt, see aitab paremaid tulemusi saavutada. Väga olulisel kohal on ka detailidele tähelepanu pööramine. Kasuta julgemalt ära neid oskusi, mida varem omandanud oled. Rahaasjades peaks see nädal olema üsna stabiilne aeg. Siiski tasub oma impulsiivsete kulutustega mõnevõrra ettevaatlikum olla. Rohkem tasuks rõhk panna säästmisele. Tervise vallas tuleks eriline tähelepanu pöörata füüsilisele ja vaimsele heaolule. Pane rohkem rõhku füüsilisele aktiivsusele.
SÕNN

See nädal peaks kujunema Sulle üsna positiivseks ja huvitavaks, rohkem tasuks tegeleda asjadega, mis on Sulle kõige rohkem meelepärased, see aitab paremate tulemusteni jõuda. Armastuse vallas toob see nädal kaasa mitmesuguseid positiivseid arenguid. Võimalikud on mõningad meeldivad seiklused, mis aitavad suhtel paremini toimida. Kui oled vallaline, hoia silmad lahti, sest Sulle võivad avaneda päris uued huvitavad võimalused. Pereasjades toob see nädal kaasa mitmeid olulisi sündmusi. Tähelepanelikult tasuks jälgida kõike seda, mis Sinu ümber toimub, see aitab pereliikmetega võimalikke probleeme vältida. Tööalaselt võib see nädal kaasa tuua võimalusi, mida kaua oodanud oled, seetõttu hoia oma silmad lahti. Kasuta ära oma varem omandatud oskusi ja teadmisi, see aitab karjääriredelil paremini edasi liikuda. Rahaasjade juures tasub olla sellel nädalal tavaliselt ettevaatlikum, hoia oma kulutused kontrolli all. Pane eriline rõhk säästmisele ja eelarve jälgimisele. Tervise vallas on väga oluline see, et Sinu elus oleks tasakaal. Füüsiline aktiivsus ja vaimne heaolu on võtmetegurid, mis aitavad Sul sellel nädalal tasakaalustatult elada. Hoolitse rohkem enda eest ning leia aega ka puhkamiseks ja lõõgastumiseks.
KAKSIKUD

Sellel nädalal tasuks Sul rohkem tegeleda asjadega, mis viimasel ajal kõige paremini kulgenud pole. Oled väga sihikindel ja jõuad oodatud tulemusteni. Armastuse vallas toob see nädal kaasa mitmesuguseid uusi aspekte, mis aitavad suhet tugevdada. Armastus võib olla sellel nädalal tavalisest enam rõõmu ja naudinguid pakkuv. Perekondlikud asjad nõuavad suuremat tähelepanu. Võimalikud on mitmesugused pingesituatsioonid, mis kiiresti lahendamist vajaksid. Nende probleemide lahendamine aitab luua sügavama sideme oma lähedastega. Tööalases elus toob see nädal kaasa mitmesuguseid väljakutseid. Õnneks suudad kõigega kenasti hakkama saada. Näita välja oma julgust ja sihikindlust. Jälgi ka tähelepanelikult uute võimaluste tekkimist. Rahaasjades tasub olla sellel nädalal mõnevõrra ettevaatlikum. Mõtle hoolikalt, millistele asjadele tasub oma raha kulutada. Säästlikkus võiks olla sellel nädalal üheks võtmeteemaks. Tervise vallas tuleks rohkem rõhku panna tasakaalu leidmisele. Jälgi seda, et Sinu toiduvalik oleks mitmekesine. Seedeprobleemid võivad olla selle nädala üheks peamiseks märksõnaks.
VÄHK

Oled sellel nädalal väga ettevõtlik ning suudad oma ettevõtmistega tavalisest kaugemale jõuda. Alusta julgemalt nende plaanide elluviimist, millele kaua mõelnud oled. Armastuse vallas toob see nädal kaasa väga huvitavaid sündmusi, mis on peamiselt seotud romantikaga. Võimalikud on ka mõningad ettearvamatud situatsioonid, mis nõuavad avameelset suhtlemist oma partneriga. Pereasjades tuleks olla ettevaatlikum ning mõelda hoolikalt, mida ütled ja kuidas ütled. Püüa rohkem arvestada lähedaste inimeste vajaduste ja soovidega. Tööalaselt võib see nädal kaasa tuua mitmesuguseid väljakutseid, samas ka võimalusi. Ole valmis selleks, et tööasjad nõuavad kohanemist kiirete muutustega. Ära pelga uusi väljakutseid vastu võtta, sest need aitavad Sul tööalases elus uusi võimalusi luua. Rahaasjades tasub olla sellel nädalal ettevaatlikum. Võimalikud on mõningad ootamatud kulutused. Tervise osas tuleb jälgida seda, et vaimne tasakaal oleks tagatud. Võimalik, et see nädal tekitab Sinus palju stressi, millele tuleb leida vastukaaluks positiivset energiat. Regulaarne puhkus ja tervislikud harjumused aitavad tervist heal tasemel hoida.
LÕVI

Oled sellel nädalal hakkamist täis ning püüad ellu viia neid plaane, millele kaua mõelnud oled. Pead ainult jälgima seda, et Sa ei võtaks enda kanda liialt palju kohustusi. Armastuse vallas võib see nädal kaasa tuua mõningaid pingeid, mis kiiresti lahendamist vajavad. Ole suhtlemisel avatud ning ära karda oma tunnetest rääkida. Perekondlikud asjad nõuavad suuremat tähelepanu. Keegi lähedastest võib vajada tavalisest enam Sinu tuge. Ole empaatiline ja toetav. Tööalastes asjades võib see nädal kaasa tuua mõningaid takistusi, mis nõuavad Sinu tähelepanelikkust. Ole loominguline ja kohanemisvõimeline. See aitab tööalases elus paremini läbi lüüa. Rahaasjad peaksid sellel nädalal kulgema päris hästi. Siiski ole valmis selleks, et esile võivad kerkida mõningad ootamatud kulutused. Pane enda jaoks paika pikemajalised rahalised plaanid. Tervise vallas jälgi seda, et Sul oleks tagatud füüsilise ja vaimse maailma vahel kindel tasakaal. Hoolitse enda eest rohkem, püüa leida aega lõõgastumiseks. Väga olulisel kohal on see, et Sinu igapäevases elus oleksid esikohal positiivsed energiad.
NEITSI

Peaksid sellel nädalal üldiselt oma ettevõtmistega kenasti hakkama saama. Tasub jälgida rohkem enda ümber toimuvat, seeläbi võid avastada enda jaoks mõne uue võimaluse. Armastuse vallas toob see nädal kaasa väga romantilised hetked, mis aitavad suhet tugevdada. Püüa oma partneriga avatumalt suhelda ning leia tema jaoks rohkem aega. Pereasjad nõuavad suuremat tähelepanu. Väga hea aeg selleks, et süvendada sidemeid oma lähedastega. Võimalikud on ka mõningad pingelised hetked, kuid need on kiiresti lahendatavad. Tööalases elus kasuta julgemalt ära oma varem omandatud oskusi ja teadmisi, need aitavad Sul kiiremini edasi liikuda. Kasuks tuleks positiivne suhtumine ja paindlikkus, see aitab kõikvõimalikke takistusi ületada. Rahaasjades peaks see nädal olema üsna stabiilne. Siiski tuleb oma rahakasutust hoolikalt planeerida. Investeeringute tegemisel tasub olla ettevaatlik ning vältida tormakust. Tervise osas tasub rohkem rõhku panna tasakaalule. Ära unusta seda, et vajad rohkem aega ka enda jaoks.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Ühe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi + aasta analüüs numeroloogia järgi


Karma analüüs


Elutee üldskeem


Padjakate 45 x 45 cm (4 tk)


Konna kujuke: tiigrisilm


Käevõru: roosa kvarts ja triibuline ahhaat


Skulptuur: koer


Padjakate 30 x 50 cm (1 tk)


Käevõru: roosa kvarts


Kaelakee: kaalude tähtkuju


Ekskavaator JCB 8010 CTS


Piknikutekk (200×150 cm)Lehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused