Tähtkujude sobivus: Ambur ja Ambur

Amburit juhtivaks planeediks on Jupiter. Jupiteri esindada on areng, optimism, õnn, teadvus, seiklushimu ja matkamine.

Armastus

Amburi märk on suur vabadusearmastaja ning selle tulemusena tegelevad mõlemad osapooled peamiselt just selliste asjadega, mis mõlemale piisavalt vabadust lubavad. Ambur otsib pidevalt uusi väljakutseid ning kindlasti püüab kõikidest asjadest ise osa saada. Kindlasti ei lepi Ambur sellega, et ta kogeb uusi kogemusi mõne teise inimese vahendusel. Seetõttu ei tohiks selles suhtes tegevusest kunagi puudust tulla.

Ambur on väga sotsiaalne märk ning seetõttu püüab leida enda ümber palju sõpru. Kaks Amburit üheskoos püüavad oma kaaslasest võimalikult palju teada saada. Vastaspool on kindlasti valmis ka infot jagama ning selle tulemusena ei tohiks selles suhtes kunagi olla liialt palju salatsemist. Kindlasti on Amburile omane ka mõningane kadedus, mistõttu peaksid mõlemad osapooled selles suhtes olema üksteisele toeks ning vältima asjade varjamisi.
Selles suhtes võib peamiseks probleeme tekitavaks teguriks olla liigne pealiskaudsus perekonnaelus. Mõlemad osapooled peavad ennast selles suhtes üsna palju pingutama, et suudaksid olla rohkem kättesaadavad ka perekonnaelus. Esialgu võib see küll Amburile üsna võõrana tunduda, kuid pikapeale on ta suuteline ka sellega ära harjuma.

Kindlasti peaksid mõlemad osapooled selles suhtes suurt tähelepanu pöörama ka rahalistele küsimustele. Rahaliste küsimuste ajamine võib Amburile olla küll nii mõneski mõttes vastumeelne, kuid suhte normaalse toimimise nimel peaksid osapooled ennast selles suhtes siiski pingutama.

Et mõlemad osapooled suudaksid hoida suhte toimivana ning pikaealisena, peavad nad selle nimel üsna palju tööd tegema. Peamised probleemid tulevad selles suhtes esile just rahalistes küsimustes. Kui osapooled ei suuda suhte nimel tööd tegema, siis on üsna suur tõenäosus, et see suhe ei kesta kaua.
Ärisuhted

Ärisuhe kahe Amburi vahel ei pruugi eriti hästi õnnestuda. Peamiselt on see kõik tingitud sellest, et mõlemad osapooled on selles suhtes üsna aktiivsed ning soovivad ajada taga oma eesmärke ning osapooled ei ole valmis tegutsema ühise eesmärgi suunas. Kindlasti on mõlemad osapooled suutelised ennast selles suhtes suunama, kuid tavaliselt toob see äriline suhe varem või hiljem kaasa probleeme.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Armastuse soodsad ajad


Reisihoroskoop üheks kuuks


Armastuse soodsad ajad


Seinapilt lõuendil või kapal: võilill


Taldrikud, tassid ja kausid (2 tk) - Villeroy & Boch


Kausid (23 cm) (6 tk) - Villeroy & Boch


Kaelakee: ema ja tütar


Ripats


Kaelakee: roos, rist ja süda


Taldrikud (27 cm) (3 tk) - Villeroy & Boch


Seinakaunistus: makramee


Kaelakee: hemimorfiit


Seinakell


Seinapilt lõuendil või kapal: Iru SEJ


Roostevabast terasest kausid (3 tk)Lehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused