Tähtkujude sobivus: Ambur ja Veevalaja

Amburi juhiks on Jupiter ning Veevalajat juhivad nii Saturn kui ka Uraan. Jupiter esindada on selles suhtes optimism, õnn, seiklused, teadvus ja matkamine. Saturni esindada töö tegemine, vastutustunne ja auahnus. Uraani esindada on kõik uus, ebatavalisus, loovus ja radikaalsus.

Armastus

Need märgid peaksid omavahel üsna hästi hakkama saama ning kindlasti suudavad osapooled üksteisele pakkuda seda, mida nad üksteiselt ootavad. Peamiselt on see seotud kõige uuega. Märgid suudavad enese täiendamise nimel teha suuri jõupingutusi ning on selles suhtes ka üksteisele suureks toeks. Lisaks sellele ei esine selles suhtes kunagi ka üksteise petmist, mistõttu sellega seonduvad probleemid on sellele märgipaarile ka üsna võõrad.
Osapooltel on selles suhtes kindlasti üksteiselt palju õppida. Veevalaja saab Amburilt õppida suure aktiivsuse saladusi ning optimismi. Ambur omakorda võid Veevalajalt õppida seda, kuidas oma asju paremini reaalsesse ellu sulatada ning sellega kindlalt maapinnal püsida. Kindlasti on Veevalaja selles suhtes selleks osapooleks, kes hoiab kõik Amburi kõikide tegevuste juures kuni nende lõpetamiseni. Just seetõttu on osapooled suutelised selles suhtes üsna palju saavutama.

Suhe nende kahe märgi vahel peaks toimima suurepäraselt, kuid suhte parandamise nimel võiksid osapooled veelgi rohkem püüelda oma kaaslase mõistmise poole. Just nii garanteeritakse see, et suhe on pikaealine ning suuremate probleemideta.
Ärisuhted

Ärisuhe nende kahe märgi vahel ei pruugi eriti hästi õnnestuda ning peamiselt on see tingitud sellest, et Ambur ei suuda tegutseda ühe asja kallal kuni selle lõpuleviimiseni, mistõttu peab seda pidevalt tegema Veevalaja. See aga tekitab ärisuhtes pingeid. Lisaks sellele ei ole kumbki osapool eriti hea rahaasjade ajamisel.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop - 75 lehekülge


Aasta horoskoop (armastus ja suhted) + aasta horoskoop (armastuse otsimine ja leidmine)


Partnerlushoroskoop


Päikesepüüdja: koolibrid (2 tk)


Taro kaardid: Daily Crystal Inspiration (koos raamatuga)


Taro kaardid: Dragon Tarot (ainult kaardid)


Seinakaunistus


Kausid (20 cm) (4 tk)


Mälukaart: SanDisk Extreme microSD 128GB A2, 160 MB/s / 90 MB/s, class 10, U3, V30


Padjakate 50 x 50 cm (2 tk)


Kristall: lasuriit


Kristallipuu: tšakra


Tass: hirv


Pendel: roosa kvarts


Seinapilt lõuendil või kapal: Jägala jugaLehed ( 1 / 3 ): 1 23Järgmised »

Seotud postitused