Tähtkujude sobivus: Jäär ja Kalad

Jäära juhtivaks planeediks on Marss ning Kalasid juhib nii Jupiter kui ka Neptuun. Marsi esindada selles suhtes on agressiivsus, auahnus, võitlus ja võit. Jupiteri esindada on filosoofia, teadvus, õnn, optimism ning ka matkamine. Neptuuni esindada on unelmad, unistused, illusioonid ja empaatia.

Armastus

Tuli ja vesi ei sobi tavaliselt küll kokku, kuid selles suhtes peaksid need kaks elementi moodustama suurepärase suhte. Mõlemad märgid suudavad sellest suhtest üsna palju saada. Jäär on selles suhtes kindlasti tegutsevam osapool ning Kalad genereerivad uusi ideid ning püstitavad eesmärke. Just koos tegutsedes on märgid suutelised kiiremini oma eesmärkideni jõudma, kui seda üksi tegutsedes.

Jäär suudab pakkuda selles suhtes Kaladele julgust, ettevõtlikkust ning püsivust asjadega tegelemisel. Kalad omakorda pakub Jäärale pidevalt välja uusi ideid ning lisaks sellele suudavad Kalad Jäära liigset agressiivsust vähendada.

Jäär peab kindlasti ennast pingutama selle nimel, et Kalasid paremini mõista. Kaladele Jäära mõistmine on oluliselt lihtsam ning selleks Kalad ennast palju pingutama ei pea. Kalad vajavad kindlasti vahel ka privaatsemat aega, mistõttu Jäär peaks ka sellega üsna varakult harjuma.
Jäär on selles suhtes osapooleks, kes võtab vastu enamus otsuseid ning Kalad ennast nende tegemisse kunagi vahele ei sega. Kui aga need otsused lähevad täielikult vastuollu Kalade tõekspidamistega, siis püüavad Kalad neid lihtsalt ignoreerida.

Suhe nende kahe märgi vahel peaks olema üsna täiuslik ning probleeme ete tulla ei tohiks. Ka seksuaalsuse mõttes peaks kõik asjad suurepäraselt sujuma, kuid mõlemad (eriti aga Jäär) peaksid olema ettevaatlikud vastaspoole kritiseerimisega. Just see on asi, mis võib suhtesse koheselt probleeme tuua.
Ärisuhted

See ärisuhe peaks sujuma üsna edukalt. Kalad on antud suhtes peamiseks eesmärkide püstitajaks ning Jäär võtab tavaliselt vastu lõplikud otsused ning püüab nende elluviimist koordineerida. Kalad peavad aga olema valmis ka üsna tihti selles ärisuhtes Jäära poolseks kriitikaks. Kui soovitakse seda ärisuhet hoida pikaajalisemana, siis peaksid mõlemad osapooled suuremat tähelepanu pöörama läbirääkimistele ning kindlasti vähendama kriitikat teise osapoole suhtes.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop (perekond)


Numeroloogilised analüüsid


Sünnihoroskoop


Kristallipuu: akvamariin


Tassid: Luxembourg (3 tk) - Villeroy & Boch


Tööriistakomplekt: 122-osaline


Päikesepüüdja: merevaik


Kaelakee: jäära tähtkuju


Piknikutekk (200×150 cm)


Skulptuur: elevant


Tassid: Judith - Gustav Klimt (2 tk)


Taro kaardid: Spirit Animal (koos raamatuga)


Tööriistakomplekt: 256-osaline


Rahakonn


Kausid (3 tk) - Villeroy & BochLehed ( 1 / 3 ): 1 23Järgmised »

Seotud postitused