Tähtkujude sobivus: Jäär ja Sõnn

Jäära juhtplaneediks on Marss ning Sõnni juhtplaneediks on Veenus. Just neid tuntakse kui meest ja naist esindavaid sümboleid. Marsi esindada on agressiivsus, auahnus, võitlus ning võit. Veenuse esindada on armastus, ilu, harmoonia.

Armastus

Kohe esimesel pilgul peaks tunduma see suhe pealtvaatajalegi suurepärasena. Kindlasti tulevad ka selles sutes esile mitmesugused vastuolud. Jäär on selles suhtes see, kes soovib olla juhtivas rollis, kuid Sõnnile ei sobi see, kui teda pidevalt tagant kiirustatakse. Sõnn on loogiline ning konservatiivne märk ning seetõttu vajab kõikide asjade teostamiseks oluliselt rohkem aega kui seda vajab Jäär. Probleeme võib tekkida selles suhtes ka siis kui Jäär hakkab huvi tundma mitmete uute asjade vastu. Just siis võib Sõnnil esile kerkida kadedus. Seetõttu, et suhe hästi toimiks, peab Jäär olema valmis selleks, et pühendada piisavalt aega oma Sõnnist kaaslasele.
Jäär ei tohiks kindlasti loobuda selles suhtes oma aktiivsusest. Mida aktiivsem Jäär oma tegevuses on, seda paremini tunneb Sõnn ennast selles suhtes. Jäär peaks tähelepanu pöörama just avalikule elule, kodule, karjäärile. Just tänu Sõnnile on Jäär suuteline nendel elualadel ka suurel määral edu saavutama. Sõnn on suuteline Jäära oma tegemiste juures hoidma piisavalt kaua, et need võiksid muutuda ka edukaks. Jäära liigne kärsituks seda arvatavasti muidu ei võimaldaks.

Suhte alguses peaksid mõlemad märgid endale teadvustama, et ta on koos mingil moel enda vastasmärgiga. Kui mõlema märgi esindajad on suutelised minema kompromissidele, ei tohiks suuremaid probleeme nende kahe märgi vahel tekkida.
Ärisuhted

Ärialased suhted nende kahe märgi vahel peaks sujuma üsna hästi. Jäär on siinkohal selleks osapooleks, kes ideid genereerib ning Sõnn omakorda selleks osapooleks, kes suudab asju praktilisel tasemel hoida ning kindlasti toob ta asjadega tegelemisse kaasa ka omapoolse stabiilsuse.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Töö ja raha horoskoop üheks kuuks


Taro kaartide ennustus


Inimese isiksuse ja elutee skeemi põhjalik numeroloogiline analüüs (põhjalikum variant)


Kaelakee: jäära tähtkuju


Päikesepüüdja


Klaasskulptuur: lilled


Käevõru: tiigrisilm


Tassid (4 tk)


Dekoratsioon: tšakra ja ahhaat


Kaelakee: amburi tähtkuju


Tekk (180 x 220 cm)


Hundi kujuke: kollane nefriit


Kõrvarõngad: seened


Meeste sokid (3 tk) - suurus: 40-45


Taro kaardid: The Good Karma Tarot (koos raamatuga)Lehed ( 1 / 3 ): 1 23Järgmised »

Seotud postitused