Tähtkujude sobivus: Kaljukits ja Kalad

Kaljukitse juhib Saturn ning Kalade juhtivateks planeetideks on Jupiter ja Neptuun. Saturni esindada on selles suhtes auahnus, vastutustunne, töö tegemine ja eesmärkide poole püüdlemine. Jupiteri esindada on filosoofia, teadvus, õnn, optimism ja matkamine. Neptuuni esindada on selles suhtes unelmad, soovid, illusioonid ja empaatia.

Armastus

Antud suhtes on tegemist kahe üsna erineva märgiga, kuid vaatamata sellele suudavad osapooled üksteisega üsna edukalt toime tulla.

Kaljukits soovib alguses kindlasti saavutada täielikku kontrolli oma Kaladest kaaslase üle, kuid tavaliselt see siiski ebaõnnestub. Kalad vajavad selles suhtes kindlasti Kaljukitsest enam isiklikku vabadust, mida Kaljukits peaks ka Kaladele võimaldama.
Kaljukitsele võib suurt segadust tekitada Kaldest aru saamine, kuna Kaladele on üsna iseloomulik tundemaailmas olemine. Kalasid omakorda võib häirida Kaljukitse liigne pinnapealsus antud suhtes.

Osapooled peavad selles suhtes ennast üsna palju pingutama, et oleksid suutelised täielikult mõistma üksteise tundemaailma. Kui osapooled on suutelised oma asjadega kindlas kokkulepitud suunas tegutsema, ei tohiks ka probleeme tekkida. Kaljukits peaks kindlasti vältima seda, et mõtleb liigselt kodus tööasjadest ning Kalad omakorda võiks rohkem oma tundeid ja mõtteid Kaljukitsele välja näidata. Kui nendeks asjadeks on osapooled valmis, on loota ka normaalset kooselu.
Ärisuhted

Ärisuhe nende kahe märgi vahel tavaliselt ei õnnestu ning peamiseks põhjuseks on see, et Kalade esindaja ei ole tavaliselt suuteline äriasjade ajamisel kaua vastu pidama. Kaljukitsele on omakorda väga oluline edu saavutamine, mistõttu võib talle Kalade tegutsemine vastumeelsena tunduma hakata.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Saatuse analüüs + saatus-tulevik horoskoop


Elutee üldskeem


Karma analüüs


Seinapilt lõuendil või kapal: sügisene Kadriorg


Käevõrud partneritele: preniit ja oonüks


Pehme mänguasi: vöölane


Skulptuur: elevandid


Taldrikud (6 tk) (20,3 cm)


Öökulli kujuke: crazy ahhaat


Bugatti Chiron Sport


Käevõru: päikesekivi


Skulptuur: koer


Kaelakee: malahhiit


Mälukaart: SanDisk Extreme PRO 32GB SDHC UHS-I V30, 100MB/s U3


Taro kaardid: The Sugar Skull (koos raamatuga)Lehed ( 1 / 3 ): 1 23Järgmised »

Seotud postitused