Tähtkujude sobivus: Kaalud ja Veevalaja

Kaalusid juhib Veenus ning Veevalajat juhib Uraan ja Saturn. Veenuse esindada on ilu, armastus ja harmoonia. Uraani esindada on kõik uus, ebatavaline ja radikaalne. Saturni esindada on auahnus, eesmärkide poole püüdlemine, raske töö ning kord.

Armastus

Mõlemad märgid on selles suhtes üsna unikaalsed – täis innustust, aktiivsust, sotsiaalsust. Kindlasti ei puudu sellest suhtest ka armastus. Kaalud on selles suhtes selleks osapooleks, kes vajab kindlasti rohkem ka privaatsemat aega, mistõttu peaks Veevalaja sellega juba üsna varakult arvestama.

Mõlemale märgile on üsna iseloomulik vaidlushimu ning seetõttu väideldakse selles suhtes pidevalt, kuid väitlused ei vii praktiliselt kunagi riidudeni. Mõlemad märgid suudavad vastaspoole arvamusi hinnata ning lahendused mitmesugustele elulistele küsimustele leitakse kompromissi teel.
Veevalaja peaks selles suhtes olema suhteliselt ettevaatlik liigse norimisega Kaalude suunal, sest see võib Kaalude tundeid oluliselt puudutada. Just Kaalud on selles suhtes tundlikumaks osapooleks.

Kindlasti ei puudu sellest suhtest ka mitmesuguseid radikaalsed ning uuenduslikud ettevõtmised, mille eestvedajaks on tavaliselt Veevalaja. Kui need muudatused ei lähe vastuollu Kaalude tõekspidamistega, järgnevad Kaalud peaaegu alati Veevalaja algatatud ettevõtmistele.

Mõlemad märgid peavad selles suhtes olema ettevaatlikud just sellega, et väitluste ja vaidluste käigus ei solvataks vastaspoolt. Kui selleks ollakse suutelised, ei tohiks probleeme tekkida ning suhe peaks olema pikaealine ning harmooniline.
Ärisuhted

Nende kahe märgi vaheline ärisuhe nõuab mõlemalt osapoolelt üsna suuri jõupingutusi. Samas kui ollakse selleks valmis peaks lõpptulemus olema positiivne. Peamised probleemid võivad selles ärisuhtes tekkida just erinevate vaatenurkade pärast.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop - 214 lehekülge


Kas sobime kokku?


Aasta horoskoop (armastus ja suhted) + aasta horoskoop (armastuse otsimine ja leidmine)


Pehme mänguasi: paabulind


Kausid (6 tk) (maht 500 ml)


Kaelakee: lumiobsidiaan


Padjakate 45 x 45 cm (4 tk)


Taro kaardid: Seasons of the Witch (koos raamatuga)


Padjakate 45 x 45 cm (4 tk)


Nõude komplekt lastele (3-osaline) – Villeroy & Boch


Kahvlite komplekt (6 tk) - Victorinox


Seinapilt lõuendil või kapal: päikesetõus rabasLehed ( 1 / 3 ): 1 23Järgmised »

Seotud postitused