Tähtkujude sobivus: Kaljukits ja Kaljukits

Kaljukitse juhiks on Saturn, mille esindada on töö tegemine, auahnus ja eesmärkide saavutamine.

Armastus

Suhe kahe Kaljukitse vahel peaks toimima üsna normaalselt. Kaljukitsele on väga oluline staatus ning materiaalne heaolu ning kui kaks Kaljukitse suudavad selles asjas ühes suunas liikuda, on tulemused positiivsed ja edukad.

Rahalisi probleeme selles suhtes tavaliselt ette ei tule, sest mõlemad osapooled tegutsevad selles suhtes tuleviku nimel ning raha raiskamisi ette ei tule. Seetõttu suudavad osapooled suhteliselt hästi kõiki oma asju hästi majandada.
Lisaks rahaküsimustele on Kaljukitsele oluline ka karjäär ning selles suhtes suudavad osapooled üksteist piisavalt toetada ning seda nii sõnades kui ka tegudes.

Kaljukits on üsna tundlik märk, kuigi ta seda eriti välja ei näita. Seetõttu peaksid mõlemad osapooled olema suhteliselt ettevaatlikud üksteise tunnete haavamisega.

Kindlasti peaksid osapooled üksteisele pakkuma ka piisavalt tegevusvabadust isiklike asjadega tegelemiseks. Kui osapooled suudavad seada antud suhtes esmatähtsale kohale suhte toimivuse, siis on suhe soe ja harmooniline. Kui osapooled seavad eesmärgiks rahaasjad ja karjääri, ei ole loota ka suhte pikka iga.
Ärisuhted

Ärisuhe kahe Kaljukitse vahel on alati edukas. Mõlemad osapooled on suunatud tulevikku ja edule, mistõttu on koostöö kahe Kaljukitse vahel alati edukas. Lisaks heale ärikoostööle saavad antud äripartneritest tavalisest ka head sõbrad.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Nimemuutuse mõju eluteele


Elutee üldskeem


Saatuse analüüs + saatus-tulevik horoskoop


Kausid (6 tk) (15 cm)


Seinakaunistus: hobune


Öökulli kujuke: kuukivi


Kõrvarõngad: liblikas


Kaelakee: mäekristall


Supitaldrikud 4 tk


Roostevabast terasest kausid (3 tk)


Pehme mänguasi: dodo (20 cm)


Skulptuur


Tassid: Crazy Cats (2 tk)


Batman ja Batmobile


VaasLehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused