Tähtkujude sobivus: Kaksikud ja Skorpion

Skorpionit juhib Marss ja Pluto ning Kaksikuid juhtivaks planeediks on Merkuur. Marsi esindada selles suhtes on agressiivsus, auahnus, võitlus ja võit. Pluto esindada on selles suhtes uuendused ja uuestisünd. Merkuuri esindada on suhtlemine ning kiire mõtlemine.

Armastus

Kaksikud on selles suhtes kindlasti aktiivsemaks osapooleks ning Kaksikud püüavad võtta selles suhtes kõikides asjadest aktiivselt osa, samas soovib Skorpion jääda tahaplaanile ning tegeleda rohkem varjatult. Kindlasti võib Kaksikute aktiivsus ja populaarsus teiste inimeste seltskonnas tekitada Skorpionis ka teataval määral kadedust.

Skorpion püüab kindlasti selles suhtes teha kõik selleks, et tema Kaksikutest kaaslane oleks selles suhtes õnnelik ning samas ootab ta kindlasti Kaksikutelt selle eest ka teatud tänu ja suuremat tähelepanu. Kaksikud peaksid kindlasti pöörama suuremat tähelepanu oma Skorpionist kaaslasele, sest selle mitte tegemisel võivad suhtesse tekkida probleemid, mille lahendamine on juba üsna raske.
Mõlemad märgid tunnevad huvi kõikide uute asjade vastu ning seda üsna unikaalsel moel. Seetõttu peaks nende kahel märgil pidevalt jätkuma ühiseid tegevusi. Mõlemad märgid peaksid suuremat tähelepanu pöörama kindlasti ka sellele, et vähendada oma isekust. Suuremat tähelepanu peaksid osapooled pöörama üksteise tunnetele ning arvamustele. Ainult nii on osapooled suutelised edasi liikuma ning hoidma oma suhet stabiilsena.

Suhe nende kahe märgi vahel tavaliselt ei õnnestu ning seda just üsna suurte iseloomuerinevuste tõttu. Kui osapooled on valmis ennast piisavalt pingutama, on nad suutelised suhte siiski toimima saada, kuid probleeme võib ette tulla üsna tihti.
Ärisuhted

Ärisuhe nende kahe märgi vahel tavaliselt ei õnnestu ning seda peamiselt üsna suurtest iseloomuerinevustest ning ka seetõttu, et kõikidele asjadele lähenetakse üsna erinevatest vaatenurkadest. Teatud ajaks suudavad osapooled ärisuhte võib-olla siiski tööle saada, kuid pikaajaliseks see siiski tavalisel ei osutu.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Inimese numeroloogiline sünnitabel


Kas Sinu nimi sobib eluteega kokku?


Kuu horoskoop ja numeroloogia analüüs


Seinapilt lõuendil või kapal: Tartu


Päikesepüüdja: mandala


Elevandi kujuke: roosa kvarts


Kaelakee: bronsiit, kollane tiigrisilm


LED küünlad (3 tk)


Kaelakee: päikesekivi


Tass, taldrik ja lusikas


Taro kaardid: Wheel of the Year (ainult kaardid)


Taro kaardid: Lovers Oracle (ainult kaardid)Lehed ( 1 / 3 ): 1 23Järgmised »

Seotud postitused