Tähtkujude sobivus: Neitsi ja Kaljukits

Neitsit juhtivaks planeediks on Merkuur ja Kaljukitse juhib Saturn. Merkuuri esindada on selles suhtes suhtlemine, kiire mõtlemine ja analüüsimine. Saturni esindada on selle suhtes eesmärkide saavutamine, töö tegemine ja auahnus.

Armastus

Nende kahe märgi vahel on kõigepealt tunda väga suurt füüsilist külgetõmmet, millele hakkavad lisanduma kõik sarnased omadused, mis nende kahe märgi vahel on. Mõlemale märgile on väga olulised staatus ja sotsiaalsus ning mõlemad märgid soovivad saada osa kõigest uuest ja kumbki ei soovi jääda selles suhtes tahaplaanile.

Osapooled suudavad üksteisele kindlasti selles suhtes üsna palju pakkuda ning koos tegutsedes jõuavad osapooled oma tegemistes ka eesmärgini.
Mõlemad osapooled peaksid selles suhtes olema teatud määral üksteisega suheldes ettevaatlikud. Kuigi osapooled ei pruugi seda üksteisele välja näidata, on mõlemad märgid üsna tundlikud. Kaljukits peaks kindlasti pöörama suuremat tähelepanu oma Neitsist kaaslasele ning Neitsi omakorda peaks vähendama kriitikat Kaljukitse aadressil.

Suhe nende kahe märgi vahel õnnestub peaaegu alati, kuid suhte paremaks muutmise nimel võiksid osapooled olla ettevaatlikumad oma kaaslase tunnete haavamisega. Kui selles ollakse suutelised, on antud suhe stabiilne ning kindlasti ka edukas.
Ärisuhted

Ärisuhe nende kahe märgi vahel õnnestub tavaliselt üsna hästi ning mõlemad osapooled toovad sellesse ärisuhtesse ka omapoolsed nägemused äriasjade ajamisest. Kuna mõlemale märgile on äärmiselt oluline edu saavutamine, siis koos tegutsedes on edu peaaegu alati garanteeritud.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Sünnihoroskoop + horoskoop mehele


Saatuse aastahoroskoop


Kahe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi + omavaheline sobivus


Skulptuur: baleriin


Ripats


LED küünlad (2 tk)


Kaelakee: kuukivi


Piknikutekk (200×200 cm)


Käevõru: päikesesüsteem (17-18 cm)


Lamp


Padjakate 50 x 50 cm (4 tk)


Kokkupandav lennuk - Bell Boeing V-22 Osprey


LED küünlad (3 tk)


Nukk Bria


Kott: The MoonLehed ( 1 / 3 ): 1 23Järgmised »

Seotud postitused