Tähtkujude sobivus: Kaksikud ja Vähk

Kakskuid juhib Merkuur ning Vähki juhib Kuu. Merkuuri esindada selles suhtes on suhtlemine, matkamine ning kiire mõtlemine. Kuu esindada on selles suhtes tunded, vaist ja hoolitsemine.

Armastus

Need kaks tähtkuju on üsna erinevad. Kaksikud on väljapoole suunatud ning seetõttu püüan Kaksikute esindaja rohkem liikuda seltskondades ning mõtleb ka rohkem reisimisele. Vähk on seevastu sissepoole suunatud ning on pungil sügavamatest tunnetest.

Mõlemad osapooled tunnevad aga erinevustest hoolimata üksteise vastu suurt külgetõmmet ning lisaks sellele suudavad osapooled kindlasti üksteist ka piisavalt täiendada.

Vähile on üsna iseloomulik see, et tea teeb komplimente Kaksikute aadressil, mis on Kaksikutele kindlasti meeltmööda. Kaksikutele pakub üsna suurt naudingut Vähi juures see, kuidas Vähk reageerib Kaksikute huumorimeelele. Kui kõik selles suhtes sujub normaalselt, on mõlemad osapooled suutelised üksteist piisavalt hästi tundma õppima ning selle tulemusena teavad osapooled väga hästi ka üksteise tunnete piire, mida kindlasti ületama ei hakata.
Selles suhtes peaksid osapooled kindlasti üksteisele jätma ka piisavalt ruumi isiklikeks tarveteks. Kaksikutele on oluline sotsiaalsus ning seetõttu soovib ta pidevalt ringi liikuda. Vähk vajab aga omakorda vaiksemat eluviisi ning tunneb suurt vajadust koduse elu järgi.

Kui osapooled on suutelised üksteisega piisavalt arvestama, on suhe nende kahe märgi vahel hea. Kui aga üksteist mõista ei taheta, ei ole loota ka normaalset kooselu.
Ärisuhted

Ärisuhe nende kahe märgi vahel tavaliselt ei õnnestu ning peamiselt on see tingitud sellest, et osapooled ei ole suutelised selles ärisuhtes eriti palju korda saatma. Uute asjadega tehakse küll algust, kuid lõpuni asju viia tavaliselt ei suudeta.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Sünnihoroskoop + horoskoop mehele


Kolme kuu horoskoop (päevade lõikes)


Suhte analüüs ja võimalused (kvaliteet)


Küünlaalus


Kristall: fluoriit


Kaelakee: ema ja tütar, roos


Seinapilt lõuendil või kapal: puud rivis


Seinapilt lõuendil: päikeseloojang Võrtsjärve ääres


Kõrvarõngad: koolibri


Tekk (150 x 200 cm)


Elevandi kujuke: draakoni verekivi


Serviis (12-osaline)


Kaelakee: roos


Lihvimata kristallid


Tassid: Luxembourg (3 tk) - Villeroy & BochLehed ( 1 / 3 ): 1 23Järgmised »

Seotud postitused