Tähtkujude sobivus: Vähk ja Veevalaja

Veevalajat juhivad Saturn ja Uraan ning Vähki juhib Kuu. Saturni esindada on selles suhtes töö tegemine, distsipliin ja eesmärkide poole püüdlemine. Uraani esindada on kõik uus ja radikaalsus. Kuu esindada on selles suhtes vaist, tunded, hoolitsus ning kodu.

Armastus

Suhe nende kahe märgi vahel võib olla mõlemale märgile olla teatud määral kurnav. Vähi põhiolemuseks on tegutseda vastavalt tunnetele, samal ajal tegutseb aga Veevalaja vastavalt mõtetele ning tuginedes faktidele. Just nende erinevuste tõttu on osapooltel üksteist tavaliselt üsna raske mõista. Samas on suhe nende kahe märgi vahel siiski võimalik, kui osapooled vähemalt püüavad üksteist piisavalt mõista.

Mõlemale märgile on üsna iseloomulik oma eesmärkide poole püüdlemine. Püüdluste käigus ei soovi osapooled kokku puutuda tagasilöökidega ning teevad selles suhtes suuri jõupingutusi.
Mõlemad märgid võivad üksteiselt üsna palju õppida. Veevalaja saab õppida Vähilt suuremat tähelepanu pööramist kodusele elule ning mugavusele. Vähk omakorda saab Veevalajalt õppida aktiivsemat tegutsemist ning veelgi efektiivsemat eesmärkide poole püüdlemist.

Veevalaja peaks selles suhtes suuremat tähelepanu pöörama kodule ning oma Vähist kaaslasele. Vastasel korral võib Vähk tunda end hüljatuna. Vähk omakorda peaks olema tavalisest rohkem sotsiaalsem ning liikuma Veevalajaga ühes rütmis. Just nii suudavad osapooled üksteist paremini tundma õppida ning sellega kindlustada suhet.
Ärisuhted

Ärisuhe nende kahe märgi vahel õnnestub ainult siis, kui osapooled on piisavalt valmis aktsepteerima üksteise erinevusi ning lisaks sellele arvesse võtma ka oma partneri ideid ja mõtteid. Kui selleks ollakse suutelised, on ärisuhte lõpptulemus üsna hea ning edu saavutamine garanteeritud.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Sobivus töökaaslasega


Numeroloogilised analüüsid


Isiksuse analüüs hiina astroloogia järgi


Päikesepüüdja (3 tk)


Serviis (18-osaline)


Skulptuur: jõehobu


Käevõru: turmaliin


Taro kaardid: Oracle of the Witch (koos raamatuga)


Sall: Adele


Taro kaardid: The Stoller Tarot (ainult kaardid)


Kaelakee: skorpion


Serviis (30-osaline)


Küünlaalus


Kilpkonna kujuke: unakiit


Tassid (4 tk) - kassidLehed ( 1 / 3 ): 1 23Järgmised »

Seotud postitused