Tähtkujude sobivus: Sõnn ja Skorpion

Skorpionit juhib Marss ja Pluto ning Sõnni juhtivaks planeediks on Veenus. Marsi esindada selles suhtes on julgus, auahnus ja agressiivsus. Pluto esindada on uuendused ning ka uuestisündimine. Veenuse esindada on selles suhtes armastus, ilu ja harmoonia.

Armastus

Suhe nende kahe märgi vahel peaks olema üsna aktiivne ning samas harmooniline. Loomulikult võib ka selles suhtes esile kerkida mõningaid probleeme ning enamuses on need tingitud rahalistest küsimustest. Kui aga osapooled oskavad õppida oma vigadest jääb pikapeale probleeme selles suhtes aina vähemaks.

Skorpion on selles suhtes armukade ning ootab oma Sõnnist kaaslaselt pidevat tähelepanu. Skorpioni õnneks pakubki suudab Sõnn seda ka pakkuda. Mõlemad osapooled selles suhtes oskavad suhteliselt hästi hinnata üksteise tundeid ning väärtusi, mistõttu sellel tasandil peaks olema suhtes kõik kõige paremas korras. Sõnnile pakub kindlasti suurt naudingut Skorpioni aktiivsus ning innukus. Skorpionile pakub suurt naudingut Sõnni harmooniline tegutsemine ning pühendumine asjadesse, mis Sõnnil momendil käsil on.
Mõlemad osapooled otsivad selles suhtes suurt turvalisust, kuid võivad seda samas käsitleda hoopis erinevalt. Skorpionile on kindlasti väga olulised rahalised küsimused, kui Sõnn samal ajal tunneb turvalisust harmooniast koduses keskkonnas.

Suhe nende kahe märgi vahel peaks olema üsna hea ning kui osapooled suudavad ennast vastavalt oma kaaslase soovidele muuta, peaks suhe veelgi kindlamaks ning harmoonilisemaks muutuma. Mõlemad osapooled on tavaliselt sellisteks muudatusteks valmis, kuna tegemist ei ole eriti suurte muutustega, mis mõlema tähtkuju esindajal teha tuleks.
Ärisuhted

Ärisuhe nende kahe märgi vahel peaks olema üsna suurepärane. Mõlemad märgid suudavad sellesse ärisuhtesse tuua oma erinevad nägemused asjadest ning selle tulemusena suudavad osapooled ka edu saavutada. Lisaks sellele saab Skorpion-Sõnn ärisuhtest alguse ka suurepärane sõprussuhe.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Unenäo seletus


Nimemuutuse mõju eluteele


Reisihoroskoop üheks kuuks


LED küünlad (6 tk)


Tassid: linnud (4 tk)


Käevõru: tiigrisilm


Kristallipuu: roheline aventuriin


Käevõru: punane tiigrisilm


Tassid (4 tk)


Disainkauss


Söögiriistade komplekt (30 tk)


LED küünlad (3 tk)


Käevõru: laavakivi ja tiigrisilm


Taro kaardid: Secret Language Animals Oracle (ainult kaardid)


KaelakeeLehed ( 1 / 3 ): 1 23Järgmised »

Seotud postitused