Tähtkujude sobivus: Vähk ja Ambur

Amburit juhib Jupiter ning Vähi juhiks on Kuu. Jupiteri esindada selles suhtes on optimism, õnn, matkamine ja teadvus. Kuu esindada on armastus, vaist ja hoolitsemine.

Armastus

Mõlemad märgid selles suhtes peaksid olema juba varakult valmis selleks, et nad peavad tavalisest enam arvestama oma kaaslasega ning vajadusel muutma ka enda käitumismalli. Kui osapooled on selleks suutelised, peaks suhe olema harmooniline ning seda hoolimata sellest, et mõlema märgi maailmavaade on väga erinev.

Ambur ootab selles suhtes üsna tihti, et Vähk tegutseks vastavalt Amburi juhtnööridele, kuid Vähk ei ole selleks alati valmis. Samas on Ambur selles suhtes üsna leidlik ning suudab tavaliselt leida mooduse, kuidas Vähk vastavalt oma soovidele tegutsema panna. Samas ei tohi ta sellega liiale minna, sest ühel hetkel võib see Vähile vastumeelseks muutuda.
Vähk toob sellesse suhtesse, vastukaaluks Amburile, suurema reaalsustunde ning selle tulemusena suudab Vähk tasakaalustada Amburi vahel liialt tormakat tegutsemist.

Kui osapooled on valmis arvestama üksteise erinevaid maailmavaateid, peaks suhe olema pikaealine ning harmooniline. Lisaks ei tohiks siis suhtes kunagi puudu tulla ka tegevusest. Kui osapooled ei ole valmis üks teise tundeid ja maailmavaadetega arvestama, hakkavad üsna varsti tekkima ka probleemid.
Ärisuhted

Ärisuhe nende kahe märgi vahel nõuab osapooltelt suuri jõupingutusi. Tavaliselt ei ole need kaks märki selleks siiski suutelised ning seetõttu ei ole see ka parim variant ärisuhete loomiseks. Peamiselt on see tingitud sellest, et Ambur soovib olla selles suhtes juhtivas rollis ning eeldab sellega, et Vähk tegutseks vastavalt Amburi soovidele. Esialgu võib see küll ka nii toimida, kuid suure tõenäosusega ei lepi Vähk sellega eriti kaua.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Eluteed edendavad ja takistavad omadused


Kahe inimese numeroloogiline analüüs ja armastuse soodsad ajad


Horoskoop naisele


Padjakate 45 x 45 cm (4 tk)


Lamp: juhtmevaba, RGB


Kaelakee ja kõrvarõngad


Pehme mänguasi: flamingo


Pendel: tiigrisilm


Unenäopüüdja


Söögiriistade komplekt (60 tk) - Zwilling


Tekk (150 x 200 cm)


Pehme mänguasi: iguaan


Taldrikud (27 cm) (4 tk)


Kaelakee: veevalaja tähtkuju


Seinapilt lõuendil või kapal: udune EmajõgiLehed ( 1 / 3 ): 1 23Järgmised »

Seotud postitused