Tähtkujude sobivus: Vähk ja Neitsi

Neitsit juhib Merkuur ja Vähki Kuu. Merkuur esindada on selles suhtes suhtlemine, kiire mõtlemine ja võime kohaneda uute asjadega. Kuu esindada on selles suhtes tunded, vaist ning hoolitsus.

Armastus

Suhe nende kahe märgi vahel algab tavaliselt üsna tagasihoidlikult, kuid pikapeale suudavad osapooled üksteist piisavalt tundma õppida ning seejärel hakkab suhe ka tugevnema. Mõlemad märgid on selles suhtes üsna erinevad, mistõttu peavad osapooled olema valmis suurteks jõupingutusteks, et üksteist täielikult tundma õppida.

Antud suhtes on esindatud perekonnale kaks vajalikku omadust. Vähi esindaja pöörab väga suurt tähelepanu perekonnaelule ning tunnetele. Neitsi seevastu aga rahalistele asjadele ning praktilisusele. Teatud määral on mõlemad märgid suunatud edu saavutamisele ning kui suudetakse selles suhtes koos tegutsema hakata, on edu saavutamise tõenäosus ka üsna suur.
Neitsi peaks selles suhtes kindlasti olema ettevaatlik liigse kriitikaga. Kindlasti on Neitsi vahel üsna raske mõista Vähi tegevust, kuid sellest peaks Neitsi lihtsalt üle olema ning pingutama ennast rohkem, et oleks suuteline Vähi tundemaailma paremini mõistma.

Nende kahe märgi vaheline suhe on täis hoolitsust, kuna mõlemad osapooled tahavad oma kaaslasele pöörata üsna suurt tähelepanu. Lisaks ei puudu selles suhtes ka suhtlemine ning osapooled võivad rääkida pikalt ning arutuse all võivad olla väga mitmekesised teemad.

Selles suhtes peavad osapooled üksteist kindlasti üsna põhjalikult tundma õppima ning ka probleeme esineb teatud määral. Samas teiselt poolt ning osapoolte suure soovi korral võib suhe nende kahe märgi vahel olla tasakaalukas, soe ning edukas.
Ärisuhted

Ärisuhe nende kahe märgi vahel peaks õnnestuma suurepäraselt, samas peaks aga Vähi esindaja üsna suurt tähelepanu pöörama sellele, et ei hakkaks konkureerima Neitsi esindajaga. Koos töötades suudavad osapooled leida üsna kergelt kompromisse ning ärisuhe nende kahe märgi vahel on edukas.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Reisihoroskoop üheks kuuks


Saatuse aastahoroskoop


Armastuse ja suhete aastahoroskoop


Kaelakee: skorpioni tähtkuju


Käevõru: obsidiaan, tiigrisilm, hematiit (2 tk)


Barbie nukk (GTJ78)


LED küünlad (8 tk)


Termos: Thermos Stainless King 0,47 l


Vaasid (3 tk)


Kaelakee: kuukivi


Rahakonn


Kausid (19 cm) (4 tk)


Söögiriistade komplekt (60 tk) - WMF


Käevõru: ema ja tütar


Taro kaardid: The Mary-El Tarot (koos raamatuga)Lehed ( 1 / 3 ): 1 23Järgmised »

Seotud postitused