Tähtkujude sobivus: Vähk ja Kaalud

Vähi juhiks on Kuu ja Kaalusid juhib Veenus. Veenuse esindada on ilu, armastus ja harmoonia. Kuu esindada on tunded, vaist ja hoolitsus.

Armastus

Kaalud tunnevad selles suhtes väga suurt huvi oma kaaslase tegemiste vastu ning on alati valmis oma kaaslasele leidma võimalusi tema huvide elluviimiseks. Mõlema märgi jaoks peaks see suhe olema üsna ideaalne, kuid kindlasti on märkidel vaja ühteist endas muuta, et see suhe veelgi paremini toimiks. Kaaludele on kindlasti oluline see, et tal oleks horisondil näha võimalused, mille poole ta saaks püüelda. Vähile on aga oluline see, et koduga ja perekonnaga oleks kõik maksimaalselt korras.
Vähk peab selles suhtes kindlasti üsna suurt tähelepanu pöörama ka oma oskuste täiendamisele. Sellega väldib ta seda, et Kaalud Vähist ära ei tüdineks. Kaaludel on kindlasti ka üsna palju õppida Vähilt. Nimelt oskab Vähk kindlasti Kaaludest paremini meelt lahutada ning ennast lõdvaks lasta. Kaaludele on see esialgu üsna võõras, kuid Vähi abiga on nad suutelised ka selles suhtes üsna palju juurde õppima.

Selles suhtes peavad mõlemad osapooled ennast pidevalt pingutama, et suhe igavaks ei muutuks, sest sellisel juhul hakkab koheselt toimima ka partnerite üksteisest kaugenemine. Samas kui märgid on selleks suutelised, ei tohiks ka suuremaid probleeme ette tulla.
Ärisuhted

Ärisuhted nende kahe märgi vahel tavaliselt ebaõnnestuvad, kuid samas on märgid suutelised alati olema suured sõbrad. Ärisuhete peamiseks ebaõnnestumise põhjuseks on liigne isekus ning kaaslasega mitte arvestamine. Kui armusuhetes ollakse selleks üsna edukalt suutelised, siis ärisuhetes ei pruugi see eriti hästi õnnestuda.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop - 75 lehekülge


Sünnihoroskoop + horoskoop naisele


Kahe kuu horoskoop ja numeroloogia (53 lehekülge)


Kaelakee: ametüst


LED küünlad (3 tk)


LED küünlad (2 tk)


Klaasskulptuur: lilled


Kaelakee ja kõrvarõngad


Päikesepüüdja


Käevõru - Zebra jaspis


Käevõru: lasuriit


Konna kujuke: roheline aventuriin


Vaas


Käevõru: roosa kvarts


Nõude komplekt lastele (3-osaline)Lehed ( 1 / 3 ): 1 23Järgmised »

Seotud postitused