Tähtkujude sobivus: Vähk ja Skorpion

Skorpionit juhtivateks planeetideks on Marss ja Pluto. Vähki juhib Kuu. Marsi esindada on agressiivsus, auahnus, võitlus ja võit. Pluto esindada on võim, häving ja uuestisünd. Kuu esindada on selles suhtes tunded, vaist ja hoolitsus.

Armastus

Skorpioni ja Vähi vaheline suhe on tavaliselt üsna tugev ning põhineb tugevatel emotsioonidel. Skorpion ootab Vähist kaaslaselt kindlasti väga suurt tähelepanu ning seda suudab Vähk Skorpionile kindlasti ka pakkuda. Mõlemad osapooled selles suhtes on suhteliselt kinnised, kuid samas ei tule selles suhtes kunagi ette valelikkust. Lisaks sellele naudivad mõlemad osapooled vastaspoole kinnisusega tulenevaid katsumusi.

Mõlemale osapoolele selles suhtes on oluline ka kodu eest hoolitsemine ning mõlemad teevad selles suhtes üsna suuri jõupingutusi. Skorpion on siinkohal kindlasti selleks osapooleks, kes keskendub peamiselt rahaasjadega tegelemisele ning Vähk uute ideede genereerimisele.
Skorpionile võib vahel tunda, et tema Vähist kaaslane ei pööra talle piisavalt tähelepanu ning võib muutuda seetõttu üsna armukadedaks. Samas ei tohiks Skorpion sellele siiski liialt suurt tähelepanu pöörata, kuna Vähil on lihtsalt veidi teistsugune lähenemine asjadele. Vähk võib vahel olla üsna kriitiline ka Skorpionist kaaslase ettevõtmiste peale, kuid mingeid suuremaid probleeme see siiski esile ei tõsta.

Suhe nende kahe märgi vahel on niisiis üsna meeldiv ning osapooltel on üksteiselt pidevalt midagi õppida. Kindlasti annab ka selles suhtes ühtteist ära teha, et suhe oleks veelgi kindlam ning probleemidevabam. Kui osapooled seda soovivad, võivad nad tulla üsna omapärastele ideedele, kuidas oma suhet täiustada.
Ärisuhted

Ärisuhe nende kahe märgi vahel on tavaliselt edukas. Vähk on selles ärisuhtes selleks osapooleks, kes tegeleb uute ideede genereerimisega ning Skorpion pöörab peamiselt suurt tähelepanu majanduslikele küsimustele. Mõlemad osapooled on valmis kuulama oma äripartneri ideid ning mõtteid ning selle tulemusena on ette võetud tegemised tavaliselt edukad.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Kahe kuu horoskoop ja numeroloogia (53 lehekülge)


Eluteed edendavad ja takistavad omadused


Suhtehoroskoobid


Pendel: roosa kvarts


Kristallipuu: roosa kvarts


Päikesepüüdja: merevaik


Taldrikud (17 cm) (3 tk) - Villeroy & Boch


Seinapilt lõuendil või kapal: päikeseloojang


Külmakott: Lifewit 40 l


Seenekujulised kristallid: roheline aventuriin (7 tk)


Käevõru: rodoniit


Pealamp: Black Diamond Spot 350


Kaelakee: kaksikute tähtkuju


Seinapilt lõuendil või kapal: vee tilkumine


LED küünlad (2 tk)Lehed ( 1 / 3 ): 1 23Järgmised »

Seotud postitused