Taro kaartide ennustus aprilliks 2023.a.

JÄÄR

Sellel kuul tuleks Sul kõikidele asjadele rohkem pühenduda. Ära tee ühtegi asja pealiskaudselt, sest see võib hiljem valusalt kätte maksta. Keskendu oma ettevõtmistele, kuid ära muretse liigselt. Ole mängulisem ja loomingulisem, see aitab parimate tulemusteni jõuda. Rohkem tasuks tähelepanu pöörata oma partnerile. Püüa mõista, mida ta Sinult ja suhtelt ootab. Üldiselt kujunevad Sinu ettevõtmised sellel kuul päris headeks. Usalda rohkem oma sisetunnet, see aitab parimate otsusteni jõuda. Tööalased asjad peaksid sellel kuul olema päris head. Mõningad situatsioonid eeldavad aga Sinult seda, et oleksid valmis tegema mõningaid muudatusi. Kõikvõimalike probleemidega suudad sellel kuul päris hästi toime tulla. Lähened neile loominguliselt ja veidi teistmoodi kui tavaliselt. Rahaasjades oled sellel kuul päris edukas. Majanduslikult saabki olema see kuu päris hea aeg. Oma igapäevased harjumused tasuks kriitilise pilguga üle vaadata. Võib-olla saad midagi ära teha, et oma elu veidi tervislikumaks, huvitavamaks ja stabiilsemaks muuta.
SÕNN

Suure tõenäosusega toob see kuu kaasa mitmesuguseid muutusi ja kiireid arenguid. Pead olema valmis kiiresti otsuseid langetama. Praegu on aeg, kus tuleks oma elus loobuda asjadest, mis enam Sinu huve ei teeni. Ainult nii teed ruumi uutele võimalustele. Kui Sa ei ole valmis vanadest asjadest lahti laskma, siis märkad üsna peagi, et Su elu on paigal seismas. Teiste inimestega suhtlemine võib sellel kuul olla päris keeruline. Arusaamatusi on palju ning märkad ka seda, et oled teiste inimestega suhtlemisel väga mässuline. Sulle ei meeldi see, kui Sulle üht või teist asja soovitatakse. Armuasjad peaksid sellel kuul päris hästi toimima. Oma partnerile tasuks siiski veidi rohkem ruumi anda. Ära suru oma mõtteid ja ideid talle peale. Rahaasjad eeldavad sellel kuu suuremat tähelepanu. Selles vallas ei ole kõik asjad nii heas seisus, kui sa oleksid soovinud. Vältida tasuks suuremaid investeeringuid, sest need ei pruugi õnnestuda nii nagu Sa oleksid soovinud. Ära lase rahaasjades endale teistel inimestel survet avaldada. Võimalik, et igapäevased tegevused võivad suurendada Sinus stressi, mistõttu püüa ennast igapäevaselt korralikult välja puhata. Leia oma ellu rohkem ka selliseid tegevusi, millest tõeliselt rõõmu saad tunda.
KAKSIKUD

Teiste inimestega suhtlemine võib olla sellel kuul päris keeruline. Sul on raske mõista, mida teised inimesed ootavad ja soovivad, lisaks kipud oma mõtteid ja ideid teistele peale suruma. Suudaksid oluliselt paremaid tulemusi saavutada siis, kui keskenduksid iseseisvalt oma plaanide teostamisele. See kuu on suurepärane aeg selleks, et oma elus mitmesugused probleemid lõplikult lahendada. Sul on selleks piisavalt tahtejõudu ja sihikindlust. Tööalaselt ennustavad taro kaardid selleks kuuks head. Sul on võimalik olulised asjad tehtud saada ning seda oluliselt kiiremini, kui oleksid osanud arvata. Tööalases elus tasuks rohkem rõhku panna iseseisvale tööle. Meeskonnatöö ei pruugi eriti hästi õnnestuda. Sinu rahaasjad peaksid sellel kuul olema heas seisus. Sulle avanevad ka päris head uued võimalused, mida kaua oodanud oled. Ära võtta rahalisi riske. Ka tasuks vältida seda, et lased teistel inimestel ennast mõjutada rahalisi otsuseid tegema. Oma tervise eest tasuks sellel kuul rohkem hoolt kanda. Vajaksid rohkem aega puhkamiseks ja lõõgastumiseks. Igapäevaselt tasuks rohkem tegeleda asjadega, mis on Sulle meelepärased.
VÄHK

See kuu peaks olema Sulle väga hea aeg. Enamik Sinu ettevõtmisi kulgeb sellises suunas, nagu oled soovinud. Praegu tasuks julgemalt ette võtta selliseid kohustusi, mis viimasel ajal on jäänud tähelepanuta. Oma partneri jaoks tasuks rohkem aega leida. Ta vajab võib-olla ka Sinu abi ja toetust mõningate esilekerkinud probleemide lahendamisel. Armuasjad ongi sellel kuul väga heas seisus. Suurepärane aeg ka neile, kes on alles vallalised. Tööalastes asjades tuleb olla valmis oluliste otsuste tegemiseks. Sul on piisavalt teadmisi ja oskusi, et jõuda välja parimate otsusteni. Oma tervise eest tasuks rohkem hoolt kanda. Ole füüsiliselt aktiivsem. Rohkem tasuks liikuda looduses, see aitab Sulle sisemise tasakaalu tagada. Võimalik, et Sinu poole pöörduvad mõningad inimesed abi saamiseks. Ole valmis neid aitama ja toetama ning tee seda omakasupüüdmatult.
LÕVI

Sellel kuul peaksid ennast päris hästi tundma. Sinu ettevõtmised kujunevad edukateks ning kulgevad just sellises suunas, nagu oled soovinud. Võimalik, et mõningates asjades tasuks Sul elus teha hoopis täielik restart, eriti siis kui mõni ettevõtmine pole viimasel ajal üldse kuhugi edasi liikunud.. Teiste inimestega suhtlemine eeldab mõnevõrra suuremat kannatlikkust. Ära eelda seda, et kõik koheselt Sinuga ühel meelel oleksid. Oma tulevikuplaanid tasuks kriitilise pilguga üle vaadata. Võib-olla tasub selles vallas teha mõningaid muudatusi, kui see aitaks kiiremini oodatud tulemusteni jõuda. Võimalik, et rahaasjades võivad esile kerkida mõningad probleemid. Siiski suudad need päris kiiresti lahendada. Rohkem tasuks sellel kuul tähelepanu pöörata raha säästmisele. Ära võta praegu mõttetuid riske, need võivad valusalt kätte maksta. Hea aeg selleks, et koduses elus midagi suuremat korda saata. Hoia silma peal oma tervisel. Liigu rohkem looduses, mis aitab Sul sisemise maailma paremini tasakaalus hoida.
NEITSI

Armuasjad on sellel kuul Sinu peamise tähelepanu all. Püüad teha kõik selleks, et partneriga suhe normaalselt toimiks. Oled valmis tegema tavalisest enam järeleandmisi, et suhe probleemideta toimida saaks. Oma tervisele tasuks sellel kuul rohkem tähelepanu pöörata. Kõik ei kulge selles vallas nii hästi, kui Sa oleksid soovinud. On oht päris ootamatult haigestuda. Teiste inimestega suhtlemine eeldab Sinult suuremat kannatlikkust. Usalda rohkem oma sisetunnet, see aitab sellel kuul parimate valikuteni jõuda. Tööalases elus suudad päris palju korda saata, kuid arvestada ka sellega, et stress võib olulisel määral suureneda. Võimalik, et satud keerulistesse olukordadesse, mis kiiret tegutsemist eeldavad. Kriisisituatsioonides on oluline see, et säilitaksid külma närvi. See aitab kiiremini lahendused leida. Muretsemine ja paanika midagi head kaasa ei tooks.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Armastuse- ja seksihoroskoop


Saatuse analüüs


Kas sobime kokku?


Seinapilt lõuendil või kapal: võilill


Tassid (3 tk) - Villeroy & Boch


Käevõru: laavakivi ja punane tiigrisilm


Seinapilt lõuendil või kapal: Kakerdi järv


Taro kaardid: Dark Wood Tarot (koos raamatuga)


Taldrikud (22 cm) (4 tk)


Kausid (11 cm) (4 tk)


Seinapilt lõuendil või kapal: talv rabas


Toidutermos: Thermos Stainless KingLehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused