Taro kaartide ennustus veebruariks 2024.a.

JÄÄR

See kuu peaks olema Sulle üsna põnev ja huvitav aeg. Esile on kerkimas mitmesugused uued võimalused ja arengud, mida kaua oodanud oled. Oluline on see, et oleksid julgemalt valmis kõikide uuendustega kaasa minema.

Armastuse vallas keskendu sellele, et leida oma suhtes vajalik tasakaal. Püüa teha kõik selleks, et partneriga suhe normaalselt toimida saaks. See eeldab ka mõningate järeleandmiste tegemist või mõningatest soovidest loobumist. Positiivse energiana toob see kuu kaasa väga romantilisi hetki ja lähedust. Samas tuleb olla ettevaatlik sellega, et Sa ei laseks minevikusündmustel ja väikestel tülidel oma igapäevast armuelu mõjutada. Väga olulisel kohal on see, et julgustaksid partnerit rääkima asjadest, mis on talle olulise tähendusega.
Perekondlikud suhted eeldavad tavalisest suuremat kannatlikkust ja mõistmist. Tee kõik selleks, et ära hoida ka pingeid ja konflikte. See eeldab järeleandmiste tegemist. Võimalik, et just lastega suhtlemine võib kujuneda sellel kuul parajaks peavaluks. Ära karda nõu küsida ka oma sõprade käest, kes oskaksid Sulle võib-olla anda häid näpunäiteid.

Koduga seonduvad asjad võivad sellel kuul kujuneda mõnevõrra keeruliseks. Peamiselt on see tingitud sellest, et esile kerkivad ootamatud muutused. Pead tegema suuremaid jõupingutusi selleks, et asjad paremini kontrolli all hoida. Mõtle sellele, kuidas oma kodu veelgi mugavamaks muuta. Hea aeg väikeste ümberkorralduste tegemiseks.
Tööalaselt võib see kuu kaasa tuua mõningaid väljakutseid, mida Sa ei oleks osanud oodata. See tähendab seda, et Sul tuleb oma ajalisi ressursse efektiivsemalt kasutama hakata. Nii mõnedki planeeritud asjad tuleb panna ootele. Positiivne suhtumine ja paindlikkus aitavad kõikvõimalike raskustega paremini toime tulla. Püüa kolleegidega suhtlemisel olla mõistvam ja tule kolleegidele vajadusel rohkem vastu.

Rahaasjad peaksid olema sellel kuul üsna heas seisus. Samas tuleb olla ettevaatlik sellega, et Sa ei hakkaks tegema läbimõtlemata kulutusi. See võib tekitada palju probleeme ja arusaamatusi. Oma eelarve planeerimine tuleks kasuks. Võimalik, et sellel kuul avaneb Sulle ka hea võimalus lisaraha teenimiseks.

Üldiselt peaks teris olema Sul päris hea. Siiski võib stressiolukordades Sinu tervis tavalisest enam kannatada. Seetõttu on oluline, et leiaksid aega lõõgastumiseks ja tasakaalu saavutamiseks. Väga olulisel kohal on regulaarne treening.

Kui soovid vastust Sind huvitavale küsimusele Taro kaartide abil, siis kliki siia »
Iga küsimus saab vastuse, 1-5 lehekülge personaalselt Sulle.

SÕNN

See kuu peaks olema päris huvitav ja põnev aeg. Esile kerkivad mitmesugused ootamatud arengud, mis mõjutavad Sinu igapäevast elu väga positiivselt. Seetõttu ole tähelepanelik ja püüa uutest võimalustest kinni haarata.

Armastuse vallas on oodata, et suhe on partneriga olulisel määral tugevnemas. Püüa tema jaoks rohkem aega leida, sest ta vajab praegu rohkem Sinu tuge ja julgustust. Ole valmis ka mõningateks konfliktsituatsioonideks, mis leiavad siiski suhteliselt kiiresti oma lahenduse. Püüa oma suhtes panna eriline rõhk vastastikusele mõistmisele.
Pereasjad peaksid olema sellel kuul päris head. Rohkem tasuks rõhku panna sellele, et oma pereliikmete ettevõtmisi toetada ja neid julgustada. Võimalikud on ka mõningad väiksemad väljakutsed, mis on seotud liigsete ootustega. Väga olulisel kohal on suhtlemisoskus.

Koduses elus peaks see kuu olema üsna positiivne aeg. Rohkem tasuks rõhku panna sellele, et muuta oma kodune keskkond veelgi mugavamaks ja turvalisemaks. Hea aeg kodus uuenduste tegemiseks. Ole avatud uutele ideedele, mis aitavad luua positiivse koduse atmosfääri.
Tööalane elu võib sellel kuul kaasa tuua mõningaid väljakutseid. Võimalikud on mõningad muutused, mis eeldavad Sinult kiiret kohanemist. Igapäevased tööalased kohustused eeldavad rohkem keskendumist ja kohanemist. Oluline on see, et oleksid positiivselt meelestatud.

Rahaasjad peaksid olema sellel kuul üsna stabiilsed. Ole valmis ka ootamatuteks kulutusteks. Seetõttu tasuks oma rahaasju planeerida ettenägelikult ja hoolikalt. Keskendu eelarve koostamisele. Otsi võimalusi raha säästmiseks.

Rohkem tasuks pöörata tähelepanu oma kehale ja vaimule. Väldi liigset stressi ja oma igapäevaste toimetuste juures püüa hoiduda hooletusest. Õnnetused võivad olla kerged tekkima. Regulaarne liikumine on sellel kuul võtmeteguriks hea tervise säilitamisel.

Kui soovid vastust Sind huvitavale küsimusele Taro kaartide abil, siis kliki siia »
Iga küsimus saab vastuse, 1-5 lehekülge personaalselt Sulle.

KAKSIKUD

See kuu peaks kujunema üsna põnevaks ja huvitavaks. Esile kerkivad huvitavad arengud, mis aitavad Sul oma elu palju huvitavamaks ja mitmekesisemaks muuta. Jälgi seda, et Sa ei võtaks enda kanda liialt palju kohustusi, millega Sul on hiljem raske toime tulla.

Armuelu saab uue hingamise. Oled avatud suhte parandamisele ja püüad teha kõik selleks, et oma suhet tugevdada. Ole valmis avastama uusi emotsionaalseid sügavusi, mis aitaksid suhet tugevdada. Väldi liigset kriitikat oma partneri suunas. Püüa olla avatum ja aktsepteeri partneri soove ja arvamusi.
Perekondlikud asjad kujunevad sellel kuul päris huvitavaks ja põnevaks. Keskendu sellele, et oma pereliikmetega meeldivalt koos aega veeta. Planeeri ühiseid tegevusi ja loo kodus soojem ja toetavam atmosfäär. Võimalikud on mõningad arusaamatused pereliikmetega, kuid need peaksid lahenema üsna kiiresti.

Koduses elus tasub ette võtta neid töid-tegemisi, mis ei ole viimasel ajal võib-olla kõige paremini kulgenud. Kõikvõimalikud koristustööd peaksid olema soositud. Mõtle koos perega sellele, mida sooviksid edaspidi koduses elus korda saata ja kuidas ühte või teist plaani kõige paremini ellu viia.
Tööalases elus toob see kuu kaasa huvitavaid võimalusi ja arenguid. Oled päris edukas kõikvõimalike projektide ja äriplaanide teostamisel. Sinu analüütilised oskused ja täpsus aitavad esile tuua positiivseid tulemusi. Ole valmis ka mõningateks väljakutseteks. Liigne perfektsionism võib viia stressini ja tekitab muid pingeid. Ole avatud koostööle ja küsi abi, kui seda vajama peaksid.

Rahaasjad on sellel kuul paranemas. Võimalikud on uued arengud, mis aitavad Sinu sissetulekut suurendada. Praegu tasub rohkem keskenduda tulevikule mõtlemisele ja edaspidiste plaanide paikapanemisele. Liigsest kulutamisest tasub hoiduda, kuid ainult säästmisele keskendumine kasuks ei tule.

Pööra oma tervisele sellel kuul rohkem tähelepanu. Võimalikud on mõningad ootamatud probleemid tervisega, mis vajaksid kiiresti lahendamist. Püüa enda jaoks avastada uusi viise, kuidas füüsilist ja vaimset heaolu parandada. Regulaarne liikumine ja tervislik toitumine on sellel kuul väga olulise tähendusega.

Kui soovid vastust Sind huvitavale küsimusele Taro kaartide abil, siis kliki siia »
Iga küsimus saab vastuse, 1-5 lehekülge personaalselt Sulle.
Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Ühe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi + aasta analüüs numeroloogia järgi


Sünnihoroskoop + horoskoop naisele


Aastahoroskoop (karmad)


Padjakate 50 x 50 cm (2 tk)


Massaažipulk: roheline aventuriin


Harley-Davidson FLHTK Electra Glide Ultra Limited


Kaelakee: meri kuuvalguses


Elevandi kujuke: sodaliit


Käevõru: ametüst


Taro kaardid: Golden Magic Lenormand Oracle (ainult kaardid)


Käevõru: aafrika türkiis


Buddha kuju: kuukiviLehed ( 1 / 4 ): 1 234Järgmised »

Seotud postitused