Personaalsed horoskoobid, numeroloogia ja taro kaardid

Mis on VARA-WEB Telli horoskoop?

Siit on Sul võimalik tellida endale materjal, mis on koostatud täpselt Sinu andmete põhjal. Valikuvõimaluste hulka kuulub 73 paketti, millele lisanduvad 10 sooduspaketti. Loetelust võid leida nii isikuhoroskoobid, suhtehoroskoobid, ennustused, numeroogilise materjalid, unenägude seletuse, Taro kaartide materjali jpm.

Oleme teenust antud pakkunud juba 21 aastat!

 • ARMASTUS

  ARMASTUS
  Millal on soodne aeg tõsise suhte tekkeks, millal kergeks flirdiks ja seikluseks. Millised partnerid on sobivaimad? Mida teha ja mida vältida, et suhe partneriga hästi toimiks?

 • ENNUSTUSED

  ENNUSTUSED
  Aastahoroskoobid ja numeroloogilised ennustused erinevate valdkondade kohta: üldine, töö, raha, armastus, suhted, perekond, saatus, naistele, meestele jne.

 • ISIKUHOROSKOOBID

  ISIKUHOROSKOOBID
  Tutvu lähemalt oma päikesemärgiga ning saad teada, kuidas kõik planeedid Sind elu jooksul mõjutavad. Isiku horoskoopide hulgast leiad isikuhoroskoobi, lapse, mehe ja naise horoskoobi ning omaette kategooriana on esindatud mitmed karmadega ja saatusega seonduvad horoskoobid. Lisaks veel palju muudki huvitavat.

 • KARMA JA SAATUS

  KARMA JA SAATUS
  Miks oled oma praeguses elus just konkreetses situatsioonis? Teadvusta enda jaoks õppetunnid, mida pead selle elu jooksul õppima ning millised katsumused peaksid ületama, et oma elu paremaks muuta.

 • NUMEROLOOGIA

  NUMEROLOOGIA
  Numeroloogilised analüüsid, mis käsitlevad isikuomadusi, tööalaseid võimalusi, oskusi, suhteid.

 • SOODUSPAKETID

  SOODUSPAKETID
  Soodsate hindadega paketid, mis on koostatud mitme erineva paketi liitmise teel. Seeläbi on tulemuseks rohkem infot, aga soodsam hind.

 • SUHTED

  SUHTED
  Inimsuhteid ja armastust käsitlevad horoskoobid ja numeroloogilised materjalid. Sobivus partneriga, sõbraga, töökaaslasega, armastuse karmad.

 • TARO KAARDID

  TARO KAARDID
  Taro kaartide abiga sisemise maailma hetkeseisundi põhjalik analüüs. Analüüs hõlmab küsija siseelu ja välise keskkonna mõjutusi. Kõik Sinu küsimused saavad vastuse.

 • TÖÖ JA RAHA

  TÖÖ JA RAHA
  Sinu varjatud soovid karjääriga seonduvates asjades. Millised on Sinu varjatud oskused ja katsumused, millised võiksid olla Sinu jaoks võimalikud head sissetulekut pakkuvad tööd. Millal üht või teist sammu tööalases elus astuda? Millal raha säästa, millal kulutada? Millal on hea aeg investeerimiseks?

 • UNENÄOD

  UNENÄOD
  Unenägu on tõend selle kohta, et me pole oma kehasse nii kindlalt suletud nagu paistab. Mida nähtud unenägu tähendab, saad teada siit põhjaliku analüüsi abil.

This will close in 0 seconds