Hiina astroloogia: AHVI sobivus teiste märkidega

AHVI sobivus ROTIGA

See suhe on pungil suurtest energiavarudest. Need inimesed on väga aktiivse seltskonnaeluga ning nad otsivad oma ellu pidevalt uusi seiklusi. Nad on mõlemad selles suhtes ekstreemsustesse kalduvad, mis aga võib kaasa tuua üksteisega konkureerimist. Samas meeldib mõlemale osapoolele üksteisega vaidlemine ja ka dramaatilisus on omal kohal.

Rott peab õppima selles suhtes oma armukadedust kontrollima, Ahv omakorda peab rõhku panema aususele ja vältima selliseid olukordi, mis võiksid tema partneris armukadedust tekitada.
Ärisuhtes on need kaks inimest peatamatud. Neile mõlemale meeldib võim ja raha. Rott teab instinktiivselt seda, mida Ahv soovib ning üheskoos suudavad nad välja jõuda selleni, et suurema võimuni välja jõuda. Rott oskab äriasju suurepäraselt korraldada, et seeläbi kõik asjad normaalselt toimiksid.

Kui selles suhtes on meessoost Ahv ja naissoost Rott, kulgeb see suhe suurepäraselt. Naine hindab kõrgelt oma meest ning oskab märgata tema intelligentsust, sarmikust ja spontaansust. Selles suhtes on olulisel kohal huumorimeel, mis aitab lahendada ka kõige keerukamaid elusituatsioone.

Kui selles suhtes on meessoost Rott ja naissoost Ahv, peaks see suhe rahulavalt töötama. Üldiselt on nende kahe inimese vahel läbisaamine hea, kuid naine võib aeg-ajalt suhtesse pingeid tekitada. Mees võib olla oma naise suunas armukade, kuna naine võib olla teatud määral flirtiva käitumisstiiliga. Selles suhtes tuleb olla valmis mitmeteks suuremateks alamägedeks, kuid kui osapooled on valmis ennast pingutama, et nendest üle saada, siis toimib suhe normaalselt.
AHVI sobivus PÜHVLIGA

Pühvel ja Ahv suudavad luua vägagi eduka suhte, kuid seda tingimusel, et nad kannatavad ära üksteise mõningad sellised iseloomuomadused, mis ärritavatena tunduvad. Mõlemad on selles suhtes vägagi huumorimeelsed, mis aitab neil üksteisega hästi läbi saada. Ahv julgustab Pühvlit enam ideid ja plaane ellu viia, samas Pühvel aitab Ahvil veidi rahulikumat elutempot nautida. Pühvel teeb selles suhtes vägagi suuri jõupingutusi selleks, et hoida suhe toimivana ja harmoonilisena. Selle saavutamiseks on ta valmis ohvriks tooma paljud oma huvid ja vajadused. Ahv peab hoiduma sellest, et käituks selles suhtes olles flirtivalt, kuna see mõjub Pühvlile väga ärritavalt.

Pühvel ja Ahv võivad moodustada väga eduka sõprussuhte.
Armuasjades vajavad mõlemad inimesed piisavalt ruumi iseseisvaks tegutsemiseks. Ühise keele leidmine ei ole neile kerge ülesanne. Pühvlil on enda jaoks paika pandud üsna kindlad standardid, mida ta järgib, kuid see võib Ahvile tunduda vastumeelsena. Ahv samas soovib leida oma ellu pidevalt seiklusi, mis aga paneb proovile Pühvli kannatlikkuse.

Kui selles suhtes on koos meesoost Ahv ja naissoost Pühvel, kujuneb see suhe keeruliseks. Ahv on vastu praktiliselt kõikidele nendele asjadele, mida Pühvel oluliseks peab: stabiilsus, rutiinsus, distsipliin ja turvatunne. Ahv soovib oma ellu seiklusi ja vabadust. Pühvel kipub oma partneri kallal näägutama ning seisab vastu praktiliselt kõikidele Ahvi ideedele. Huumorimeel on ainuke asi, mis aitab sellistel puhkudel päeva päästa.

Kui selles suhtes on koos meessoost Pühvel ja naissoost Ahv, kulgeb see suhe üsnagi normaalselt. Rahaasjade korraldamine tuleks mõlemal osapoolel selles suhtes paremini läbi mõelda, et sellega ära hoida arusaamatuste tekkimine.
AHVI sobivus TIIGRIGA

Tiigri ja Ahvi suhe algab väga kirglikult. Neid tõmbab üksteise poole väga tugevalt ning nad ei mõtle pikemalt suhte loomisel. Samas on nende inimeste ellusuhtumine vägagi erinev, mis võib suhtesse kaasa tuua probleeme ja arusaamatusi. Tiigrile meeldib vabadus ning ta soovib oma elu jooksul väga palju saavutada. Ka Ahvile meeldib vabadus, kuid ta soovib ellu ka meelelahutust ja puhkust, mida Tiiger võib pidada aga mõttetuks ajaraiskamiseks.

Need inimesed oskavad aega veeta, kuid samas peavad nad olema ettevaatlik sellega, et ei laskuks vaidlustesse. Kui selles suhtes on juhtivaks osapooleks Tiiger, siis vajab Ahv piisaval määral stiimuleid, et ennast hästi tunda. Tiiger peab selle endale varakult selgeks tegema, kuna see on oluline suhte toimimise seisukohalt. Kui Ahv selliseid stiimuleid Tiigri poolt ei saa, siis hakkab ta paratamatult Tiigriga konkureerima.
Äriasjades on Tiiger väga nõudlik ning Ahv sooviks leida selliseid tegevusi, mis oleksid meelelahutuslikud. Sellest tulenevalt pole nende inimeste äriline koostöö eriti soovitav.

Kui selles suhtes on koos meessoost Ahv ja naissoost Tiiger, toob nende pidev rivaalitsemine suhtesse kaasa palju probleeme. Tiiger kipub selles suhtes liialt vähe tähelepanu pöörama Ahvile ja nende suhtele, eelistades pigem tööasjadega tegelemist. See aga võib kaasa probleeme ja lõpptulemusena suhte lagunemise.

Kui selles suhtes on koos meessoot Tiiger ja naissoost Ahv, aitab Ahvi huumorimeel kaasa mitmesuguste probleemide ja arusaamatuste lahendamisele. Ahvi tutvusringkond on lai ning ta sooviks aega nendega veeta. Tiiger aga sooviks, et Ahv veedaks aega just temaga. Kui osapooled soovivad, et nende suhe toimiks, tuleks neil leida kõikides asjades kiiresti kompromissid, sest vastasel korral see suhe varem või hiljem laguneb.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop (armastuse otsijale)


Inimese isiksuse ja elutee skeemi põhjalik numeroloogiline analüüs (lühem kokkuvõtlikum variant)


Aasta analüüs numeroloogia järgi


Kristall: sodaliit


Seinapilt lõuendil või kapal: vaade Emumäelt


Pealamp: Black Diamond Storm 400


Skulptuur: muusik


LED küünal metallist hoidjas (23 cm)


Kaelakee: ema ja poeg


Barbie nukk (GYJ23)


Roostevabast terasest kausid (4 tk)


Magnetpliiats, konstruktorLehed ( 1 / 4 ): 1 234Järgmised »

Seotud postitused