Ilmaennustus: 07.09.2025

Pilt: pixabay.com




ÖÖSEL

12…18 °C

Vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Mõnel pool sajab hoovihma ja on udu, Lääne-Eestis on äikeseoht. Puhub idakaare tuul 2-8 m/s, rannikul puhanguti 10 m/s. Õhutemperatuur on 12…18 °C.




PÄEVAL

18…27 °C

Vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Paiguti sajab hoovihma, on äikeseoht. Ennelõunal püsib mõnel pool, pärastlõunal kohati läänerannikul udu. Puhub idakaare, saartel muutliku suunaga tuul 2-8 m/s. Õhutemperatuur on 20…27 °C, saarte rannikul kuni 18 °C.




ILM VEEKOGUDEL

Läänemere kohal on madalrõhuvöönd, päeva jooksul selle mõju väheneb.

Soome laht:
Ida- ja kagutuul, päeval idakaare tuul 3-8 m/s, puhanguti kuni 11 m/s. Kohati hoovihm, äikeseoht. Nähtavus mõõdukast heani, paiguti udu.

Läänemere põhjaosa, Väinameri, Liivi lahe põhjaosa:
Muutliku suunaga tuul 1-7 m/s. Kohati hoovihm, äikeseoht. Nähtavus mõõdukast heani, paiguti udu.

Peipsi järv:
Öösel:
Ida- ja kagutuul 3-7 m/s, puhanguti kuni 10 m/s. Laine kõrgus 0,3-0,8 m. Sajuta. Nähtavus on hea, kohati võib udu olla. Õhutemperatuur on 16…18 °C.

Päeval:
Ida- ja kagutuul 2-7 m/s. Laine kõrgus kuni 0,5 m. Sajuta. Nähtavus on hea. Õhutemperatuur on 20…23 °C.

Allikas: Riigi Ilmateenistus




RADARIPILT




Telli pilt pildipangast failina või väljatrükitult. Fotod loodusest, asulatest ja hoonetest. Samuti makrofotod ja drooniga tehtud pildid.


 Tallinna Loomaaed


 Paldiski mnt 80


 Narva Hermanni linnus

Vaata kõiki pilte »   




NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele sisuturundusartiklit kliki siia.

Seotud postitused