Tähtkujude sobivus: Sõnn ja Kalad

Sõnni juhtivaks planeediks on Veenus ning Kalasid juhivad Jupiter ja Neptuun. Veenuse esindada on selles suhtes ilu, armastus ja harmoonia. Jupiteri esindada on filosoofia, teadvus, õnn, optimist ja matkamine. Neptuuni esindada on selles suhtes unelmad, illusioonid ja empaatia.

Armastus

Suhe nende kahe märgi vahel on tavaliselt üsna omapärane kõrvaltvaatajatele. Kõik võib tunduda nende kahe märgi vahel illusioonina. Tegelikkuses ei ole illusioonidega nende kahe märgi suhtes midagi tegemist. Mõlemad märgid tunnevad üksteise suunas üsna suurt külgetõmmet ning sellele lisandub ka suhte hingeline tasakaal. Sõnn on selles suhtes praktiline osapool ning Kalad tundemaailmas liikuvaks osapooleks. Sõnn püüab selles suhtes tegeleda peamiselt materiaalse poolega ning hoolitseda majandusliku turvalisuse eest. Kalad omakord tunneb suurt vajadust kodu ja perekonna järele, mistõttu on tema tegelemise all kodu ja perekonnaga seonduvad küsimused.

Kindlasti tekib ka selles suhtes teatavaid väiksemat laadi probleeme, kuid need suudetakse kiiresti koos lahendada. Sõnni võib häirida Kalade juures liigne tundelisus, kuid on samas suuteline neid tundeid Kalade juures tasakaalustama. Kalad omakorda võib arvata, et Sõnn on tundetu, kuid Kalad mõistavad üsna kiiresti, et tegelikkuses see nii siiski ei ole. Kõige paremini suudavad need kaks märki suhte probleemid lahendada neist lihtsalt omavahel rääkides.
Sõnn soovib lisaks perekonnaelule ka veidi seltskondlikku aktiivsust ning Kalade esindaja peaks selleks juba varakult valmis olema. Ka Kalade esindaja vajab selles suhtes teatavat vabadust oma tundemaailmas olemiseks.

Suhtes suudavad osapooled üksteisele suhteliselt palju pakkuda. Sõnn võib Kaladele õpetada seda, kuidas oma eesmärke paremini teoks teha ning Kalad võivad omakorda Sõnnile pakkuda turvalisuse tunnet ning tuge kõikides Sõnni ettevõtmistes.

Suhe nende kahe märgi vahel on alati soe ning mõlemad märgid naudivad materiaalset kindlustatust ja luksusesemeid.

Märgid lähenevad maailmaasjadele täiesti erinevast vaatenurgast ning seetõttu suudavad üksteist pidevalt täiendada ning toetada. Suhe nende kahe märgi vahel tavaliselt ei ebaõnnestu ning on enamuses pikaealine, olles täis hellust, harmooniat ja edu.
Ärisuhted

Ärisuhe nende kahe märgi vahel õnnestub praktiliselt alati. Mõlemad märgid lähenevad äriasjadele veidi erineva vaatenurga alt, kuid suudavad alati aktsepteerida ka oma äripartneri vaateid ja mõtteid. Seetõttu on see ärisuhe tavaliselt üsna edukas ning probleemideta.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Armastuse- ja seksihoroskoop


6 kuu horoskoop


Armastuse karma + armastuse- ja seksihoroskoop


Pehme mänguasi: mosasaurus


Kaelakee: punane tiigrisilm


Taskupeegel: Family (Gustav Klimt)


Päikesepüüdja: paabulind


Sõrmus: mesilane


Käevõru


Käevõru


Unenäopüüdja


Seinapilt lõuendil või kapal: lõosilm


Dekoratsioon: tiigrisilm


Ferrari Roma


Kaelakee: vähi tähtkujuLehed ( 1 / 3 ): 1 23Järgmised »

Seotud postitused