Kuidas valida kutsikat?

Koer on pereliige ja ustav sõber, ta suudab armastada tingimusteta ja siiralt. Lastega peredes lemmiklooma kasvatamine suurendab laste empaatiavõimet ja õpetab teistest hoolimist, ühtlasi annab mõistmist, et elusloodus on tõepoolest elus. Pole ju tegelikult vahet, mis tõugu on kutsikas, oluline on oskus temaga suhelda.

Loe edasi

Loomade ravivõimed

Loomaravi oli tuntud juba antiikajal. Nt palestiinlased ja juudid ravisid nahahaigusi lindude abiga. Vanad egiptlased ja roomlased pidasid koduloomi just bronhiidi, tuberkuloosi, südame- ja neeruhaiguste raviks. Tänapäeval on teaduslikud uuringud seda võimet tõestanud. Kinkides inimesele positiivseid emotsioone, sunnivad loomad inimest lõdvestuma ja inimene unustab oma mured ning haigused.

Loe edasi

Milline kohvimasin valida?

Kohvimasinaid on pea sama palju nagu erinevaid kohviubasid poelettidel. Milline kohvimasin valida, kas käpaga espressomasin, täisautomaatne kohvimasin või hoopiski kapselkohvimasin? Või tuleks jääda ustavaks klassikalisele prantsuse presskannule või valida viimastel aastatel populaarsust kogunud Chemex? Selleks, et sinu uue kohvimasina valik sujuks stressivabalt, tutvustame kõige populaarsemaid võimalusi. Avasta kohvi maailm ja leia omale õige!

Loe edasi
Leht 1 / 3
1 2 3