Vääna-Jõesuu, Türisalu

Seekordne fotoreis toimus Harjumaal, Vääna-Jõesuus ja Türisalus. Kõigepealt käisin Vääna-Jõesuus, seal, kus läheb üle Vääna jõe jalakäijate sild. Ilm oli üsna tuuline, mistõttu oli merel palju lohesurfiga tegelejaid. Rahvast oli tegelikult päris palju, eriti arvestades, et käisin seal tööpäeval.

Loe edasi

Värvirohke päikeseloojang Suurupis

Veebruarikuu päikeseloojangud on tavaliselt väga värvikad, kuid päikesepaistet pole vähemalt sellel aastal üleliia palju olnud. Aga tol päeval, kui ma Suurupisse läksin klappis kõik suurepäraselt. Muidugi ei läinud ma sinna päikeseloojangut pildistama nii, et ma poleks teadnud, et päikesepaistet oodata on. Vaatasin eelnevalt mitmeid ilmaennustusi, äppidega ka võimalikku pilvede protsenti ja siis sellest lähtuvalt otsustasin, et nüüd on õige aeg minna.

Loe edasi

Test: see, millise päikeseloojangu valid, räägib Sinu kõige väärtuslikumatest omadustest

Päikeseloojangud kuuluvad kindlasti ühtede ilusamate loodusnähtuste hulka. Päikeseloojangutel on sügav mõju igale inimesele, kes neid vaatab. Päikeseloojanguid on väga eriilmelisi ning kindlasti on igaüks leidnud enda jaoks mingi päikeseloojangu või asukoha eripära, mis talle kõige enam meeldib.

Loe edasi
Leht 1 / 2
1 2