Must Kuu ehk Lilith

Must Kuu Kaaludes on seotud õigluse, tasakaalu ja harmooniaga. Võis olla eelmises elus seotud altkäemaksudega, ei teadnudki ilmselt, mis on õiglus, oli ebaaus, äraandja või teeskleja. Positiivsel lunastuse teel olles võib kannatada läbi seadusandluse või kohtusüsteemi. Kui oli armusuhetes flirtija ja kergemeelne, võrgutas teisi, siis peab selles elus ise “sarvi” kandma. Selles elus kasutavad inimesed ära tema headust, mitteusaldusväärseid inimesi haakub külge. Kõrgemas vanuses ideaalid purunevad.

Motoks on: Ainult õiglus, ausus ja heatahtlikkus teiste suhtes viib sihile.

Must Kuu Skorpionis viitab sellele, et võis eelmises elus olla must maag, kasutas oma võimeid raha teenimiseks. Selles elus kaldub mõtlema enesetappudele, võib ise teiste ohvriks langeda. Teda võidakse ekspluateerida teiste poolt. Ohtlik on töötada elektriga, seksiga peaks end tagasi hoidma, on oht suguhaigustele. Võib olla ka nõrk närvisüsteem. Alateadlikult tahab mingit arusaamatut häbimärki maha pesta, selles elus on üleüldine puhastumine, kui tegeleb vaimu arendamisega.
Must Kuu Amburis viitab sellele, et võis ise kuulutada end prohvetiks või oli seikleja, avantürist, riskija või hulkur. Selles elus on raske kujundada oma maailmavaadet. On lõhenenud isiksus, keda valeprohvetid mõjutavad. Tulirelvad on ohtlikud, võidakse ära võtta vabadus, on parem hoiduda välismaa reisidest.

Motoks on: Ole tõeline, kasuta oma vaimuandeid, et ise tõde leida.

Must Kuu Kaljukitses oli eelmises elus despoot, suutis inimesi enda huvides rakendada, tarvitas vägivalda ja võimu. Väliselt meeldiv, aga seesmiselt julm, oli huvitatud ainult enda eesmärkidest. Lunastuseks on ise despooti taluda või olla õigluse eest võitleja. Võidakse ebaõiglaselt vallandada. Võib olla ise küll aus, aga tõmmatakse kuritegelikku skeemi. Luud ja liigesed võivad olla välja arenemata (peened jalad). Isegi väikesed ülemused on ohuks. Tuleb olla ettevaatlik ja hoida oma väärikust.

Sokratesel oli selline seis.
Must Kuu Veevalajas viitab sellele, et võis kuritarvitada vabadust või tegi kurja kaasinimestele. Avantürist, kes tegi seda, mis pähe tuli. Selles elus lunastusena toimub kõik tema elus valel ajal. Hea ja kurja vahel on raske vahet teha. Naiivne suhetes, oht spekulatsioonidele, elus on tõuse, mõõnasid ja rohkelt ebaõnne. Oht laenude võtmisele ja spekulatsioonidele. Peaks hoiduma pessimistidest, kes võtavad ära usu ja lootuse. Oht ravimite läbi mürgistustele ja elektrilöökidele. Üritab vastupanu piirangute suhtes. Pole hea teha pikaajalisi plaane, hea ja kurja vahel tuleb vahet teha, maailm on muutlik. Peab oma võimeid kasutama teiste heaks.

Motoks on: Liigne vabadus viib langusele ja hukule.

Must Kuu Kalades viitab sellele, et võis olla narkomaan, alkohoolik, maag või hüpnotisöör. Selles elus satub ise meelepetete ohvriks. Võib sündida debiiliku või skisofreenikuna, asotsiaalses peres või lastekodus. Peab hoolt kandma puudega või asotsiaalsete inimeste eest. Võib haiguse või õnnetuse järel kaotada mälu, ei valitse oma elu üle. Omab varjatud vaenlasi, kes tulevad juurde sõbrana. Peab hoiduma hüpnoosist, alkoholist, narkootikumidest, lõhkeainetest, kahtlase väärtusega asjadest. Esineb unes rääkimist või kõndimist.

Motoks on: Ole iseseisev, ära muutu teiste vangiks.
Must Kuu osutab sellele, et inimene võib teha halba, kui läheb valele teele ja saab siis karistuse eelmises elus tehtud vigade eest. Lilith osutab kiindumustele keelatud, negatiivse programmi osas. Kõrgema programmi omaks võtnud inimesed (vaimsemad inimesed) võtavad musta kuu asukohta tähemärkides ja majades kui ohtu, millest peab hoiduma, mõistavad alateadlikult, mis on halb. Madala programmi järgi elavad inimesed alluvad Lilithi negatiivsele mõjule. Must kuu ehk Lilith hoiatab inimest, peegeldab eelmiste elude pattusid, pahesid ja vigu. Majade kaudu näitab nõrkusi. IV majas olev must Kuu näitab isa, kas kasvab isata või on isaga probleeme. I, II, III majas asuv Lilith on seotud vaimse enesetäiendamisega. IV, V, VI annab õppetunde andekuse vallas, inimese andekust ei arvestata. VII, VIII, IX annab materiaalseid kogemusi, õpetab käsitsema mateeriat ja raha, andma abi teistele. X, XI, XII on seotud afääridega, saatuseks röövimine või eelmise elu karma. Kui Lilith on konjuktsioonis tõusumärgiga, oskab inimene olla sümpaatne, näitab end parimast küljest. Kui asetseb nurgamajades (I, IV, VII, X), tekitab inimene kadedust oma tegudega. Tugeva Lilithiga inimesed kiinduvad tugevasti, kuid enesearmastus on veel tugevam.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Töö ja raha horoskoop üheks kuuks


Aastahoroskoop - 105 lehekülge


Aastahoroskoop


Tassid: Iris - Vincent Van Gogh (2 tk)


Kaelakee: akvamariin


Käevõru: lasuriit


Taldrikud (27 cm) (3 tk) - Villeroy & Boch


Söögiriistade komplekt (60 tk) - WMF


Taro kaardid: The Seed and Sickle Oracle (koos raamatuga)


Skulptuur: koer-inimene


Vaagen


2in1: käevõru/kaelakee: amasoniitNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.Lehed ( 2 / 2 ): « Eelmised1 2

Seotud postitused