Nädalahoroskoop Skorpionile (töö ja raha)

   « Eelmine nädal  |   Jooksev nädal

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Horoskoop ajavahemikuks: 26.02.2024. - 03.03.2024.a.

Õnnenumbrid: 1, 5, 23, 24
Märksõna selleks nädalaks: Täpsus
Õnnelik aspekt sellel nädalal: Rahaasjad
Head suhted sellel nädalal: Veevalajaga


Tööalane elu: Suurepärane
Igapäevane elu: Normaalne»» Energiad


TÖÖ JA RAHA
5
5
6
6
5
5
8

Mida tähendavad tänase päeva energiad?

Energiate all on mõeldud energiavarusid tänase päeva jooksul. Kui suured on energiavarud armueluks, töö ja rahaasjadega tegelemiseks või suhtlemiseks. Energiate all pole mõeldud seda, kui hea või halb päev on.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Lapse horoskoop


Kahe kuu horoskoop ja numeroloogia (53 lehekülge)


Töö ja raha aastahoroskoop


Padjakate 45 x 45 cm (4 tk)


Multifunktsionaalne pastakas


Lamp


Kaelakee: elevant


Elevandi kujuke: crazy ahhaat


Seinapilt lõuendil või kapal: sügis Mustjärve ääres


Klaasskulptuur: õunapuu


Nõude komplekt lastele (3-osaline)


Käevõru: labradoriit ja kuukivi

»» Nädalahoroskoop


Sellel nädalal peaksid Sinu tööalased asjad kujunema üsna edukateks. See tähendab ka seda, et Sul peaksid tehtud saama nii mõnedki sellised kohustused, mis on siiani osutunud Sinu jaoks liialt keerulisteks. Sul tuleks mõelda sellele, kuidas oma tööalaseid tegemisi efektiivsemaks muuta, sest see suurendaks Sinu võimalusi olulisel määral.

Ole praegu oma tööalases elus ettevaatlik suuremate muudatuste tegemisel, sest need ei pruugi Sulle sugugi tagada selliseid tulemusi, mida oleksid oodanud. Rutiinsemad ettevõtmised sobiksid Sulle praegu oluliselt enam, kui Sa seda ehk arvaksid.

Suhtlemine kolleegidega eeldab Sinult praegu veidi suuremat ettevaatlikkust, kuna ainult nii suudaksid hoida kõik asjad kindlalt kontrolli all. Erinevate mõttevahetuste pidamine kolleegidega tagaks Sulle praegu just sellised tulemused, mida oled oodanud, mistõttu ole julgemalt valmis oma ideid ja mõtteid kolleegidega jagama. Kolleegide kritiseerimisest tuleks Sul sellel nädalal hoiduda, seda isegi siis, kui mõne kolleegi tegemised Sulle vastumeelsetena tunduvad.

Sinu rahaline seis on praegu üsna hea. Uued võimalused on Sulle rahalistes asjades avanemas, mistõttu jälgi tähelepanelikumalt enda ümber toimuvat. Suuremate riskide võtmisest tasuks Sul oma rahalistes asjades hoiduda.

[Loe edasi hiina nädalahoroskoopi...]


»» Nädalahoroskoop (üldine) ja (armastus ja suhted)


Loe ka üldist ja armastuse nädalahoroskoopi.

Lisalugemist tänaseks, jooksvaks nädalaks ja kuuks

HOROSKOOBI ESILEHT – päev, nädal, kuu lisad

PÄEVA NUMBER NUMEROLOOGIA JÄRGI
Numeroloogia annab vihjeid selleks, milliseks kujuneb meie aasta, kuu või päev. Sellel lehel võtame käsitluse alla Sinu tänase ja homse päeva mõjud, arvestades Sinu sünnikuupäeva. Saad teada, milliseks päev kujuneb, mida võid oodata ja mida tuleks vältida.

Käsitlust leiavad järgmised teemad: üldmõju, raha, armastus, töö, tervis.


TÄNA SÜNDINUD INIMESE ISELOOMUSTUS
Milline on konkreetsel kuupäeval sündinud inimene? Milline on tema iseloom, millist tööd talle meeldib ja sobib teha, milline inimene on ta armuelus.


HEKSAGRAMMID EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Tänapäeval kasutatakse heksagramme selleks, et saada keerulistes olukordades nõuandeid ja soovitusi, et seeläbi leida parimad lahendused tekkinud probleemidele. Heksagrammide kasutamine annab mitmeid vihjeid sellest, millised on võimalused konkreetsel ajahetkel, kuid kuidas üks või teine asi konkreetses olukorras välja kukub, sõltub inimesest endast. Loe pikemalt I Chingil põhinevat ennustust tänase päeva kohta.


TARO KAARDID ÜLEEILSEKS, EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Taro kaartide kasutamine on levinud väga paljude inimeste seas. Sama palju kui on inimesi, nii palju on ka Taro kaartide kasutusviise. Üheks võimaluseks on Taro kaarte kasutada selleks, et saada teada, mida eesootav päev endaga kaasa toob. Loe pikemalt tänase päeva Taro kaardi kohta.


RUUNID EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Ruunid on vanade germaanlaste tähestik. Ennekõike ongi tegemist olnud tähestikuga, kuid ruune on kasutatud ka selleks, et nende poole pöörduja saaks paremini oma elus eesmärke püstitada ning nende poole liikuda. Ruunid toovad nende poole pöördujani toetuse kosmilisest teadvusest. Mida räägivad tänase päeva ja Sinu tegemiste kohta ruunid.


FENG SHUI NÕUANDED EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Miliseid nõuandeid annab Sulle Feng Shui tänaseks päevaks. Mida saaksid teha teisiti, et Sinu plaanid õnnestuksid ning et saaksid tunda ennast õnnelikumana. Mida soovitab Feng Shui Sulle järgmistes valdkondades: karjäär, rahaasjad, armastus. Milliseid soovitusi annab Sulle tänaseks päevaks Feng Shui?


INGLITE SÕNUMID JOOKSVAKS NÄDALAKS
Millele juhivad jooksval nädalal tähelepanu inglid? Millele võiks rohkem tähelepanu pöörata ja millest hoiduda?


HEKSAGRAMMID JOOKSVAKS NÄDALAKS
Mida ennustavad I-Ching heksagrammid jooksvaks nädalaks erinevates valdkondades: armastus, suhted, töö, raha, tervis, perekond jne.


TARO KAARDID JOOKSVAKS NÄDALAKS
Mida ennustavad Taro kaardid käesolevaks nädalaks erinevates valdkondades: armastus, suhted, karjäär, raha ja investeerimine, tervis jne.


RUUNID JOOKSVAKS NÄDALAKS
Mida ennustavad ruunid selleks nädalaks armastuse, inimsuhete, töö, raha, tervise, perekonna ja teistes valdkondades.


KUU MÕJUD JOOKSVAKS NÄDALAKS
Kuu mõjud jooksvaks nädalaks. Kuidas Kuu mõjutab inimeste emotsionaalsust, käitumist ja reaktsioone erinevatele sündmustele.


TARO KAARDID JOOKSVAKS KUUKS
Mida on oodata jookval kuul Taro kaartide ennustuse järgi: armastus, suhted, kodu, perekond, töö ja karjäär, raha, tervis?


RUUNID JOOKSVAKS KUUKS
Mida on oodata jooksval kuul ruunide ennustuse järgi? Armastus, töö, raha, suhted, perekond, kodu, tervis jne.


NUMEROLOOGILISED VÕNKED JOOKSVAKS KUUKS
Mida on oodata sellel kuul numeroloogia järgi erinevates valdkondades: armastus, töö, raha, suhted, perekond, kodu, tervis jne.Lehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused