Naistepäeva kingitus, mis rõõmustab

Sisuturundus

Kas sinul on kingitus 8. märtsiks ehk naistepäevaks olemas? Kui sinul ei ole veel naistepäeva kingitus välja valitud, siis pole hullu, sest meie alljärgnevate soovitustega leiad kiiresti suurepärase kingi, mille üle kaaslane rõõmustab. Avasta meie kingiideed ja leia ideaalne kingitus oma naisele!

Kuidas valida sobiv naistepäeva kingitus, mis paneb tema silmad särama?

Tihti arvatakse, et naistepäeva kingitus peab olema midagi väga suurt, tegelikult tuleb kingi valimisel silmas pidada hoopiski seda, mille üle saaja rõõmu tunneb. Selleks võib olla ka imemaitsev piimašokolaad, pralineekommid ja kaunis lillekimp. Suuremateks kinkideks võivad olla nutikellad, pokaalid või parfüümid. Selleks, et valida kõige parem kingitus 8. märtsiks, ammuta inspiratsiooni järgmistest soovitustest.

 1. Kõikidele naistele meeldivad ilusad asjad, ka neile, kes paistavad silma praktiliste lähenemiste poolest. Seetõttu võib naistepäeva kingitus olla midagi, mis teda hellitab ja aitab veelgi kaunim ja säravam välja näha. Olenevalt naisest, võib selleks olla hea lõhnaõli, punane huulepulk, kvaliteetne föön või sirgendaja ja mitmesugused koduspaa tooted.
 2. Kinkides tervist, näitad, et hoolid. Olgu selleks siis vajalikud vitamiinid või uued sporditarbed jõusaali või treeningusse minekuks. Siia alla kuuluvad ka erinevad nutikellad, mis lisaks sõnumite lugemisele annavad võimaluse ka sportlike saavutuste jälgimiseks.
 3. Loo mälestusi ilusate hetkede kaudu. Kingi tema lemmikartisti vinüülplaat, raamitud foto ühisest hetkest või vii ta kontserdile ja õhtusöögile. Sinu poolt pühendatud aeg on kindlasti iga naise jaoks äärmiselt oluline, seega leia aega, et võtta midagi üheskoos ette, seda siis kodus või kodust väljas.
 4. Nagu eelnevalt öeldud, ei pea naistepäeva kingitus olema midagi kulukat. Oluline on see, et see tuleb südamest. Kuigi tervisenäitajate jälgimiseks mõeldud nutikell või Chanel’i ikooniline parfüüm võivad olla ihaldusväärseteks kinkideks, siis ise valmistatud tort või külluslik brunch, mis on suure südamega valmistatud, ületavad ka neid eelnevaid kinke. 

10 ajatut kingiideed naistepäevaks

Et veelgi enam sinu kingi valimist lihtsustada, leiad siit 10 naistepäeva kingitust, mis on niivõrd ajatud, et sobivad kinkimiseks mis tahes aastal. Tutvu ja leia sobiv naistepäeva kingitus!

 1. Ehted – nii kõrvarõngad, kaelakee kui ka käevõru sobivad naistepäeva kingituseks. Pane tähele, kas ta kannab tavaliselt kulda või hõbedat ning mis tüüpi ehted talle enim meeldivad.
 2. Juuksehooldustooted nagu šampoon, palsam või juuksemask. Paljudel naistel on välja kujunenud lemmikbränd ja -tooted, seetõttu soovitame vannitoast järele vaadata, millised tooted on kasutusel ja kinkida just neid.
 3. Nahast kindad – klassikaline valik, mis sobib igas stiilis mantli ja jopega kandmiseks. Lisaks on tegemist tõeliselt ajatu tootega, mis ei lähe kunagi moest ja kestab aastaid.
 4. Kašmiirist valmistatud sall – eelista neutraalseid toone, et kindlustada, et see talle meeldib ja sobib kõikide üleriietega.
 5. Suur kimp lemmiklilli – need võivad olla roosid, tulbid, nartsissid või kombinatsioon erinevatest lilledest. 
 6. Fotoepilaator tõhusaks enesehoolduseks. 
 7. Meelepärane parfüüm või tualettvesi. Vaata, millist lõhna ta kasutab või pane kõrva taha, mida ta soovib endale lähiajal osta. 
 8. Kommikarp käsitöö trühvlite ja šokolaadiga – klassikaline naistepäeva kingitus, mis meeldib igale naisele, kes hindab kvaliteetset maiustust.
 9. Õhtusöök lemmikrestoranis.
 10. Romantiline koduspaa külastus – sea valmis vann, pane põlema lõhnaküünlad, kingi talle mõni hea raamat ja vala klaasi meelepärast jooki.

Kaup24 ja Hansapost on sulle abiks naistepäeva kingituse valimisel. Head naistepäeva kingituse leidmist!

Seotud postitused