Päeva number numeroloogia järgi – number 8

Sisesta oma sünnikuupäev, et saaksime arvutada Sinu päeva numbri.
        

»» Üldine


Täna on kätte jõudnud tasude aeg. Mida enam ennast viimastel päevadel pingutanud oled, seda paremaks tänane päev kujuneb. See on päev, kus karmad mõjutavad Sinu tänaseid tegemisi. Kui oled ennast viimase 8 päeva jooksul heast küljest näidanud, ootavad Sind ees täna positiivsed tulemused nii tööl, kodus kui puhkehetkel. Kui aga oled eelneva 8 päeva jooksul halvast küljest näidanud, siis ootavad Sind ees tagasilöögid.

Ümbritse ennast täna inimestega, kelle läheduses ennast hästi saad tunda. Hoiduma peaksid negatiivsetest inimestest, sest nemad võivad ka Sulle negatiivsust kaela tõmmata.

Inimsuhetes tuleks Sul täna keskenduda probleemide lahendamisele, kui need on viimastel päevadel esile kerkinud. Ära võta probleeme kaasa uude tsüklisse, sest nende lahendamine oleks siis juba oluliselt keerulisem.
Peaksid praegu rohkem oma heaolu eest hoolt kandma. Teistega hea läbisaamine ei tähenda seda, et peaksid oma soovide osas järeleandmisi tegema. Kui seda Sinult nõutakse, siis pole need inimesed Sinuga suhtlemist väärt.

Mitmesugused kodused tegemised sobiksid suurepäraselt tänasesse päeva. See aitaks Sulle tagada soovitud sisemise rahulolu.

Suudad täna edu saavutada siis, kui oled praktiline ja realistlik. Probleeme ja vastuolusid toob tänasesse päeva ahnus ja hoolimatus.
»» Raha


Rahaliste asjade käekäik sõltub täna sellest, kui hästi oled oma viimaste päevade rahaasju korraldanud. Kui oled olnud realistlik ning hoidunud uisapäisa rahaliste vahendite kulutamisest, siis on Sinu rahaline seis hea ning turvatunne tagatud. Kui oled olnud viimastel päevadel aga rahaasjades hoolimatu, võib tänane päev Sulle kaasa tuua rahalisi kaotusi. Täna võiksid enda jaoks paika panna edaspidised plaanid, kuidas oma rahaasjades vajalik stabiilsus tagada.
»» Tervis


Täna tunned ennast hästi ning Sinu energiavarud peaksid olema suhteliselt suured. Täna on hea aeg enda ravimiseks, sest paranemisprotsess on tavalisest kiiremini. Täna saadud vigastused paranevad kiiresti.

Füüsiline aktiivsus on see, millele võiksid rohkem rõhku panna. Eriti tuleks kasuks see, kui liiguksid ringi looduses.

Oma toiduvalik tasuks kriitiliselt üle vaadata.
»» Armastus


Tunnetest rääkimine ja nende väljendamine ei ole Sulle täna kerge ülesanne, ehkki oma sisemuses Sa ei tunneta, et see raske ülesanne oleks. Sul lihtsalt ei õnnestu armuasjades õigel ajal õigeid sõnu leida. Kui Sinu kõrval on mõistev partner, siis ei tohiks sellest mingit probleemi olla.

Partneril pole täna Sinuga kerge. Oled tujukas ning Sinu meeleolud kõiguvad ühest äärmusest teise. Parem oleks kui püüaksid leida endale täna privaatsemaid hetki.

Sul tuleb täna oma partnerit mingites asjades toetada ja võimalik, et see on seotud partneri valede otsustega minevikus. Kui ta neid otsuseid tahtlikult valesti teinud pole, siis hoidu igasugusest kriitikast. Lihtsalt aita ta hädast välja.
Püüa oma partnerile täna midagi meeldejäävat pakkuda. Tee talle üllatus või mõni tore kingitus. Kõige parem kingitus oleks selline, mida saaksite üheskoos nautida.

Täna pole hea aeg partnerile lubaduste andmiseks. Sa ei oska oma ressursse õieti hinnata, mistõttu on valed valikud kerged tulema.

Kui oled oma ellu armastust otsimas, siis täna pole hea aeg tutvuste otsimiseks. Hindad teisi inimesi valesti, mistõttu on hilisemad pettumustunded kerged tekkima.
»» Töö


Tööalaste asjadega tegelemisel oled täna väga edukas ning tahad tööd teha. Sulle võib meeldivana tunduda ka töö, mida Sulle tavaliselt teha ei meeldi. Oled kolleegide seas hinnatud ning Sinu arvamustega arvestatakse. Peaasi, et Sa ei hakkaks oma populaarsust kurjalt ära kasutama, sest see ei jääks kolleegidel ja ülemustel märkamata.

Täna on hea aeg palgakõrgenduse küsimiseks. Sealjuures tasuks ikka jääda realistlikuks.

Kui oled ennast varasematel päevadel korralikult pingutanud, siis nüüd jõuab tasu Sinuni. On saagikoristamise aeg.

Kui pead tööalastes asjades tegelema rahaliste küsimustega, siis tasuks selles osas otsustamine kellegi teise ülesandeks jätta. Rahaliste küsimustega tegelemine võib Sinus väga palju asjatuid pingeid tekitada.

Kui oled tööd otsimas, siis täna tasuks otsida oma võimalusi, sest on väga suur tõenäosus, et Sinu jõupingutused tasuvad ennast ära.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Eluteed edendavad ja takistavad omadused


Aastahoroskoop - 239 lehekülge


Armastuse- ja seksihoroskoop


Kaelakee ja kõrvarõngad


Taro kaardid: Lovers Oracle (ainult kaardid)


Seinapilt lõuendil või kapal: jänesekapsad


Seinakell ja pildiraam


Padjakate 45 x 45 cm (4 tk)


Tassid (6 tk)


Seinapilt lõuendil või kapal: Nõmmeveski juga


Tekk (130 x 150 cm)


Seinapilt lõuendil või kapal: Iru SEJNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused