Päeva number numeroloogia järgi – number 7

Sisesta oma sünnikuupäev, et saaksime arvutada Sinu päeva numbri.
        

»» Üldine


Täna on päev, kus Sul tuleks aeg maha võtta ning keskenduda millelegi loovale. Head tegevused, mis tänasesse päeva sobiksid: õppimine, kirjutamine, asjade kogumine, õpetamine, puhkamine, reisimine jne. Sul on soov teha kokkuvõtteid oma viimase aja tegevustest ning püüad seeläbi paremini selgusele jõuda, kas Sinu teadmised ja oskused on piisavad, et edaspidi igapäevaste kohustustega edukalt hakkama saada.

Meenutad praegu möödunud aeg ning püüad seeläbi oma tulevikus paremini selgusele jõuda. Kõike seda oleks hea teha koos perega või heade sõpradega.

Tänane päev on eneseanalüüsi aeg. Tuleb julgemalt endale võimalikke eksimusi tunnistada, et seeläbi neist õppust võtta. Suhtlemine teiste inimestega on praegu oluline, sest aitab osa saada uutest ideedest ning võimaldab oma muredest teistega rääkida. Eelkõige tuleks jälgida seda, et Sinu ümber oleksid usaldusväärsed inimesed, kes Sinult saadud informatsiooni edasi ei räägiks.

Liigne tormakus, paindumatus ja kriitilisus tänasesse päeva ei sobi.
»» Raha


Rahaliste küsimustega tegelemine võib olla problemaatiline. Su pole piisavalt püsivust, et oma rahaasjades detailidesse süveneda. Samas ei ole välistatud, et saad osaks mõnest üllatuslikust lisarahast. Mida paremini oled viimastel päevadel oma rahaasju korraldanud, seda rahulikumalt ennast tunda saad.
»» Tervis


Sinu energiavarud pole täna kuigivõrd suured. Seetõttu tuleks vältida suuremaid töid-tegemisi. Praegu on vaja leida oma päeva rohkem puhkehetki ning seda ka siis, kui täna on Sulle tööpäev. Peavalu võib kujuneda Sulle täna probleemiks, kuna mõttetegevus on Sul aktiivne ning kui Sa vahepeal ei puhka. Mida rohkem leiad endale täna meelepäraseid tegevusi, seda paremini ennast tundma peaksid. Ravimite tarvitamisel tuleks olla ettevaatlik, kuna Sinu organism on tundlik.
»» Armastus


Armuasjades liigud täna fantaasiamaailmas, mistõttu on oht reaalsest maailmas kaugele kanduda. See võib tähendada seda, et ootad oma partnerilt enamat, kui ta oleks suuteline Sulle pakkuma. Armuasjades on täna päev, kus katsumused ja proovikivid on kerged tekkima ning nende ületamine eeldab Sinult suuremaid jõupingutusi. Võib-olla tasuks leida täna enam selliseid tegevusi, kus Sa oma partneriga kogu aeg ühes toas poleks.

Armuasjades tasuks Sul praegu kuulata oma sisehäält, sest see aitaks Sul teha parimaid valikuid ning hoida ära võimalikud probleemid ja eksimused. Hoidu partneriga suhtlemisel kriitikast tema suunas, sest see võib tekitada suhtesse pingeid pikemaks ajaks.

Kui Sul peaksid olema partneriga suhted pingelised, siis need pinged võivad veelgi enam paisuda.

Kui oled enda ellu armastust otsimas, siis täna on Sul keeruline õigeid valikuid teha. Suhtle teiste inimestega, kuid hoidu otsuste tegemisest.
»» Töö


Tööalases elus püüad oma töö muuta efektiivsemaks ning tuua sinna juurde uuendusi. Sa ei karda praegu kasutada uusi tehnoloogiaid ja ideid. Eelkõige sobiksid Sulle praegu iseseisvad tööülesanded, sest meeskonnas oleks Sul raskusi üksmeele leidmisel. Kipud oma seisukohti liiga usinalt kaitsma, mis võib kaasa tuua vastuseisu kolleegidega. Tülisid tuleks Sul aga oma töökeskkonnas igati vältida.

Kui tegeled tööalases elus rahaliste küsimustega, siis on oht endale korralik supp kokku keerata. Oled pealiskaudne ning on oht, et Sinu töökoha raha läheb kaotsi.

Hoidu tööasjades suuremate plaanide tegemisest.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Armastuse karma horoskoop


Aastahoroskoobid, kuuhorksoobid, aasta analüüs numeroloogia järgi


Aastahoroskoop (karmad)


Käevõru: labradoriit


Skulptuur: linnud


Küünlaalus


Taro kaardid: Edgar Allan Poe (ainult kaardid)


Kaelakee: jäära tähtkuju


Kristallipuu: ametüst


Seinapilt lõuendil või kapal: härjasilmad


Vaagnad (3 tk) - Mäser


Seinapilt lõuendil või kapal: liblikas ja kimalaneNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused