Päeva number numeroloogia järgi – number 9

Sisesta oma sünnikuupäev, et saaksime arvutada Sinu päeva numbri.
        

»» Üldine


Tänane päev võib olla Sulle probleemne. Onn kätte jõudnud tsükli lõpp. Nüüd on kokkuvõtete tegemise aeg ning paratamatult teeb inimene oma igapäevases elus vigu ning nüüd tuleb nende vigade eest tasuda. Sul tuleb olla valmis nii mõnegi probleemi esilekerkimiseks ning see võib toimuda väga ootamatult ja dramaatiliselt. Stress võib olla täna märkimisväärne ning saad seda leevendada ainult nii, et võtad tänast päeva kui paratamatust.

Esilekerkinud probleemide lahendamisele aitab kaasa sihikindlus ja rahulik meel. Tänast päeva võib võtta ka kui õppimisvõimalust. Impulsiivsusest tuleks hoiduda, sest see muudaks olukorra veelgi keerulisemaks.

Tee kokkuvõtteid viimase 8 päeva tegemistest. Mõtle läbi, mida oled teinud hästi ja mida halvasti. Püüa järgneva 8 päeva jooksul tehtud vigu parandada.
Nüüd on puhastamise aeg. Püüa vabaneda oma elus kõigest sellest, mis Sinu elus enam ei tööta, et seeläbi teha ruumi uuele. Lõpeta tegevused, mis on Sulle ebameeldivad ning keskendu järgnevatel päevadel uutele meeldivamatele tegevustele. Eemaldu nende inimestest, kes on Sulle ühel või teisel viisil kahju teinud.

Täna peaksid olema ettevaatlikum lepingute sõlmimisel ja erinevate kohustuste võtmisel. Mõtle hoolikalt oma plaanid läbi, kuid ära alusta nende elluviimisega.

Tänane päev tuleb Sulle positiivne, kui oled vaba, muretu ja osavõtlik. Probleeme võib tekitada tundlikkus, isekus ja pealiskaudsus.
»» Raha


Rahaline seis võib olla Sulle täna pingeline. Sugugi kõik asjad ei kulge nii ladusalt, kui Sa seda soovinud oleksid. Ole valmis pettumustunneteks. Täna peaksid olema ettevaatlikum suuremate ostude tegemisel. Pigem tasuks sellised ostud järgnevatele päevadele lükata. Hoidu lepingute sõlmimisest, mis tooksid Sulle kaasa rahalisi kohustusi.

Rahaliste riskide võtmisest tasuks praegu hoiduda. Ka laenu võtmiseks või andmiseks pole täna hea aeg, sest kaotajaid oleks selles oluliselt enam kui võitjaid.
»» Tervis


Närvisüsteem on Sul täna tavalisest suurema surve all. Seetõttu tuleks Sul leida enam aega puhkamiseks lõõgastumiseks. Kasuks tuleks looduses viibimine, kuna see aitaks Sul mõtteid koguda ja närvisüsteem saaks samuti veidi rohkem puhata.

Täna võiksid mõelda sellele, kas Sinu eluviisid on ikka piisavalt tervislikud. Vajadusel ole valmis tegema vajalikke muudatusi.

Ravimite tarvitamisel tasuks olla täna tavalisest ettevaatlikum, kuna Sinu organism on nende suhtes väga tundlik.

Pingete tõttu võib Sinu seedesüsteem olla suurema pinge all, mistõttu hoidu rasvastest toitudest.
»» Armastus


Armuelu peaks olema Sul täna üsna heas tasakaalus. Mingeid erilisi probleeme tekkida ei tohiks ning suudad tekkivad erimeelsused oma partneriga kiiresti lahendada. Sa oskad probleemidel oma teed minna lasta. Paljuski mõjutavad Sinu suhtumist armuasjadesse viimastel päeval saadud kogemused.

Partneriga suhtlemine eeldab Sinult mõnevõrra jõupingutusi, sest ta ei ole valmis ennast ehk praegu niisama lihtsalt avama. Seetõttu julgusta teda rääkima asjadest, mis Sind ennast huvitavad. Võimalik, et saad oma partneri kohta teada midagi uut. Alati ei pea see uus aga olema positiivne. Aga ka negatiivsed faktid ei löö Sind rajalt maha.

Usalda armuasjades valikute tegemisel oma sisemist häält, sest see aitab Sul jõuda parimate valikuteni.
Romantilises plaanis tasuks Sul praegu kasutada vanu järgiproovitud meetodeid. Heaks võimaluseks suhtesse meeldiva õhkkonna loomiseks on õhtune jalutuskäik. Ka küünlavalgel tunnikese veetmine lood erilise õhkkonna.

Kui oled vallaline, siis tänane päev võib Sulle välja pakkuda mitmeid valikuvõimalusi. Oluline on nende valikutega kaasa minna, sest muidu saavad neist osa teised. Usalda valikute tegemisel oma sisemist häält.
»» Töö


Tööalases elus oled täna väga edukas ning suudad tehtud saada olulise osa vajalikest kohusustest. Oluliselt paremini suudaksid ennast teostada siis, kui paneksid rõhu loovatele tegevustele, sest rutiinne ja igav töö võib Sulle vastumeelseks osutuda.

Sinu ootused võivad olla praegu üsna suured ning kui mõningad asjad ei lähe nii nagu olid soovinud. Võta sellisel juhul kasutusele teised meetodid, et oma eesmärkideni jõuda.

Tööalases elus on Sulle praegu väga oluline stabiilsus. Sa ei soovi, et ülemused või kolleegid muudatusi esile tooks. Samas aitab kolleegidega tihedam suhtlemine sellistel puhkudel olukorda leevendada.

Kui tegeled äriasjadega, vaatad lootusrikkalt tulevikku. Sa ei karda väljakutseid ning näed positiivsust ka siis, kui asjad ei kulge kõige paremini. Piisava sihikindluse abil oled suuteline täna ületama paljud takistused oma teel.

Kui oled endale tööd otsimas, siis tasuks Sul praegu oma silmad lahti hoida. Sulle on avanemas nii mõnedki võimalused, mida oled oodanud. Neist võimalustest tuleks aga koheselt kinni haarata, sest vastasel korral saavad neist võimalustest osa teised inimesed.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop (karmad)


Aastahoroskoop - 239 lehekülge


Armastuse karma + armastuse- ja seksihoroskoop


Taskupeegel


Kaelakee: ema ja poeg


Seenekujulised kristallid: punane jaspis (7 tk)


Taro kaardid: Wild Woman Oracle (koos raamatuga)


Tööriistakomplekt: 122-osaline


Vaas


Padjakate 30 x 50 cm (1 tk)


Vaas


Kõrvarõngad: oonüksNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused