Päeva number numeroloogia järgi – number 6

Sisesta oma sünnikuupäev, et saaksime arvutada Sinu päeva numbri.
        

»» Üldine


Tänane päev peaks kujunema Sulle meeldivaks ja harmooniliseks. Püüa leida võimalusi selleks, et veeta võimalikult palju aega oma lähedaste inimeste ja sõprade seltsis. Kindlasti tasuks vältida täna üksinduses olemist, sest see võib tekitada masendust ning mõjutada negatiivselt Sinu tervist.

Oled teiste inimestega suhtlemisel leplik ja avatud. Täna on päev, kus Sul tasuks otsida lahendusi probleemidele inimsuhete vallas, kui need on esile kerkinud. Oled valmis tegema suhete soojendamise nimel mitmeid järeleandmisi.

Tänane päev on suurepärane aeg erinevate kodutööde tegelemiseks. Kui oled soovinud oma koduses majapidamises mõningad plaane teostada, siis täna oleks selleks suurepärane aeg. Kui Sa ei suuda ühe päevaga oodatud tulemusi saavutada, siis sellest pole midagi. Oluline on see, et teeksid täna nende ettevõtmisega algust.
Kasuta oma igapäevaste tegevuste juures julgemalt ära hiljuti omandatud teadmisi. Need peaksid Sind paljudest keerulistest olukordadest välja aitama.

Tänane päev on Sulle seda edukam ja meeldivam, mida positiivsemalt oled eelnevad 8 päeva oma elu elanud.

Tänane päev kujuneb Sulle edukaks, kui oled mõistev ja armastav. Negatiivne meelestatus ja pessimism võivad Sind täna paljudest headest võimalustest ilma jätta.
»» Raha


Praegune rahaline seis sõltub paljuski sellest, milline on Sinu käitumine rahaasjades eelnenud päevadel. Kui oled teinud mõtlematuid kulutusi, siis toob tänane päev kaasa mõningaid kaotusi, peamiselt on need seotud ootamatute väljaminekutega, mida Sa vältida ei saa.

Kui Sinu viimaste päevade suhtumine rahaasjadesse on olnud mõistlik, siis on tänane päev Sulle positiivne, pole välistatud isegi lisaraha.

Kui tegeled äriga, siis peaks olema tänane päev selline, kus Sul on kergem oma kaupu müüa.
»» Tervis


Tervis on Sul täna üsna hea, kuid Sa ise kipud enda jaoks olukorra hullemaks mõtlema. Näed probleeme seal, kus neid tegelikult polegi. Ka kõige väiksemad tervisemured võivad tunduda Sulle maailmalõpuna. Mõtled ennast täna haigeks. Peamine soovitus oleks Sulle täna see, et ole positiivne ning mõtle, et Sul polegi ju midagi viga. Nii peaksid nii mõnedki tervisemured lahenema.
»» Armastus


Armuasjad on Sul täna heas seisus. Oskad oma partnerile rohkem tähelepanu pöörata ja tema tunnetega rohkem arvestada. Püüad teha kõik selleks, et suhe oleks kenasti tasakaalus. Püüad vältida vastasseisu oma partneriga, mistõttu püüad hoiduda igasugustest teravatest väljaütlemistest.

Tänane päev on suurepärane aeg selleks, et oma armuelus mõningad põhimõttelised otsused langetaksid, olgu selleks siis kihlumine, abiellumine, laste saamine vms. Sellised otsused aitavad olulisel määral suurendada Sinu kindlustunnet tuleviku suhtes.

Kuula rohkem, mida partner ühest või teisest asjast arvab. See täiendab Sind nii mõneski mõttes ning annab võimaluse partnerit edaspidi paremini mõista.
Vanade aegade meenutamine tuleks kasuks. Võid seda teha nii üksi kui ka partneriga koos. See tugevdaks olulisel määral suhet.

Üheskoos oleks mõttekas täna midagi huvitavat ette võtta. Parem oleks kui see toimuks koduseinte vahel. Selleks võib olla romantiline õhtusöök vms. Ka seksil on praegu Sinu jaoks oluline roll.

Kui oled vallaline, siis on Sulle oluline teha jõupingutusi partneri leidmiseks. Sa ei muutu selles osas pealiskaudseks, vaid püüad leida enda kõrvale inimese, kellest hoolid. Täna on hea aeg kasutada tutvuste otsimiseks interneti abi, sest seeläbi parandad oma võimalusi.
»» Töö


Tööasjad kujunevad Sul täna edukaks. Oskad oma tegevusi hästi korraldada ja suunata. Sinu teadmisi ja oskusi hindavad ka kolleegid ja ülemused. Näitad tööasjadega tegelemisel välja suurt vastutustunnet ning oled valmis tegema ületunde, et olulised asjad kenasti tehtud saaksid.

Oma ideede esitamisel peaksid olema praegu mõnevõrra ettevaatlikum, sest liigne pealetükkivus võib kätte maksta. Aita ainult neid, kes seda Sinult paluvad.

Kui Sinu tööalased kohustused on seotud rahaga, siis tänane päev võib kaasa tuua probleeme, kuna oled teiste rahaasjade korraldamisel hoolimatu.

Hea päev neile, kes ühel või teisel viisil tegelevad füüsilise tööga. Ennast tuleks kaitsta võimalike vigastuste eest.

Ärielus oled täna edukas ning tead, kuidas klientide tähelepanu võita. Oluliselt paremaid tulemusi suudaksid äritegevuses saavutada siis, kui Sinu kõrval oleks keegi inimene, kes oskaks nõu ja jõuga Sind toetada.

Kui oled endale tööd otsimas, siis tasuks ennast täna rohkem pingutada. Ehkki Sa ei pruugi täna koheselt tulemusi näha, on tänased pingutused olulised järgnevate päevade võimalusi silmas pidades. Jaga infot, et oled tööd otsimas, loe tööpakkumiskuulutusi ja jaga oma CV-sid.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Kas Sinu nimi sobib eluteega kokku?


Sünnihoroskoop


Kuuhoroskoop (päevade lõikes)


Seinapilt lõuendil või kapal: Pakri pankrannik


Taro kaardid: The Earthcraft Oracle (koos raamatuga)


Seinapilt lõuendil või kapal: meri


Tekk (130 x 150 cm)


Seinapilt lõuendil või kapal: Nõmmeveski juga


Taro kaardid: The Elemental Oracle (koos raamatuga)


Tassid (4 tk) - Flanacom


Kõrvarõngad: vähk


Padjakate 40 x 80 cm (2 tk)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused