Päeva number numeroloogia järgi – number 5

Sisesta oma sünnikuupäev, et saaksime arvutada Sinu päeva numbri.
        

»» Üldine


Täna kulgevad Sinu ettevõtmised suhteliselt hästi, kuid Sul tuleb leppida mõningase ebastabiilsusega. Sul tuleb arvestada mitmesuguste ootamatustega, millest osad ei pruugi olla kõige paremad. Kui Sulle avanevad head võimalused, siis haara neist kiiresti kinni, sest muidu on oht neist võimalustest lihtsalt ilma jääda.

Paljud asjad on praegu muutumises. Sul tuleks julgemalt vabaneda kõigest sellest, mis Sinu huve enam ei teeni, sest seeläbi teed oma elus ruumi kõigele uuele. Ehkki tänane päev on omamoodi põnev, on see samas ka pingeline. Mida kiiremini suudad esilekerkivate situatsioonidega kohaneda, seda parem.

Keskendu praegu oma teadmiste täiendamisele. Sinu tähelepanu võivad hakata köitma ka mõned sellised eluvaldkonnad, millele Sa varem üldse tähelepanu pole pööranud. Seeläbi võib Sinu maailmapilt muutuda.
Avatus on praegu väga oluline. Tänane päev toob kaasa aktiivse suhtlemise teiste inimestega. Lood endale uusi kontakte, mis mõjutavad positiivselt Sinu edaspidist käekäiku. Jälgima peaksid aga seda, et Sa ei seoks ennast inimestega, kes on oma olemuselt negatiivsed.

Täna toovad Sulle kasu avatus ja seiklusjanu. Kui oled ebakindel ja kartlik, siis võib tänane päev kujuneda Sulle väga pingeliseks. Kasuta julgemalt ära oma loovaid oskusi. Näita üles initsiatiivi. Püüa täna oma elus kõik kenasti tasakaalus hoida.
»» Raha


Rahaline seis võib täna olla Sulle mõnevõrra pingeline. Sa oled oma rahaasjade korraldamisel üsnagi pinnapealne, mistõttu võib tänane päev Sulle pettumuse valmistada. Teed täna arvatavasti mitmeid mõtlematuid väljaminekuid, mida hiljem kahetsed. Suudad oma rahaasjad tasakaalus hoida ainult siis, kui oled konservatiivne ning väldid tormakust rahaasjade korraldamisel.

Võimalik, et keegi võib Sinult laenu küsima tulla. Kui tegemist pole Sinu pereliikme või väga lähedase sõbraga, siis hoidu laenu andmisest.
»» Tervis


Oled täna küllaltki närviline ja äkiline ning Sinu sisemised pinged võivad küllaltki suurteks paisuda. Sul tulen ennast pidevalt jälgida ning vajadusel püüa ennast maha rahustada.

Täna peaksid olema ettevaatlik seadmetega töötamisel, kemikaalide kasutamisel ja füüsilist tööd tehes. Mitmesugused õnnetused on kerged tekkima. Ka liikluses tuleks olla tähelepanelik, sest Sinu sõidustiil võib olla praegu tavalisest palju närvilisem.

Täna pole eriti hea aeg arsti külastamiseks, kuna Sinu organism võib haiguste tegelikku põhjusi varjata.
»» Armastus


Armuelus on Sulle täna olulised seiklused ja põnevus. Püüad seda kõike enda armuellu tuua. Pead aga arvestama sellega, et selle kõigega ei pruugi nõus olla Sinu partner. Seepärast tuleb Sul leida vajalik tasakaal enda ja partneri ootuste vahel.

Partneriga suhtlemine eeldab Sinult ettevaatlikumat sõnadekasutust, sest oled oma väljaütlemiste juures üsnagi terav. Hoidu igasugusest kriitikast oma partneri suunas. Pigem tasuks Sul rõhk panna tundlikkusele ja mõistvale suhtumisele.

Romantika vallas tasuks proovida midagi tavalisemat. Liialdamine võib romantilised hetked hoopis pingeks muuta, kuna ootused paisuvad liialt suurteks. Kasuks tuleks see, kui oma partnerit täna millegi meeldi vaha üllataksid.
Hea aeg möödunud aegade meenutamiseks. Seda võid teha üksinda või koos partneriga. Igatahes tagab selline meenutus meeldivama enesetunde.

Voodirõõmudest osasaamine on Sulle praegu väga oluline.

Kui oled vallaline, siis otsid täna pigem seiklusi, kui püsisuhet. Oled täna aktiivne suhtleja ja lood kontakte paljude inimestega. Kas neist ka üks püsisuhteni jõuab, on enam kui kahtlane. Lihtsalt kohtud täna inimestega, keda Sa enda kõrvale tegelikult ei soovi.
»» Töö


Tänane päev on tööasjades Sinu jaoks üsnagi tempokas. Sul tuleb oma ajalisi ressursse paremini korraldada. On oht, et mõningad olulised asjad ei jõua tähtajaks valmis, kuid ära sellepärast liigselt muretsema hakka. Soovid oma tööalasesse ellu mitmesuguseid muutusi, kuid praegu pole muutuste esilekutsumine kõige parem idee. Pigem tasuks keskenduda rutiinsetele tegevustele.

Kasuta julgemalt ära oma loovust, sest see võimaldab Sul oma tööalaste saavutuste üle kõige enam uhkust ja heameelt tunda.

Dokumentidega tuleks praegu väga hoolikalt ringi käia. On oht, et mingi oluline detail võib Sinu plaanid luhta ajada ning tekitada Sulle korraliku segaduse järgnevateks päevadeks.

Kui oled töötu, siis täna on hea aeg endale töökoha otsimiseks. Mõned võimalused on Sulle praegu avanemas, mistõttu ole tähelepanelik. Kindlasti tasuks hoiduda sellisest suhtumisest, et üks teine või võimalus tundub kehv.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Saatus-tulevik horoskoop


Aastahoroskoop (perekond)


Sünniratta kood


Skulptuur: kalad (2 tk)


Kaelakee ja kõrvarõngad


Käevõru: hauliit


Käevõru


Seinapilt lõuendil või kapal: päikeseloojang


Seinapilt lõuendil või kapal: udune hommik rabas


Ferrari Monza SP1


Pealamp: Black Diamond Storm 400


Kristallipuu: roosa kvartsNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused