Ruunide ennustus ajavahemikuks 04.03.2024. – 10.03.2024.a.

JÄÄR

Sinu ettevõtmised peaksid sellel nädalal päris hästi kulgema, siiski tasub jälgida seda, et Sa ei jätaks vajalikke detaile ja olulisi fakte tähelepanuta. Armastuse vallas toob see nädal kaasa mitmesuguseid positiivseid arenguid, mida kaua oodanud oled. Oluline on keskenduda sellele, et suhet tugevdada ja oma partnerit erinevate ettevõtmiste juures julgustada. Kui oled vallaline, tasub silmad lahti hoida, sest Sulle on avanemas uued võimalused. Pereasjades toob see nädal kaasa võib-olla pingelisi olukordi, kuid ka samas uusi võimalusi, mida kaua oodanud oled. Oluline on see, et paneksid rõhu ühtsustunde tugevdamisele. Kuula ja püüa oma pereliikmeid rohkem mõista. Tööalases elus toob see nädal arvatavasti kaasa mõningaid väljakutseid. Oluline on jääda paindlikuks ja leida lahendused ootamatutele olukordadele. Tööalane koostöö aitab saavutada häid tulemusi. Rahaasjades võib see nädal olla mõnevõrra keeruline, kõik asjad ei kulge nii ladusalt, kui Sa oleksid soovinud. Hoia silm peal oma kulutustel ja püüa kohaneda ootamatute olukordadega. Tervise vallas tasub rohkem tegeleda oma vaimse tervisega. Jälgi seda, et stress oleks kontrolli all ja väldiksid liialdusi. Igapäevaste toimetuste juures tasub olla ettevaatlikum lõikeriistadega ümberkäisel.
SÕNN

Üldiselt peaksid sellel nädalal oma ettevõtmistega kenasti hakkama saama. Praegu ei ole hea aeg tormakuseks, kuna vastasel korral tuleb Sul hiljem nii mõnedki asjad ümber teha. Armastuse vallas toob see nädal kaasa positiivseid arenguid ja südantsoojendavaid hetki. Mõningad arusaamatused on samuti esile kerkimas, kuid oled suuteline need kiiresti lahendama. Oluline on see, et oleksid suhtlemisel avatud ja püüaksid mõista partneri vajadusi. Perekondlikes asjades tasub rohkem panna rõhku ühistele tegevustele ja kuuluvustundele. Mõningaid väiksemaid erimeelsusi võib esile kerkida, kui need on kiiresti lahendatavad. Tööalaselt oled suuteline sellel nädalal päris palju saavutama ja olulised asjad ellu viima. Oluline on see, et säilitaksid tasakaalu ja paindlikkuse, see aitab kõikvõimalikud ootamatud probleemid lahendada. Jälgi seda, et Sa ei võtaks endaga kanda mõttetult palju kohustusi. Rahaasjades toob see nädal kaasa mõningaid ootamatusi. Üldiselt peaksid need ootamatused olema positiivset laadi, kuid esile võib kerkida ka mõningaid negatiivseid aspekte. Tervise vallas püüa rohkem rõhku panna sellele, et oma vaimse heaolu ees seista. Vajad rohkem aega puhkamiseks ja lõõgastumiseks, mistõttu ära ennast liigselt erinevate kohustustega üle koorma.
KAKSIKUD

See nädal võib Sind viia mitmesuguste ootamatuste ja kiirete arengute keskele. Olulisel kohal on kohanemisvõime. Püüa ka teiste inimestega aktiivsemalt suhelda, see aitab Sul ennast ümbritseda positiivsete inimestega. Armastuse vallas võiksid praegu keskenduda sellele, et anda uus hingamine oma suhtele. Positiivsed emotsioonid ja sügavad vestlused aitavad suhet tugevdada ja süvendada. Igapäevased toimingud võivad mõnel määral proovile panna Sinu suhtlemisvõime. Püüa oma emotsioonid kontrolli all hoida. Pereasjades tasub olla mõnevõrra ettevaatlikum ja tähelepanelikum, väldi teravaid väljaütlemisi ja liigset tormakust. Kasuks tuleks suurem avatus ja ausus. Hea aeg selleks, et koos perega midagi meeldivat ette võtta. Tööalases elus võib see nädal kaasa tuua mitmesuguseid positiivseid võimalusi, mida kaua oodanud oled. Negatiivsed situatsioonid nõuavad kiiret kohanemist ja pingutust, samas võid olla kindel selles, et kui suudad probleemid lahendada, lood endale uusi võimalusi. Jää keskendunuks ja paindlikuks. Rahaasjades võib see nädal kaasa tuua ootamatuid kulutusi ja finantsprobleeme, mistõttu tasub olla tähelepanelik ja teha läbimõeldud otsuseid. Võid olla ka kindel selles, et see nädal võib Sulle avada rahaasjades ka uue teenimisvõimaluse. Tervise vallas tuleks rohkem tähelepanu pöörata sellele, et stress oleks kontrolli all ja negatiivseid mõtteid võimalikult vähe, vajad rohkem aega puhkamiseks ja lõõgastumiseks, et seda saavutada. Igapäevaste toimingute juures tasub olla ettevaatlikum liikluses ja raskete asjade tõstmisel.
VÄHK

Üldiselt peaksid sellel nädalal oma ettevõtmistega kenasti hakkama saama, siiski tasub jälgida seda, et Sa ei võtaks mõttetuid riske. Armastuse vallas on oluline avatult suhelda ning pakkuda oma partnerile vajadusel tuge ja julgustust. Hea aeg selleks, et koos partneriga paika panna tulevikuplaanid ja sihid. Perekondlikes asjades võib see nädal kaasa tuua mitmesuguseid pingeid ja probleeme. Sul on head võimalused selleks, et oma suhe pereliikmetega paremini toimima saada. Panusta rohkem aega ja tähelepanu oma pereliikmete vajadustele. Tööalaselt oled suuteline sellel nädalal päris palju korda saatma, oluline on jääda keskendunuks ja paindlikuks, see aitab kõik võimalikud takistused ja väljakutsed kiiremini ületada. Kasuta ära võimalusi, mis Sinu teele on tekkimas. Rahaasju tuleks sellel nädalal mõnevõrra hoolikamalt planeerida. Kontrolli oma kulutusi ja mõtle hoolikalt sellele, kuidas oma rahalisi asju korraldada. Kui oled tähelepanelik, võid leida endale ka uue sissetulekuallika, kuid see eeldab kiiret reageerimist ja nutikust. Tervise vallas pane rõhk sellele, et füüsilise ja vaimse heaolu vahel oleks tasakaal. Ära unusta seda, et vajad rohkem ka aega iseendale, mistõttu püüa oma igapäevaseid toiminguid vastavalt korraldada. Regulaarne liikumine ja tervislik toitumine on praegu üliolulised.
LÕVI

Sellel nädalal tasuks Sul keskenduda neile ettevõtmistele, mis viimasel ajal kõige paremini kulgenud pole. Suudaksid saavutada selles vallas üsna häid tulemusi. Armastuse vallas võib olla see nädal üsna kõikuv. Ühelt poolt on oodata oma sügavamat sidet ja romantikat, teiselt poolt võivad tekkida mitmesugused konfliktid. Oluline on suhtes panustada romantikale ja lähedusele ning avatult suhelda. Perekondlikes asjades peaks see nädal olema üsna positiivne aeg. Oma pereliikmeid tasuks rohkem julgustada ja toetada, kuna nende jaoks võivad olla esile kerkinud mõningad probleemid ja arusaamatused. Suurepärane aeg selleks, et üheskoos perega ette võtta midagi uut ja põnevat. Tööalaselt võib see nädal kaasa tuua mõningaid võimalusi, mida kaua oodanud oled. Ole kohanemisvõimeline ja paindlik, see aitab kõikvõimalikud olukorrad enda kasuks pöörata. Jälgi rohkem pisidetaile, sest need mõjutavad olulisel määral Sinu ettevõtmisi. Rahaasjad peaksid sellel nädalal olema üsna kindlas tasakaalus. Siiski tasub vältida rahaasjades kiirustades tehtud otsuseid. Mõtle hoolikalt, millistele asjadele on vaja kulutada ja millistele mitte. Tervise vallas tuleb rohkem rõhku panna sellele, et leida oma elus suurem tasakaal. Hoolitse nii oma füüsilise kui vaimse heaolu eest. Võta aeg maha, et puhata ja lõõgastuda. Väga olulisel kohal on regulaarne liikumine ja tervislik toitumine.
NEITSI

Võimalik, et see nädal toob kaasa mõningaid väljakutseid, millega pead koheselt tegelema asuma. Oluline on jälgida pisidetaile, sest need mõjutavad oluliselt lõpptulemust. Armastuse vallas peaks see nädal olema üsna positiivsete mõjudega, siiski tuleb olla valmis ka mõningateks erimeelsusteks partneriga. Oluline on suhtlemine ja vastastikune mõistmine. Ole väga ettevaatlik partnerile lubaduste andmisel, sest nende täitmine võib kujuneda päris keeruliseks. Pereasjades peaks see nädal olema üsna hea aeg. Püüa oma pereliikmete jaoks rohkem aega varuda, et üheskoos meeldivaid hetki nautida. Hea aeg selleks, et minna perega näiteks reisile. Tööalaselt tuleb Sul langetada sellel nädalal mitmeid olulisi otsuseid. Väga oluline on see, et suhted kolleegidega hästi toimiksid. Pane rohkem rõhku koostöö tegemisele, see aitab paremate tulemusteni jõuda. Rahaasjades toob see nädal arvatavasti kaasa mõningaid ootamatuid väljaminekuid. Pead oma rahaasju seetõttu hoolikamalt korraldama. Jälgi tähelepanelikult ka enda ümber toimuvat, sest nii võid avastada uusi teenimisvõimalusi. Tervise vallas tuleks rohkem enda eest hoolitseda. Jälgi seda, et stress oleks kontrolli all. Sisemise tasakaalu tagamiseks tasuks Sul rohkem aega veeta looduses.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Elutee üldskeem


Aastahoroskoop - 75 lehekülge


Kuu horoskoop ja numeroloogia analüüs


LED küünlad (3 tk)


Seinakell


Kausid (6 tk)


Seinakell


Käevõru: aafrika türkiis


Kilpkonna kujuke: kuukivi


Taro kaardid: The Intuitive Night Goddess (koos raamatuga)


Tekk (220x 240 cm)


Kaelakee: kass ja päevalillLehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused