Ruunide ennustus ajavahemikuks 15.05.2023. – 21.05.2023.a.

JÄÄR

Sellel nädalal tasuks olla oma ettevõtmiste juures veidi kindlameelsem ja ettevõtlikum. Ära jäta ühtegi asja lihtsalt juhuse hooleks, vaid näita oma plaanide elluviimise juures välja sihikindlust. Teiste inimestega suhtlemine võib-olla sellel nädalal mõnevõrra keeruline, mitmesugused arusaamatused on kerged tekkima. Samas suudad need kiiresti lahendada. Mõnevõrra need muidugi Sinu ajalisi ressursse ära võtavad. Kipud olema teiste inimeste suunas väga usaldamatu, mistõttu võib see tekitada pingeid. Ära arva seda, et teised inimesed seda ei märka. Suurepärane aeg selleks, et oma elukorralduses mõningaid muudatusi teha. See aitaks edaspidi oma ettevõtmistega oluliselt paremini edasi liikuda. Peaksid tähelepanelikumalt jälgima kõikvõimalikke pisidetaile, sest need mõjutavad Sinu ettevõtmisi tavalisest enam.
SÕNN

Oled sellel nädalal mõnevõrra pessimistlik. Nurised kõikvõimalike situatsioonide pärast ja Sul ei ole erilist teotahet, et oma plaane ellu viia. Et olukorda kontrolli alla saada, tuleks Sul ennast veidi teistmoodi häälestada. Teiste inimestega suhtlemine tuleks praegu kasuks. Jaga julgemalt oma mõtteid ja ideid ning kindlasti ka oma muresid. Saad huvitavaid ja häid nõuandeid, mis Sind kindlasti elus edasi aitavad. Suurepärane aeg selleks, et oma igapäevases elus väiksemaid ümberkorraldusi teha. Ole füüsiliselt mõnevõrra aktiivsem. Sinu keha võib olla tavalisest palju tundlikum.
KAKSIKUD

Sellel nädalal tuleb Sul teha mitmesuguseid kokkuvõtteid ja anda aru oma viimase aja tegevustest. Peaksid hoolikalt mõtlema sellele, milliste asjadega tasub edaspidi tegeleda. Ole valmis mõningatest asjadest oma elus loobuma, et teha ruumi uuele. Kardad praegu paaniliselt kõikvõimalikke eksimusi, mistõttu võib see tähendada seda, et Sa ei haara kinni nendest võimalustest, mis on Sulle avanemas. Püüa oma emotsioone rohkem kontrollida, see aitab inimsuhetes paremini toime tulla. Rahaasjades tasuks olla praegu palju ettevaatlikum ja mõelda oma sammud hoolikamalt läbi. Ära võta rahalistes asjades mõttetuid riske. Need võivad valusalt kätte maksta.
VÄHK

Üldiselt suudad sellel nädalal ennast päris hästi teostada. Oluline on see, et pööraksid tähelepanu kõikvõimalikele pisidetailidele. Sinu tähelepanu võivad hakata köitma mitmesugused uued eluvaldkonnad, millele Sa varem kunagi tähelepanu pole pööranud. Need aitavad Sul oma elukorralduse palju huvitavamaks ja põnevamaks muuta. Teiste inimestega suhtlemisel tasuks oma sõnavara hoolikamalt kasutada. On oht, et haavata teiste tundeid. Armuasjadele pöörad sellel nädalal arvatavasti palju rohkem tähelepanu kui tavaliselt. Sulle on väga oluline see, et romantika oleks omal kohal. Peaksid rohkem oma igapäevaste ettevõtmiste juures järgima pisidetaile, sest need mõjutavad Sinu ettevõtmisi tavalisest enam. See nädal ei ole hea aeg kiirustamiseks ega riskide võtmiseks.
LÕVI

Sellel nädalal oled mõnevõrra hoolimatu ning võid saada hakkama mõne sellise tegevusega, mida pikka aega kahetsema pead. Kõikvõimalikud reeglid ja seadused võivad Sulle tunduda praegu vastumeelsed. Ei ole võimatu, et hakkad neid ka tahtlikult rikkuma. Soovid oma ellu leida rohkem seltskonnaelu ja meelelahutuslikkust ning argikohustused võivad Sulle tunduda praegu vastumeelsetena. Peaksid teiste inimestega suhtlemisel oleme sellel nädalal väga ettevaatlik. Kipud välja ütlema asju, mida hiljem kahetsema pead. Jälgi tähelepanelikult, seda, et Sa ei muutuks liialt tormakaks.
NEITSI

Üldiselt suudad sellel nädalal oma ettevõtmistega kenasti hakkama saada. Tasub ainult rohkem tähelepanu pöörata kõikvõimalikele pisidetailidele. Usalda rohkem oma sisetunnet, sest see aitab kõige paremini paremate tulemusteni jõuda. Rahaasjades on Sulle avanemas mõningad head uued võimalused, mis tagavad Sulle pikemaks ajaks suurema kindlustunde. Ära võta praegu mõttetuid riske, sest need võivad valusalt kätte maksta. Hea aeg selleks, et koduses elus mõningaid kauaoodatud plaanid ellu viia. Vajaksid sellel nädalal rohkem aega puhkamiseks ja lõõgastumiseks. Sinu energiavarud pole sugugi nii suured, kui Sa seda arvasid.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop (perekond)


Inimese isiksuse ja elutee skeemi põhjalik numeroloogiline analüüs (põhjalikum variant)


Horoskoop mehele + aastahoroskoop mehele


Taro kaardid: Vice Versa (koos raamatuga)


Seinapilt lõuendil või kapal: sügisvärvid


Skulptuur: perekond


Taro kaardid: Sacred Rebels Oracle (koos raamatuga)


Dekoratsioon: roos


Tassid: Sydney (3 tk) - Villeroy & Boch


Taldrikud (22 cm) (4 tk)


Padjakate 45 x 45 cm (4 tk)


Nukk Leonore


Unenäopüüdja: ametüst, roosa kvarts, akvamariin


Kausid (15 cm) (4 tk)


KäevõruLehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused