Ruunide ennustus detsembriks 2023.a.

JÄÄR

See kuu toob Sinu ellu mitmesuguseid huvitavaid ja põnevaid hetki. Oled tavalisest võib-olla mõnevõrra positiivsemalt meelestatud ning see aitab ka igapäevaste ettevõtmistega toime tulla.

Armastus
Armastusega seonduvad energiad on sellel kuul eriti tugevad. Suhe peaks hästi toimima, kuid ole valmis ka selleks, et mõningad hetked võivad tuua langusperioodi. Sellistel puhkudel püüa olla positiivselt meelestatud. Püüa partneriga olulised asjad läbi arutada. See aitab kõikvõimalikud takistused ületada. Võimalik, et partner vajab sellel kuul rohkem Sinu tähelepanu, mistõttu ole tema jaoks olemas, et arendada avatud ja ausaid vestlusi.

Inimsuhted
Sellel kuul peaksid inimsuhted päris hästi toimima. Püüa teisi inimesi rohkem mõista, ole nende suunas toetavam ja hoolivam. Teiste inimestega sügavamate vestluste pidamine aitab Sul mõista nii enda kui ka teiste sügavamaid tundeid ja luua toimivamaid suhteid.
Perekond
Pereasjad nõuavad sellel kuul suuremat tähelepanu. Et peresuhted hästi toimiksid, ole valmis selle nimel ennast rohkem pingutama. Tähelepanu ja toetus aitab kõikvõimalikest raskustest üle saada. Ole oma pereliikmete jaoks olemas.

Kodu
Koduga seonduvad asjad on sellel kuul Sinu suurema tähelepanu all. Soovid võib-olla oma koduses elus teha mõningaid muudatusi, mida kaua planeerinud oled. Need peaksid tooma kaasa positiivseid tulemusi. Kõikvõimalikud muudatused, mille eesmärgiks on harmoonia suurendamine kodus, tuleksid sellel kuul kasuks.

Töö
Tööalases elus toob see kuu kaasa mitmesuguseid väljakutseid, samas ka võimalusi. Ole tähelepanelik, ära karda võtta riske, kuid säilita ettevaatlikkus. Ole ettevaatlikum töökaaslastega suhtlemisel, vali hoolikamalt oma sõnu. Kui tunned, et vajad abi, siis ära karda seda küsida.
Raha
Rahaasjades toob see kuu kaasa nii tõuse, kui ka langusi. Oma rahaasju tasuks korraldada säästlikult ja mõistlikult. Planeeri hoolikalt oma ettevõtmisi ja ära võta rahalisi riske. Stabiilsus võiks olla sellel kuu rahaasjades peamiseks eesmärgiks.

Tervis
Tervisele tuleks sellel kuul kindlasti rohkem tähelepanu pöörata. Tee suuremaid jõupingutusi selleks, et hoolitseda nii oma vaimse kui füüsilise heaolu eest. Leia rohkem aega lõõgastumiseks ja puhkamiseks. Ära unusta regulaarset liikumist. Jälgi tähelepanelikult oma keha märke ja vajadusel pöördu koheselt spetsialisti poole.
SÕNN

Ole valmis selleks, et esile kerkivad mitmesugused katsumused. Suudad nendega päris hästi toime tulla siis, kui oled positiivselt meelestatud. Teiste inimestega suhtlemisel ole mõistvam teiste inimeste mõttekäikude suhtes.

Armastus
Armastuse vallas toob see kuu kaasa positiivseid arenguid. Sul on head võimalused selleks, et side partneriga süveneda saaks. Arvatavasti toob see kuu Sinu suhtesse rohkem harmooniat ja romantikat. Ole avatud uutele võimalustele, jaga avameelsemalt oma tundeid. Kui oled vallaline, peaks see kuu olema päris heade võimalustega kuu.

Inimsuhted
Üldiselt peaksid inimsuhted kulgema päris hästi. Siiski tasub olla ettevaatlik nende inimestega, kes tavaliselt intriige otsivad. Nende inimestega suhtlemine võib kujuneda keeruliseks ja peavalu tekitavaks. Ole oma sõprade ja sugulaste suunas mõistvam ja abivalmim. Jälgi tähelepanelikult seda, mis Sinu ümber toimub. See võimaldab teisi inimesi rohkem aidata.
Perekond
Peresuhted võivad olla mõnevõrra keerulised. Mõningad väljakutsed on esile kerkimas, millega pead kiiresti tegelema asuma. Väga oluline on olla aus ja avatud pereliikmetega suhtlemisel. Ühised jõupingutused aitavad kõikvõimalikud raskused ületada. Peamine eesmärk võiks olla sellel kuul vastastikune mõistmine.

Kodu
Koduga seonduvad ettevõtmised soosivad sellel kuul muutusi ja uuendusi. Hea aeg oma kodus mitmesuguste ümberkujunduste tegemiseks ja uue energia toomiseks kodusesse keskkonda. Kui oled plaaninud kodu vahetada, siis ka kolimiseks on see kuu hea aeg. Ole avatud uutele ideedele ja ära karda muutusi. Seetõttu kuula ära, mida pereliikmed ühest või teisest asjast arvavad.

Töö
Tööalaselt oled sellel kuul päris edukas ja jõuad välja märkimisväärsete tulemusteni. Keskendu oma peamistele eesmärkidele. Püüa saavutada parimad tulemused. Väldi seda, et muutud oma tööalaste ettevõtmiste juures pealiskaudseks. Ole avatud ka uutele võimalustele ja ära karda vastu võtta uusi väljakutseid. See oleks võimalus Sul karjääriredelil edasiliikumiseks.
Raha
Rahaline seis peaks olema sellel kuul üsna stabiilne, kuid oma kulutustega tasub olla ettevaatlik. Tee rahaasjades läbimõeldud hoolikaid otsuseid, seeläbi väldid suuremaid probleeme. Rahaasjades tasuks pilk pöörata tulevikku ning mõelda oma plaanid hoolikalt läbi.

Tervis
Tervis on sellel kuul arvatavasti Sinu suurema tähelepanu all. Rohkem tasuks pöörata tähelepanu ka oma vaimsele tervisele. Leia tasakaal töö ja puhkuse vahel ning hoolitse enda eest rohkem kui tavaliselt. Füüsiliselt võiksid olla aktiivsem ning tegeleda ka mõne spordialaga. Ettevaatlikum tasuks olla lõikeriistadega.
KAKSIKUD

See kuu toob Sinu ellu kaasa mitmesuguseid uusi arenguid ja võimalusi. Ole valmis ka mõningateks väljakutseteks. Väga oluline on olla see, et oleksid avatud muutustele ja püüaksid oma elus tasakaalu hoida. Kasuks tuleks positiivne ellusuhtumine.

Armastus
Armastuse vallas toob see kuu kaasa sügavama sideme ja romantilisema õhkkonna. Kasuks tuleks koos oma partneriga mõningatest uutest kogemustest osasaamine. Võimalik, et mõningad igapäevased küsimused võivad tekitada arusaamatusi. Ole sellistel puhkudel kannatlik ja avatud suhtlemisele. Kui oled oma ellu armastust otsimas, siis kuu on hea aeg uute võimaluste leidmiseks.

Inimsuhted
Inimsuhted peaksid sellel kuul kulgema üsna hästi. On oodata mitmete sõprussuhete või tutvuste tugevnemist. Ole teiste inimeste jaoks olemas ja valmis neid vajadusel aitama. Püüa teha suuremaid jõupingutusi selleks, et kõik inimsuhted harmoonilisemaks muuta. Ei ole välistatud ka mõningaid erimeelsused ja konfliktid, sellistel puhkudel ole valmis kuulama teiste inimeste seisukohti.
Perekond
Pereasjad nõuavad suuremat tähelepanu ja keskendumist. Ole valmis oma pereliikmeid rohkem toetama. Ka on väga oluline see, et pühendaksid oma perele rohkem aega ja püüaksid stabiilsemat kodust keskkonda luua.

Kodu
See kuu on suurepärane aeg selleks, et oma koduses keskkonnas mõningaid muudatusi ellu viia. Väikesed muudatused interjööris või üldisemalt koduses keskkonnas tagaksid mõnusama olemise kodus nii Sulle kui Sinu perele. Kodus tasuks koos perega mõni huvitav üritus korraldada, sest kõik ühised tegevused annavad positiivse tõuke peresuhetele. Võimalikud on ka mõningad väiksemad ootamatused, kuid suudad nendega kenasti toime tulla.

Töö
Tööalases elus toob see kuu kaasa mitmesuguseid positiivseid arenguid. Ära karda võtta enda kanda uusi kohustusi, sest need kujunevad üsna kiiresti Sulle edukateks. Suhetes kolleegidega võib see kuu kaasa tuua mõningaid arusaamatusi. Ole valmis need kiiresti lahendama. Suurepärane aeg selleks, et oma töö tööasjades teadmisi ja oskusi täiendada. Sellistest võimalustest haara kindlasti kinni.
Raha
Võimalik, et rahaasjades toob see kuu kaasa ettenägematuid kulutusi. Ole oma rahaasjade korraldamisel tähelepanelik ja planeeri oma tegevusi hoolikalt. Sul on võimalik leida endale ka uusi võimalusi, kuidas oma majanduslikku stabiilsust parandada. Ole avatud uutele ideedele ja ära karda teha mõistlikke investeeringuid.

Tervis
Tervise vallas kujuneb see kuu üsna edukaks ajaks. Olulisel kohal on see, et enda eest rohkem hoolitseksid ja püüaksid omaenda heaolu eest rohkem hea seista. Kui on esile kerkimas mõningaid tervisemured, pöördu koheselt arsti poole. Ennetamine on parem kui ravi.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Ühe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi + elukutsevalik numeroloogia põhjal


Kahe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi + omavaheline sobivus


Aastahoroskoop (armastuse otsijale)


Kausid (6 tk) (maht 500 ml)


Tassid (6 tk)


Seinapilt lõuendil või kapal: udu talvehommikul


Barbie nukk (HCB99)


Peegel: makramee (2 tk)


Seinapilt lõuendil või kapal: Tamme-Lauri tamm


Taro kaardid: Mystical Journey Oracle (koos raamatuga)


Kristall: kollane nefriit


Tööriistakomplekt: 101-osalineLehed ( 1 / 4 ): 1 234Järgmised »

Seotud postitused