Ruunide ennustus juuniks 2023.a.

JÄÄR

Oled sellel kuul tavaliselt palju aktiivsem. Haarad kinni kõikidest uutest võimalustest. Sa ei karda väljakutseid, mis tõsiküll võib mõningatel juhtudel viia selleni, et hüppad vette tundmatus kohas. Selline riskide võtmine võib praegu valusalt kätte maksta, tekitades Sulle probleeme pikaks ajaks. Mõningad ettevõtmised võivad Sulle hirmusid tekitada ning see võib Sind tabada paha üllatusena, sest tavaliselt pole Sa inimene, kes midagi kardaks. Rahaasjades on see kuu päris positiivne aeg. Püüdle selle poole, et oma rahaasjad stabiilsemaks muuta. Selles vallas on Sulle tekkimas väga head ideed. Jälgi seda, et Sinu energiavarud oleksid tasakaalus. On oht, et kulutad oma energiavarud kiiresti otsakorrale. Teiste inimestega suhtlemine on üldiselt hea, kui Sul tasuks oma väljaütlemistel siiski rohkem silm peal hoida. Praegu pole hea aeg selleks, et endale vaenlasi tekitaksid. Hoia silm peal oma tervisel. Võid kergesti haigestuda.
SÕNN

Sellel kuul tuleks Sul teha suuremaid jõupingutusi selle nimel, et oma mainet parandada. Ehkki arvad, et see on kerge ülesanne, siis selles osas ole valvas. Takistusi võib esile kerkida siit ja sealt. Keskendu sellel kuul rohkem nendele kohustustele, mis on viimasel ajal probleemsed olnud. Nüüd on Sul head võimalused selleks, et esilekerkinud probleemidele lõplikud lahendused leida. Ära hiili kõrvale vastutusest ja kohustustest, sest põgeneda Sa nende eest ei saa. Igapäevased tegemised eeldavad suuremat keskendumist, sest ainult nii suudaksid soovitud eesmärkideni välja jõuda. Rahaliselt saab see kuu olema parem, kui viimased kuud. Arvatavasti on see vähemalt osaliselt tingitud sellest, et oled parema majandusliku seisu nimel ennast ka rohkem pingutanud. Suurepärane aeg selleks, et oma elukorralduses mõningaid väiksemaid ja suuremaid muudatusi teeksid. Need tagaksid Sulle edaspidiseks palju parema elujärje. Pereliikmed võivad praegu vajada rohkem Sinu abi ja toetust, mistõttu on oluline, et nende jaoks igal ajal olemas oleksid. Teiste inimestega suhtlemisel tasuks olla ettevaatlikum saladustest rääkimisel. Pigem peaks saladused ikka saladusteks jääma.
KAKSIKUD

Sellel kuul tasuks olla mõnevõrra ettevaatlikum sellega, et Sa ei võtaks enda kanda liialt palju kohustusi. Hindad praegu valesti oma võimeid ja ressursse, mistõttu on ka valeotsused kerged tulema. Jälgi tähelepanelikumalt enda ümber toimuvat, sest see võimaldaks Sul avastada enda jaoks mõne täiesti uue võimaluse. Teiste inimestega suhtlemine võib olla Sulle sellel kuul päris suureks proovikiviks. Oled liialt usaldav, arvestamata sellega, et Sinu ümber on ka selliseid inimesi, kes Sind ära kasutaksid. Sinu rahaasjad peaksid sellel kuul olema päris heas seisus. Rahaline seis on stabiilne. Et seis ka sellisena püsiks, tuleks vältida tormakust rahaliste väljaminekute tegemisel. Kindlasti pead vältima seda, et Sa oma rahalisi vahendeid üldse ei kulutaks. Raha peab ringlema ja kui seda ei toimu, ei saa ka rahaline seis paraneda. Suhted pereliikmetega on sellel kuul päris head. Jaga julgemalt oma mõtteid ja ideid. Suurepärane aeg selleks, et pereliikmetega kompromisse otsida. Rohkem tuleks rõhku panna füüsilisele aktiivsusele. Seeläbi tagaksid endale parema enesetunde ja energiavarud.
VÄHK

Oled sellel kuul seltskondlikult palju aktiivsem. Soovid leida võimalusi selleks, et inimestega kohtuda ja üritustel osaleda. Liigud tavalisest mõnevõrra rohkem ringi, lootes seeläbi uusi tutvusi leida. Ehkki uute tutvuste loomine tuleb alati kasuks, tasuks sellel kuul siiski mõnevõrra ettevaatlik olla. Tutvused ainult tutvuste pärast pole hea mõte. On oht ennast ümbritseda inimestega, kes Sind negatiivses suunas liikuma panevad. Saladustega peaksid hoolsamalt ringi käima, sest vastasel korral võid sattuda päris ebameeldivasse olukorda. Tööalaselt suudad ennast sellel kuul päris hästi teostada. Ära unusta aga seda, et dokumendid tuleb korras hoida. Tööalases elus on oluline see, et oma maine eest rohkem hoolt kannaksid. Rahaliselt peaks see kuu olema hea aeg. Sinu sissetulek võib kasvada päris ootamatult. Võiksid kriitilise pilguga üle vaadata oma kulutused, sest kindlasti leiad mõne kokkuhoiukoha. See kuu on suurepärane aeg reisimiseks ja puhkamiseks. Armuelus tuleks kasuks see, kui koos partneriga midagi uut ja huvitavat ette võtaksid. Hea aeg pere järelkasvu peale mõtlemiseks.
LÕVI

Ole sellel kuul oma ettevõtmiste juures mõnevõrra ettevaatlikum. Kipud oma võimeid ja oskusi üle hindama, mistõttu võid sattuda ebameeldivatesse olukordadesse. Probleemide tekkimise korral pöördu kindlasti teiste inimeste poole abi saamiseks, sest praegu pole hea mõte see, et hakkaksid probleemidega iseseisvalt pusima. Sellel kuul tasuks Sul igapäevaste juures rohkem jälgida seda, et seadustest kinni peaksid. Võid kergesti seadustega pahuksisse sattuda. Rahaasjad kujunevad päris headeks ning Sulle võivad avaned ka mõned päris uued võimalused, mida kaua oodanud oled. Tööalases elus tasuks rohkem rõhku panna meeskonnatööle. Seeläbi suudaksid kiiremini oma peamiste eesmärkide poole liikuda. Armuelus tuleks kasuks see, kui partneriga koos midagi meeldivat ette võtaksid. Seeläbi tagaksid suhte parema toimimise. Rahaasjad eeldavad praegu mõnevõrra enam tähelepanelikkust. Mitmesuguste pikemaajaliste sihtide seadmine tuleks kasuks, kuna see suurendaks kindlustunnet ja aitaks igapäevaseid otsuseid paremini teha. Hoia silm peal oma tervisel.
NEITSI

See kuu peaks olema Sulle päris meeldiv aeg. Saad tavalisest enam tegeleda asjadega, mis on Sulle meeltmööda. Jälgi tähelepanelikumalt seda, et kõik olulised asjad tehtud saaksid. Dokumentidega tuleks praegu mõnevõrra ettevaatlikumalt ringi käia. Ehkki plaanide tegemiseks on praegu hea aeg, siis nende plaanide elluviimisega peaksid ootama. Asjad peavad selginema, sest ainult nii saad teha hiljem õigeid otsuseid. Sellel kuul tasuks rohkem tegeleda oma rahaasjadega. Sulle on avanemas mõned päris head uued võimalused, millest kindlasti tasuks kinni haarata. Tööalases elus võid sattuda mõningate tõsiste väljakutsete keskele, kuid ära muretse, sest saad kõigega päris kenasti hakkama. Inimsuhete vallas hoidu teravatest väljaütlemistest. Inimesed Sinu ümber on praegu tavalisest tundlikumad ning Sinu teravad väljaütlemised võivad viia ebameeldivusteni. Leia võimalusi selleks, et koos perega mõni tore reis ette võtta. Uusi kogemusi ja mälestusi oleks Sulle praegu hädasti vaja. Armastuse vallas leia partneri jaoks rohkem aega. Hea aeg diskussioonide pidamiseks ja kompromisslahenduste otsimiseks. Ka rahaliste küsimuste arutamine peaks olema tavalisest kergem. Kompromissid ei tule selles vallas küll kergelt, kuid on siiski võimalikud.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoobid, kuuhorksoobid, aasta analüüs numeroloogia järgi


Armastuse karma + armastuse- ja seksihoroskoop


Ühe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi (lisana aasta lühinumeroloogia)


Dekoratsioon: punane jaspis


Seinakaunistus: koolibri


Toidutermos: Thermos Stainless King


Kausid (4 tk) (21 cm)


Käevõru - draakoni verekivi, punane jaspis ja zebra jaspis


Seinakaunistus: linnud oksal


Kaelakee: liblikas


Skulptuur: pulm


Seenekujulised kristallid: rodoniit (7 tk)Lehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused