Ruunide ennustus veebruariks 2024.a.

JÄÄR

Oled sellel kuul tavalisest palju ettevõtlikum ning püüad oma ettevõtmised palju sügavamaks ja põhjalikumaks muuta. Väldi seda, et võtaksid enda kanda liialt palju kohustusi korraga, sest see takistab Sul eesmärkide poole liikumist.

Armastus
Armastuse vallas võib see kuu kaasa tuua mõningaid väljakutseid ja probleeme. Pead hoolikalt mõtlema sellele, kuidas oma partneriga suhelda. Ära samas karda oma südant avada ja avameelselt partneriga rääkida. Mida paremini suhtlemine õnnestub, seda paremini kulgeb ka suhe. Oma partnerit tasuks millegi meeldivaga üllatada, see annaks suhtele positiivse tõuke.

Inimsuhted
Inimsuhete valdkonnale tasuks sellel kuul rohkem tähelepanu pöörata. Tee suuremaid jõupingutusi selleks, et lahendada oma elus kõikvõimalikud probleemid teiste inimestega. Oled selles vallas väga edukas ning oled julgemalt valmis ka kompromisse otsima. Hea aeg kõikvõimalike uute tutvuste loomiseks. Samas jälgi seda, et Sa ei ümbritseks ennast negatiivsete inimestega.
Perekond
Pereasjadest tuleb keskenduda rohkem sellele, et suhted normaalselt toimiksid. Ole valmis oma pereliikmeid rohkem toetama ja julgustama, kuna nad vajavad praegu rohkem Sinu abi. Üheskoos tasuks ette võtta ka ühiseid tegevusi. See aitab peresuhteid tugevdada.

Kodu
Keskendud sellel kuul rohkem sellele, et muuta oma kodu turvalisemaks ja meeldivamaks. Hea aeg kõikvõimalike korrastustööde tegemiseks või näiteks remondi alustamiseks. Kindlasti peaksid leidma võimalusi selleks, et luua oma kodusest keskkonnast koht, kus saaksid ennast rahulikult ja tasakaalukalt tunda.

Töö
Tööalaselt toob see kuu kaasa mitmesuguseid uusi võimalusi. Oma igapäevaste tööalaste toimetuste juures näita julgemalt välja oma oskusi ja teadmisi. Ära karda ka oma ideedega julgemalt kolleegide ja ülemuste ette tulla.
Raha
Rahaasjad kulgevad sellel kuul päris hästi. Ole tähelepanelik ja püüa oma kulutused kontrolli all hoida. Investeeringute tegemisel tasub olla väga ettevaatlik. Jälgi pidevalt oma rahalist olukorda ja planeeri tulevikku.

Tervis
Oma tervise eest tuleks rohkem hoolt kanda. Ole tähelepanelikum oma keha vajaduste suhtes ja leia piisaval määral aega ka puhkamiseks. Regulaarne liikumine ja tervislik toitumine aitavad Sulle heaolu tagada. Kui esile kerkivad mõningaid tervisemured, ära viivita arsti poole  pöördumisega.
SÕNN

See kuu peaks kujunema Sulle päris huvitavaks ja põnevaks ajaks. Rohkem tasuks keskenduda neile ettevõtmistele, mis viimasel ajal on olnud probleemsed. Suudaksid praegu saavutada väga häid tulemusi kõikvõimalike esilekerkinud ettevõtmistega.

Armastus
Armastuse vallas on asjad päris heas seisus. Võimalik, et suhe saab hoogu juurde ja muutub oluliselt tugevamaks. Ole oma partneriga suhtlemisel avatud ja aus. Kõikvõimalikud ühised tegevused tuleksid sellel kuul suhte toimimisele kasuks. Tee suuremaid jõupingutusi selleks, et süvendada vastastikust mõistmist. Kui oled vallaline, on Sul sellel kuul päris head võimalused huvitava inimesega kohtumiseks.

Inimsuhted
Inimsuhetele võiksid praegu rohkem tähelepanu pöörata. Ole teiste inimestega suhtlemisel aus ning väldi valetamist. Pigem tasub jätta mõningaid asjad rääkimata, kui valetada. Püüa teha suuremaid jõupingutusi selleks, et lahendada kõikvõimalikud erimeelsused nende inimestega, kellega viimasel ajal on olnud probleeme.
Perekond
Pereasjad peaksid olema sellel kuul üsna kindlas tasakaalus. Ole oma pereliikmetele ainult rohkem toeks, samas ära unusta ka iseennast. Pereprobleemide tekkimisel ole rahulik ja mõistev, see aitab probleemi kiiremini ja rahulikumalt lahendada.

Kodu
Koduga seonduv on sellel kuul väga olulise tähendusega ning paned rõhku sellele, et muuta kodu hubasemaks ja turvalisemaks. Hea aeg selleks, et ellu viia kõikvõimalikke koduseid projekte, millele kaua mõelnud oled.

Töö
Tööalases elus võib see kuu kaasa tuua mõningaid väljakutseid ja samas ka võimalusi. Jää paindlikuks ja ole avatud uutele ideedele. Võimalikud on mõningad ootamatud muutused, kuid ära karda nendega kaasa minna. Tööalased uuendused ja muutused aitavad Sul eduni kiiremini jõuda.
Raha
Rahaasjades tasub olla sellel kuul mõnevõrra ettenägelikum. Võimalikud on mõningad ootamatult kulutused, kuid nendega peaksid päris kenasti hakkama saama. Et rahaasjad paremini toimida saaksid, on oluline planeerimine ja säästlikkus. Rahaliste otsuste tegemisel varu aega ja väldi tormakust.

Tervis
Pöörad oma tervisele sellel kuul tavalisest rohkem tähelepanu. Pead jälgima seda, et Sa ennast liigselt ära ei kurnaks, sest Sinu energiavarud ei ole sugugi nii suured kui tavaliselt. Kui tunned ennast väsinuna, võta aeg maha ja ole füüsiliselt aktiivsem, kuid samas ära ennast üle pinguta.
KAKSIKUD

Sellel kuul tasuks keskenduda rohkem neile ettevõtmistele, millega oled pikka aega tegelenud, kuid mis on veel lõpetamata. Püüa teha suuremaid jõupingutusi selleks, et asjad lõpule viia.

Armastus
Armastuse vallas võib see kuu kaasa tuua mitmesuguseid muutusi, mis oma olemuselt peaksid olema positiivsed. Tee suuremaid jõupingutusi selleks, et oma suhe partneriga tugevamaks ja kindlamaks muuta. Võimalikud on mõningad väikesed väljakutsed, mille peamiseks põhjuseks on teatud ebakindlus. Ole oma partneriga suhtlemisel avatud, see aitab probleemidele paremaid lahendusi leida.

Inimsuhted
Suhtlemisel teiste inimestega tasuks rohkem rõhku panna avatusele. Püüa otsida endale toetust ja julgustust nende inimeste seast, keda usaldad. Mõningate inimestega suhtlemine võib olla probleemne ja arusaamatusi võib esile kerkida. Ära siiski oma mõtetest karda rääkida, sest nii osatakse Sinuga paremini arvestada.
Perekond
Pereasjad peaksid sellel kuul kulgema päris hästi. Rohkem tasuks jälgida seda, et Sa ei hakkaks oma mõtteid ja ideid pereliikmetele peale suruma. Ole suhtlemisel avatud ja püüa leida ühine keel. Perekondlik toetus on praegu väga olulisel kohal.

Kodu
Kodused ettevõtmised peaksid olema sellel kuul päris edukad. Hea aeg koduses keskkonnas väiksemate ümberkorralduste tegemiseks. Samas tasub vältida suuremaid ümberkorraldusi. Püüa teha suuremaid jõupingutusi selleks, et muuta oma kodune keskkond meeldivamaks ja positiivsemaks.

Töö
Tööalases elus võib see kuu kaasa tuua mitmesuguseid uuendusi ja muutusi, samas oled oma ettevõtmiste juures päris edukas. Suudad saavutada häid tulemusi. Ole valmis kinni haarama uutest võimalustest, kui need Sulle on avanemas.
Raha
Rahaga seonduvad küsimused nõuavad suuremat tähelepanu ja hoolikust. Ole valmis selleks, et esile võivad kerkida ootamatud väljaminekud. Oma rahaasju tasub korraldada nii, et Sa ei hakkaks tegema spontaanseid oste.

Tervis
Oma tervisele tuleks rohkem tähelepanu pöörata. Siiski ei tasu selles vallas liialdada. Hea aeg selleks, et teha väiksemaid muudatusi oma elustiilis. Ära unusta ka puhkust ja lõõgastumist, sest vajad seda hädasti oma hea tervise säilitamiseks.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Suhte analüüs ja võimalused (kvaliteet)


Saatuse analüüs + saatus-tulevik horoskoop


Elukoha horoskoop


Unenäopüüdja


Taro kaardid: Animal Totem Tarot (ainult kaardid)


Taldrikud (27 cm) (6 tk)


Seinapilt lõuendil või kapal: päikesetõus rabas


Padjakate 40 x 40 cm (4 tk)


Kuivainete kaanega purgid (3 tk)


Seinakaunistus: elevandid


Peegel: makramee (2 tk)


Seinakaunistus: elevandidLehed ( 1 / 4 ): 1 234Järgmised »

Seotud postitused