Tähtkujude sobivus: Kaksikud ja Lõvi

Lõvi juhiks on Päike ning Kaksikuid juhib Merkuur. Mõlemad taevakehad toovad suhtesse kaasa suhtlemisega ning eneseväljendusega seotud omadused.

Armastus

Antud juhul on kokku sattunud esiplaanil ning tagaplaanil olev märk. Lõvi soovib olla pidevalt kõikide asjade keskpunktis, kui aga Kaksikud soovib jääda kõrvaltvaatajaks. Seetõttu ei tule antud suhtes kunagi suhtlemise ning asjade jaotuse osas mingeid probleeme.

Mõlemad märgid tunnevad suurt vajadust suhtlemise järele, mistõttu arutavad mõlema märgi esindajad kõik asjad selles suhtes hoolikalt läbi. Vaidlusteni asjad praktiliselt kunagi ei lähe, kuna osapooled on suutelised leidma erinevate vaatenurkade korral edukalt kompromisse.

Lõvil tuleb aeg-ajalt ette laiskuse perioode, mil ta ei soovi tegeleda mitte mingi asjaga. Selles suhtes peaks Kaksikute esindaja olema veidi järeleandlikum.

Mõlemad märgid tunnevad selles suhtes üksteist piisavalt hästi, mistõttu probleeme tuleb ette üsna harva. Ühistest tegevustest ja jutuajamistest puudus tulla ei tohiks.
Osapooled peaks siiski üksteisele lubama ka piisavalt vabadust. Lõvi peaks selles suhtes olema just ettevaatlik sellega, et ta ei muudaks suhet liialt enda poolt domineeritavaks. Kaksikutele on oluline teatud flirtimiseperiood, mis võib küll Lõvile teatud perioodidel vastumeelsena tunduda. Samas ei ole aga Lõvil põhjust muretsemiseks, sest Kaksikutele on kõige olulisem siiski tema kaaslane ning perekond.

Antud suhe sobib mõlemale osapoolele ülihästi, kuna antud suhte korral ei pea kumbki osapool ennast liialt palju muutma. Mõlemad osapooled suudavad üksteist piisavalt toetada ning selle tulemusena saavutavad osapooled ka ettevõetud asjades edu.
Ärisuhted

Ärisuhe nende kahe märgi vahel peaks toimima suurepäraselt. Mõlemad osapooled toovad antud ärisuhtesse kaasa omad nägemused maailma asjadest ning lisaks arvestavad osapooled ka oma äripartneri arvamusi ning ideid. Just selle tulemusena suudavad osapooled saavutada kõikides asjades kokkuleppe ning ette võetud asjad on alati edukad.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Nimemuutuse mõju eluteele + Kas Sinu nimi sobib eluteega kokku?


Isiksuse analüüs hiina astroloogia järgi


Karjäärihoroskoop


Käevõru: aafrika türkiis


Seinapilt lõuendil või kapal: veetilgad roosiga


Kaelakee


Kõrvarõngad


Kaelakee: Medusa


Tass, taldrik ja lusikas


Käevõru: malahhiit ja punane tiigrisilm (16-17 cm)


Barbie nukk (GTJ81)


Seinapilt lõuendil või kapal: Kakerdi järvLehed ( 1 / 3 ): 1 23Järgmised »

Seotud postitused